0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından

Arkadaslar esim ilk dogacak oğlumuza babasının ismini koymak istiyor ben istemiyorum. 12 güne kadar dogumum gerçekleşecek ve ben isme hala alışamadım istemiyorum da . Ama esim ısrar ediyor . Sizce ne yapmalıyım . Tek onun isim secme hakki yok ki . 
Cift isim koyun diyenlere esim zaten çift isim seçti . Ama sorun sunda ki ben o ismi koymak istemiyorum

8 Cevaplar

0 oy
(8,975 puan) tarafından

Ortak bir isim bulun anlaşın. Benim eşim de babasının ismini vermek istemişti kesinlikle kabul etmedim. Kendin doğur o zaman ona ver babanın adını dedim :D

-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
İsim ne peki....
0 oy
(4,192 puan) tarafından
Bebege isim koyma anne-babanin hakkidir 

Senin soy ismini alacak,ismini de ben koyacagim de
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Benim doğumuma da 20 gün var ilk bebeğim eşim annesinin adını koymak istiyor kararlı da ama kabul etmedim etmiyorum da ortak isim olacak diyorum gerekirse açarım dava vallahi umrumda değil her zorluğunu ağrısını sızısını ben çekeyim ismini o koysun 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
İkinci oglumu doğurdum iki ay önce. Eşimin babası aradı saçma sapan bir isim söyledi koymazsaniz küserim dedi. Koymadık. Eşimi dayakla büyüten sokaklarda yatmasına sebep olan maddi açıdan hiçbir desteği olmayan beni bile istemeye gelmeyen dugunumuzede gelmeyen birinin istediği ismi oğluma asla koymam. Benden önce eşim koymaz zaten. Evet bahsettiğim kişi eşimin BABASİ sadece sözde baba
(1,371 puan) tarafından
Sende eşine de ki babası hayattaysa tabi "baban hayattayken ismi koyulmaz saygısızlık olur" de
0 oy
(18 puan) tarafından
Yaşadık kardeşim bununda kralını yaşadık..
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bir yerde denk gelmiştim çocuklarınıza aile büyüklerinin ismini vermeyin o kişi hayatinda ne gibi zorluklar hastalıklar olumsuzluklar yasadiysa ismini verilen çocukta o sıkıntıları yasayacak diyordu 

Bunu eşine söyle istersen

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 442 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde Genchamileanne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 487 göst.
0 oy
9 cevap 170 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.