0 oy
116 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
valla kizlar biliyorum bana vok erken diyeceksiniz ama bazen canıma  tak ediyor  oglum sürekli beni emzik gibi kullanıyor yapışık uyuyoruz gece tuvalete gidecem salmıyor ceksem uyaniyo

[uykuya dalmakta zorlaniyor cektigim an anlıyor emzikte tutmadığı  icin beni emzik görüyor zor zorlaniyorum  artik sagdan sola donemiyorum cok şükür uykusu iyi ama korkuyorum nasil uyuturum nasil dalacak surekli mi uyanıp durur diyede daha 20 ayı dolduruyor bu atada bundan sonra beni ne  zorlukla bekliyor acaba merak ediyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yavrum erken falan değil. Zamanı gelmiş geçecek hatta. Şu saatten sonra zaten anne sütünden alacağı pek birşey yok. Emmesi hayatının sosyal alanlarını da etkileyecek hatta anlatmışsın yani. Kes memeden düzeni otursun.
(556 puan) tarafından
uyku düzeni değisırmi acaba
tarafından
Başta herşeyi değişecek yavrum. Alışana kadar senin için de onun için de sıkıntı. Ama bu illaki bir gün yaşanacak yani. Ne kadar geciktirirsen o kadar zorlayacak
(556 puan) tarafından
bilmiyorjm ya  korkuyorumda
-Reklam-
0 oy
(546 puan) tarafından
Aynısı malesef tuvaletimi bile hala rahat yapamiyorum belim ozellikle tum vucudum tutuluyo sabaha kadar günlerimde cok verimsiz geciyor artik gercekten memeyi birakinca duzeliyormu yorumlardan faydalanmaya geldim bi umut :)
(556 puan) tarafından
bende ayniyim bugun yapıştı birakmiyor ama bi cisimde geldi anlatamam  aferdesin gitti gidecek yani tutmakyan acidi en sonunda gece bi  git artik ya dedim cektim gittim tuvalate ağalarsan agla dedim gittim arkamdan uyumuş
0 oy
tarafından
22 aylık kestim rahatladım, yemeğe dadandi iyikide kesmişim çok rahat ettim
(556 puan) tarafından
uykusu nasıl  duzeldi mi
tarafından
Evet canım özellikle gece kesintisiz yatıyor sadece ilk 2 gece kalktı vermeyince geri uyudu bugün 6. Günümüz tam alıştı düzene. Benimki zor olmadı öyle çok şükür kızım kolay bir bebek
tarafından
Benim kızım meme delisiydi. Memeyle yatardı, heryerde açar emmek isterdi rezil ederdi beni. Gece 50 kere emmeye kalkardı yarım saatte bir düşün. Kestigim gibi deliksiz yattı. Meme varken memeye güvenip yemek yemezdi, şuan herşey yiyor maşallah. Uykuda besler çocuğu kes bence
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Kız aynı soruyu sordum benmkide 20 olcak of ya bıktım bende emzirmekten napcaz biz
(556 puan) tarafından
bende ayniyim bugun yapıştı birakmiyor ama bi cisimde geldi anlatamam  aferdesin gitti gidecek yani tutmakyan acidi en sonunda gece bi  git artik ya dedim cektim gittim tuvalate ağalarsan agla dedim gittim arkamdan uyumuş
(1,925 puan) tarafından
Bendede olyor öyle şeyler özellikle gece emzircam diye ***** yumuk meme açık halde uyuyakalyorum sonra sabah üzerimden tır geçmiş gibi her tarafım ağıryorya.
(556 puan) tarafından
ayni ya
0 oy
(316 puan) tarafından
Kim erken diyecek buna hem sen kimin ne dediğine bakarsan ohooo , ben oğlumu 11 aylıkken kestim ama öyle bir günde değil azaltarak kestim bir yaşında tam olarak kesmiş oldum,  gece sabaha kadar emiyordu abartısız 5,10 dakika da uyanıyordu artık uykuyu umutmuştum iyi ki kesmişim şimdi çok şükür daha iyi hem yemesi hem uyuması düzeldi şuan 14 aylık, hiç bekleme kes bence , senin sağlığın da önemli bunu unutma
(556 puan) tarafından
bazen sinirlerim bozuluyor benim sinirimde ona yansıyor ama ozleyecemde
0 oy
(127 puan) tarafından

18 aylık oğlumdan bildiriyorum valla dediklerinin hepsini yaşıyoruz :'(

(556 puan) tarafından
ama pisman olmaktan korkuyorum ben özleyecem kuşumu emzirmeyi
0 oy
(202 puan) tarafından
27 aylık ve meme bağımlısı bende yorumları bekliyorum. 
(556 puan) tarafından
hahahahaha
(202 puan) tarafından
Komik olan ney.
0 oy
(2,556 puan) tarafından
En en en fazla 1 hafta sonra özgürsün ama kenke 2 yasina girse bizde oleydik 24 saat emerdi kizim inan o gunleri bile ozluceksn
(556 puan) tarafından
yaaa o zamam kesmiyorum  ya ben pisman olmak istemiyorum  2 yaşını bekleyim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 308 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hulyali (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde nurnur 55 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

382,109 soru

11,440,297 cevap

35,011 kullanıcı

...