0 oy
183 göst.
Moda kategorisinde (21 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar. Daha önce de yazmıştım ilk gebeliğim. Bugün 15+2 olduk. Doktor randevum vardı sabah, zaten daha önce de söylediği gibi kesin erkek dedi doktorumuz. Henüz hiç bir şey almadım daha çok erken olduğunu düşündüğüm için. Ama örgü işlerine çok fazla merakım var ve evde iplerim var baya bi. Malum doğum Allah nasip ederse kış aylarına denk geliyor. Ben de elimdeki ipleri bebeğim için yavaş yavaş değerlendirmek istiyorum. Aranızda anlayan varsa tığ işi ya da şiş işi olur bebek yelek,patik, kazak,tulum,battaniye gibi örnekler atabilirseniz çok sevinirim. Ya da kendi yavrularınıza yaptığınız farklı çalışmalar varsa onlara da bakabilirim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum:)

10 Cevaplar

0 oy
(11,084 puan) tarafından
YouTube den araştır canım orda detaylıca anlatıyorlar eğer hiç yapmadıysan daha kolay olur ormen 
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ilginize ;) YouTube ve buradan bir kaç fikir edindim sağolun:)
(11,084 puan) tarafından
Rica ederim canım bende hiç anlamam çünkü 1 2 model izlemiştim güzel anlatan oluyor  veya pinteres
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben ikinci çocuğuma hamileyken patik yapmıştım tığ işi YouTube da bı kanal var çok kolay tığ işi ile yapılıyor hatta o batigi bazanin altına koydum kışın bebeğime giydirecem Allah kısmet ederse dur sana atayım link 
(21 puan) tarafından
Çoook teşekkür ederim pratik ve şık görünüyor :)
tarafından
Rica ederim kuzum ☺️❤️ evet çok kolay gerçekten ben lif yaptığım tığ ile yaptım bile çok çok güzel gelmişti
0 oy
tarafından

Canım ben  tığ işi  ile kızma şapka hirka yelek battaniye ördüm  sana atayım. Takim ördüm bunu canım. Kizim şuan 4 aylık büyük geldi . Ama kışa  giyer diye  dusunuyorum

image

(1,164 puan) tarafından
Yorumdan gordum ama harika ya maşallah:))
tarafından
Sagol canım benim.
(21 puan) tarafından
Yaaa şahane olmuşş,  prensesinize de çoook yakışmış. Elinize emeğinize sağlık. Bayıldımmm. Güzel günlerde giydirin:)
0 oy
(339 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kundak örebilirsin 
(21 puan) tarafından
Kundak da iyi fikir cok teşekkür ederim:)
0 oy
tarafından
Ben motifli battaniye yaptım uğur böcekli☺️.

YouTube tan bir sürü model çıkıyor canım sen bak karar hangisinin yapılışı kolay gelirse onu başla 
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim mutlaka bakacağım:)
0 oy
tarafından

Kizima ördugum  hirka şapka takımının linkini atıyorum canım. Sapkayi ben uydurmustum.

tarafından
Bak bu modelde  çok güzel ben bunuda ördüm.  Hem kız bebeğine hem erkege kullanılıyor.

https://youtu.be/QeEmq-rLcWY
tarafından
Bak bide bu takım var canim oğlum olursa bide insallah onada bu takımı öreceğim.

https://youtu.be/uEOQb4BGjx0
tarafından
Attığım linklere bak canım çok hoşuna gidecek.
(21 puan) tarafından
Çooook teşekkür ederim şahane fikirler verdiniz, bayıldımmm sagolun:)
0 oy
(585 puan) tarafından
Battaniye olabilir canım birde erkek bebeklere efe yeleği modeli gibi modeller örüyorlar hoş oluyor bakabilirsin bı 
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ilginize, mutlaka bakacağımm
0 oy
(1,164 puan) tarafından

image

image

benim bebegim erkek canım bunları yaptım 

(21 puan) tarafından
Bayıldım çok modern ve şık görünüyor. Bu renkleri çooook beğenirim, model de şahane teşekkürler:)
(1,164 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım:)
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ben youtube dan ve instagramdan modellere bakarak yapmıştım kayınvalidem annemlerde yaptı yelekten geçilmiyor evde. Bir de bizede 9 ay boyunca erkek demişlerdi kız doğdu renkleri hem kıza hem erkeğe olacak şekilde ayarlamanı tavsiye ederim eğer renk kısmını kafaya takıyorsan ben pek takmadım ne aldıysam kullandım geçtim.
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim,yok benim de öyle renk takıntılarım falan yok. Aynen iki cinsiyete de uygun renkler daha mantıklı olur gibi :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 797 göst.
27 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kuzeybebesi (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 362 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,564 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...