0 oy
1,209 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
UZUN YAZDİM AMA LÜTFEN OKUMAK İSTEMEYEN OKUMASİN YORUMLARA COK UZUN OKUYAMADIM YAZMAYIN. Akşam eşim annesini her akşam olduğu gibi isden eve bırakıyordu bırakmış geldi. Yemek yicez bende neden geç geldin anneyimi bidaktin dedim evet dedi niye getirmedin tek ne yapicak evde bı tabak daha koyarız ne var sanki dedim. Tamam çayı orda içeriz dedi bnde doğum günü için konuşacaktim toplu yapalım diye. Yedik kalktık çıktık yola kapı açık dikilmiş  kapıda yüzü suratsız. Opim dedim sarılım fln istemedi igrenir gbi uzaklaştı. Direk çocuğu istedi bnden vermedim bı içeri geçelim dedim oturduk. Bu geldi bana bağırdı niye istediğim zaman vermiyorsun çocuğu diye dedim ne demek vermiyorum bı içeri geçelim oturalım kendi annemdede öyle yapıyorum çocuk öyle alışsın dedim. Sonra oturan çocuğu oyuncak bebek gbj tek kolundan tuttu çekiyor dedim pesubanallah eşim yanımda müdahale eder etti de öyle tutma anne dedi kötü kötü baktı ona . Emekleyen çocuğu zorla ellerinden havada yürütüyor diyorum kolunun altından tut dinlemiyor eşimde tekrar söyledi bıraktı. Kulaklık takip bangır bangır müzik dinletiyor çocuk atıyor o takiyo geri atıyor kendini dedim anne koy yere oynasjn sıkıldı orda. Yok ilaçla oynatıyor sırf vermemek için bu arada eşime çayın mutfakta alırsın dedi ona koymuş bana yok eşim hazırladı.. İçeri geçtik masanın üzerine benim anneler gününde verdiğim yazmayı masa örtüsü yapmis mafvetmis ne hevesle almisdim dedim anne yazmayı masa örtüsü yapmışsın benim verdigimi dedim oda onun yeri anca oraya olur dedi gülerek nys sabır çektim içimden. Bu sevdi sovdu bana verdi çocuğu eşimle mutfağa sigara içmeye gttiler dedim uykusu geliyor beş dakkaya kalkalım daha o bişi demeden bu geldi sen kim oluyorsun da gidelim diyorsun ona dedi ne demek kim oluyorum gidicez dedim oda annemlerde otururkdn mesj atti kalkalım diye dedim sen ne kadar duruyorsun da gidiyorsun dedi durdudumuz kadar dedim bağırdı çağırdı gitmiyorsunuz burda kalıyorsunuz bu gece dıye eşime gidiyorsun eve çocuğun eşyalarıni alip getiriyorsun dedim ne diyorsun gidicez biz eve diye kapıya yöneldim çocuk kucagimda itti beni eşime hadi diyorum otur gidicez diyo bu agizini yayarak konuşuyor dedim sizde genetik galiba yayık konuşmalar fln ağzını öyle yamultiyorki deve ağzı gbi görmeniz lazım senin gibi insanlara böyle konuşmak yakışıyor dedi ben ne yaptım dedim otur gtmiyorsun diye konuştu iteklemeye devam etti bende onu ittim dedim sen kimsin beni itersin tekrar itti kolumu çizdi sıktı evde eşimin kardeşi sevgilisi uyuyordu onlar da uyandı sese çocuk da ağlıyor bu elini yumruk yaptı sırtıma vurdu güp etti resmen eşim annesini mufaga soktu kardeşi siktirin gidin evden dedi ayakkabılarimizi dışarı fırlattı bn açık buldum kaçtım evden eşimi darp etmisled bnden sonra eve sessiz sedasız geldik çocuğa belli etmeden oyundu şakaydı dedim bak btti hadi em dedim açımı unutarak oda anlıyor bakıyor ağlamaya başladım eşim geldi ovdu sırtımı neresi açıyor dedi ağlama boşuna olan oldu dedi kapat konuyu onlar yok benim için dedi hiç bişi olamamış gbj oğluma duş aldırdım uyuttum ama polise gidip darp raporu alsam bu kadını ne etkiler ben acı çeksin istiyorum bana vuran ellerini kirsinlar kızgın yağda tutsunlar istiyorum bana evden çıkarken sıktır******ospu diye gevşek ağzını ikiye ayırsinlar istiyorum bana bokmusum gbi bakan gözlerini oysunlar istiyorum çok bişey değil 11 Aydır dünyaya bir melek getirdigim için bana acı çektiren bu kadının yanıp kül olmasını istiyorum evet oda bir ana oda doğurdu ama ne kendisi ana olabilmiş nede iki evladına ogretebilmis bugün ilk defa eşim beni korudu şuan sessiz çünkü kimsesi kalmadı beni suçluyordu ama bugün belli oldu sizce ben hak ettimmi?

45 Cevaplar

0 oy
(2,615 puan) tarafından
Eşin dahil hepsi kafayi yemiş
(101 puan) tarafından
Bizide alet ediyor lar
-Reklam-
0 oy
(103 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım eşin arkandayımış ya üzülme sıkma canını bundan sonra mesafeni koyarsın hem kaynının sevgilisi orda uyumak ne demek bu saatten sonra kaynının sevgilisi de ayrılır heralde öyle bi kaynana istemez rabbim eşinle mutluluğunuzu daim etsin inşallah eşin arkanda ise boşver gerçi onunda annesi ne kadar dargın durabilir allah yardımcın olsun inşallah kardeşim dua et bol bol boşver beddua etme 
(101 puan) tarafından
Amin canım inşallah cümlemizin ♥️. Kaynımin sevgilisine ben herşeyi anlattım da gidip ona anlatmış ayrılmaz tencere kapak olmuşlar onlar evet annesi ginede konuştular ne konuştulsr bilmiyorum ama hakkımı kimseye helal etmiyorum
0 oy
(89 puan) tarafından
Okusum canım da o nasıl kaynana. Hani psikolojik sorunu mu var. Durduk yere böyle salakça davranıyor. Allahım evlerden ırak olsun. 
(101 puan) tarafından
Yok diyor ama var ya ağzını yamultarak konuşmak ne demek gözünde canladirirmisin herhangi birini sana el kol yapıyor çocuk gbi yeminle ağzına burnuna vurasim geldi
0 oy
(68 puan) tarafından
Kimsenin kimseye vurmaya hakı yok bende olsam bende darp raporu alırım ve hayata evime bile almam cocugumla konuşmasına dokunmasına dahi izin vermem Allah yardımcın olsun cnm.
(101 puan) tarafından
Bundan sonra öyle yapicam
0 oy
tarafından
Nasıl gevsek bır aıle yapısı oldugu kaynınla sevgılısının o evde uyuyabiliyor olmasından bellı rahatlık arşa cıkmıs maşallah

Kaynamaya gelınce kesınlıkle darp raporunu al olanlar evet can sıkıcı ama ıyı yanından bak artık esın senın yanında ve gordu herseyi masum olan sensin takma hayatına bak asla barısma gıtme gelme bugun miladın olsun 
(101 puan) tarafından
Valla bende uykulu kalkınca araya girince gördüm zaten hol dar çocukla sıkıştım resmen kacamadim hemende . Evet sondu
0 oy
tarafından
Okudum çayı neden kaynananda içmek istedin ki huyunu bilmiyon mu o cadının 
(101 puan) tarafından
Allah o çayı burnundan getirsin inşallah. Hafta sonu gtmedik esimde mesj halinde bizede değişiklik olur torununu görmüş olur dedim hep sustum üstüme yürüdü benim ağzıma sıçicak bn oyke bakicam oldu
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Valla okudum sonuna kadar zaten kaynım ve sevgilisi arada nikah yokken aynı evde yatıp kalkıyordu ne b.ok oldukları belli ne bacım sen böyle bir kadının evine ne diye çocuğunu sokarsinki yarın bir gün bunları büyüdüğünde örnek alsın diyemi al darp raporunu şikayetçi ol birde uzaklaştırma çıkart kaynina kaynana evine bile yaklasmasin pislikler 
(101 puan) tarafından
Oda aynı bokj. Yok asla tekde yollamam oraya. Cikaricsm sabah olsunda
0 oy
(245 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın bende kaynanamdan nefret ediyorum keşke bigun gerçek yüzünü oda gösterse 
(101 puan) tarafından
Baş kuyruğuna gösterir inan her dediğini yaptığımız için oluyor bunlar
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Normal bir insan bunu dusmanina bile yapamaz. Akli dengesinde bir sorun var herhalde 
(101 puan) tarafından
Var var elinden gelse çocuğa zarar vericek
0 oy
tarafından
Hemen git darp raporu al. Sonra çok pişman olursun keşke alsaydın diye.

Ama sen niye kadın isteyince vermedimki. Ne olacak yani. Benim annemde kayınvalidem de çocuğu alırlar. Bende ayakkabılarımı fln çıkarırım. Çok ozluyorlar ne var bunda abartilcak
tarafından
Bazı bebelerin huyudur, yeni ortama girince annelerinden ayrılmazlar biraz, alışınca giderler.
2 dk vermedi ya da geç verdi diye saldıran kadın ruh hastasının tekidir.
tarafından
Ben kaynanayi haklı bulan birşey dedim mi?
Ağlıyorsa zaten almak istemez. Ne olacak yani kadın yemiyorya çocuğu.
Arkadaş sırf çocuğu öyle alışsın diye vermemiş. İyi oku istersen. Çocuk ağladığı için yazmamış.
(101 puan) tarafından
Çocuk ağladığı zamanda da vermiyor diğer postlarda var . Bir üst mahalle de oturuyor be gelir ne gider anneme giderim kıskanır diye onada gideriz acısını bnden ve çocuktan çıkarır bn cani bir insan değilim kapıda suratsız bı şekilde elleri havada çocuğu istiyor çocuğun dudağından pipisinden öpüyor uyarıyorum anlamıyor çocuğu sımsıkı giydirdim soyuyor hasta diyorum içtiği suyu içiriyor yani bn veriyorum o iğrençlik yapıyor anlayabildimmi yürümüyor diye çocuğun poposuna ayağıyla vuruyor bagriyor çocuğa napim elini mi öpim smdi
tarafından
ben postundan yola çıkarak dedim. Bu postunda yazdinmida onları. Ben nerden bileyim ne yaptığını sen anlatmayinca.sen sadece öyle alismasin diye vermedim yazmışsın. O zmn yazsaydın Allah allah
0 oy
tarafından
Ay Allahın cezası kadın okurken sinirlerim bozuldu ne s.alak kaynanan var be elleri kırılsın yaşattığını yaşar inşallah ve oğlunun sevgilisini de aynı evde tutması da ayrı bi gevşeklikmiş
(101 puan) tarafından
Evett
0 oy
(598 puan) tarafından
Bacım kusura bakma da hata sende bu kadın hep böyledir bi. İnsan durduk yere böyle davranmaz kimseye. Sen bunun huyunu bile bile gittiysen hata senin böyleleri insanlık hak etmiyor 
(101 puan) tarafından
Evet gitmekle hata yaptım kendi kuyumu kazdim
0 oy
tarafından
Kiiiizzzz neler yapmışlar, hemen polise git, 

Ay bana öyle yapacaklar varya sicarim ağzına, o parmaklarını tek tek kırar gtne sokarım, orsbya bak, valla sabah sabah sinir oldum ha, 
(101 puan) tarafından
Dimii
0 oy
(1,271 puan) tarafından

SONUNA KADAR OKUDUM ALLAH B.ELASİNİ VERSİN S.KTİR ET BAK EŞİN BİTTİ DEMİŞ SENDE BİTİR BUNA BENZER BİR OLAY BENİMDE BAŞIMDAN GEÇTİ ŞİMDİ NE EVİME GELEBİLİYOR LAR NEDE ÇOCUĞUMU GÖSTERİYORUM ASLADA GOREMİYECEKLER

(101 puan) tarafından
Benimde temellom o
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Böyle davranma sebeplerini bilmiyorum ama bnm eşimin ailesi de böyle davransae bidaha evlerine adım atmam darp raporu da al tabi neden almıcan büyük bişe isee eğer. İnsan evladı ya ne kadar kindar empati den yoksun oluyor öyleleri mutlu olamadığı için mutlu olablardan da acısını çıkarıyor kıskancından kuduruyorlar çünkü. Sonuna kadar okudum ilkkez bu kadar uzun bibyazıyı 
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun. Bnde okurdum da inanmazdım konunun içine girince Allah uzak eylesin
0 oy
(90 puan) tarafından
Hepsini okudum ve o kadar iyi anlıyorum ki seni. Ben de bir haftadır benzer bir cehennemdeyim. Kaynana bana etmediğini bırakmadı ve kocam annem ne derse desin ne yaparsa yapsın asla sorgulayamam neden yaptın diyemem diyor. Bir haftadır kavga gürültü ve 20 günlük pramature bebeğim var. 

Allah böyle Kaynanalara son nefesinde bizim ismimizi sayiklamayi nasip etsin ve herkes de buna şahit olsun ama biz yine de hakkımızı helal etmeyeceğiz. Gözümle acılar içinde kivrandigini görsem bile içimin ateşi sogumaz.

Senin kocan en azından senin yanında benim ağlamaktan sütüm kesildi gözlerim balon gibi oldu ama dönüp de üzülme demiyor. Dua et anamın dizinin dibinde oturmuyorum şu an diyor, anası onun karısına namusuna etmedik laf bırakmadı hala ana diyor
(101 puan) tarafından
Benimde sütüm kesildi zayıfladım vurduğu yer bile sızlıyor Allah'ın da bulsunlar inşallah sanada büyük geçmiş olsun geçer inşallah eşininde gözü açılır senin yanında durur
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Git darp raporu al bu yaptıklarını yanlarına kalmasın 
0 oy
(299 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm okurken daraldi. Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah. Valla bemm kaynana da sıkıntılı ama valla öpecem kadini bu kadar kötü olunmaz be kardeşim vurmak nedir... Allah'im sana sabır versin inşallah 
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Kız kafayı mı yedin niye gidiyorsun öyle insanın evine ne işin var sonuna kadar haklısın bir daha adım atma 
0 oy
(501 puan) tarafından
Aynılarını daha şiddetlisi yaşamıştım bebeğim 8 aylikti senin gibi benim eşimde inanmıyordum dayağı yiyince gördü. Dayak mı yemek lazım inanmaması için ya . Allah bildiği gibi yapsın bunları biz de 3 sene konuşmadık sonra ne mi oldu kaynin düğüne gittik bayramdan bayrama da gidiyoruz içim yanıyor.  Yöne az da olsa sen kendini savunmussun ben kendimi korumam diye kolum mosmor oldu koca parmak özleri çıkmıştı Allahin belası Allahim gözüme göstersin yalvardın hakkını helal et diye. Etmiyorum Allah da affetmez insallah .

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 272 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Porti kafa (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 703 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 559 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Genann.e2112 (7 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 967 göst.