0 oy
1,207 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
UZUN YAZDİM AMA LÜTFEN OKUMAK İSTEMEYEN OKUMASİN YORUMLARA COK UZUN OKUYAMADIM YAZMAYIN. Akşam eşim annesini her akşam olduğu gibi isden eve bırakıyordu bırakmış geldi. Yemek yicez bende neden geç geldin anneyimi bidaktin dedim evet dedi niye getirmedin tek ne yapicak evde bı tabak daha koyarız ne var sanki dedim. Tamam çayı orda içeriz dedi bnde doğum günü için konuşacaktim toplu yapalım diye. Yedik kalktık çıktık yola kapı açık dikilmiş  kapıda yüzü suratsız. Opim dedim sarılım fln istemedi igrenir gbi uzaklaştı. Direk çocuğu istedi bnden vermedim bı içeri geçelim dedim oturduk. Bu geldi bana bağırdı niye istediğim zaman vermiyorsun çocuğu diye dedim ne demek vermiyorum bı içeri geçelim oturalım kendi annemdede öyle yapıyorum çocuk öyle alışsın dedim. Sonra oturan çocuğu oyuncak bebek gbj tek kolundan tuttu çekiyor dedim pesubanallah eşim yanımda müdahale eder etti de öyle tutma anne dedi kötü kötü baktı ona . Emekleyen çocuğu zorla ellerinden havada yürütüyor diyorum kolunun altından tut dinlemiyor eşimde tekrar söyledi bıraktı. Kulaklık takip bangır bangır müzik dinletiyor çocuk atıyor o takiyo geri atıyor kendini dedim anne koy yere oynasjn sıkıldı orda. Yok ilaçla oynatıyor sırf vermemek için bu arada eşime çayın mutfakta alırsın dedi ona koymuş bana yok eşim hazırladı.. İçeri geçtik masanın üzerine benim anneler gününde verdiğim yazmayı masa örtüsü yapmis mafvetmis ne hevesle almisdim dedim anne yazmayı masa örtüsü yapmışsın benim verdigimi dedim oda onun yeri anca oraya olur dedi gülerek nys sabır çektim içimden. Bu sevdi sovdu bana verdi çocuğu eşimle mutfağa sigara içmeye gttiler dedim uykusu geliyor beş dakkaya kalkalım daha o bişi demeden bu geldi sen kim oluyorsun da gidelim diyorsun ona dedi ne demek kim oluyorum gidicez dedim oda annemlerde otururkdn mesj atti kalkalım diye dedim sen ne kadar duruyorsun da gidiyorsun dedi durdudumuz kadar dedim bağırdı çağırdı gitmiyorsunuz burda kalıyorsunuz bu gece dıye eşime gidiyorsun eve çocuğun eşyalarıni alip getiriyorsun dedim ne diyorsun gidicez biz eve diye kapıya yöneldim çocuk kucagimda itti beni eşime hadi diyorum otur gidicez diyo bu agizini yayarak konuşuyor dedim sizde genetik galiba yayık konuşmalar fln ağzını öyle yamultiyorki deve ağzı gbi görmeniz lazım senin gibi insanlara böyle konuşmak yakışıyor dedi ben ne yaptım dedim otur gtmiyorsun diye konuştu iteklemeye devam etti bende onu ittim dedim sen kimsin beni itersin tekrar itti kolumu çizdi sıktı evde eşimin kardeşi sevgilisi uyuyordu onlar da uyandı sese çocuk da ağlıyor bu elini yumruk yaptı sırtıma vurdu güp etti resmen eşim annesini mufaga soktu kardeşi siktirin gidin evden dedi ayakkabılarimizi dışarı fırlattı bn açık buldum kaçtım evden eşimi darp etmisled bnden sonra eve sessiz sedasız geldik çocuğa belli etmeden oyundu şakaydı dedim bak btti hadi em dedim açımı unutarak oda anlıyor bakıyor ağlamaya başladım eşim geldi ovdu sırtımı neresi açıyor dedi ağlama boşuna olan oldu dedi kapat konuyu onlar yok benim için dedi hiç bişi olamamış gbj oğluma duş aldırdım uyuttum ama polise gidip darp raporu alsam bu kadını ne etkiler ben acı çeksin istiyorum bana vuran ellerini kirsinlar kızgın yağda tutsunlar istiyorum bana evden çıkarken sıktır******ospu diye gevşek ağzını ikiye ayırsinlar istiyorum bana bokmusum gbi bakan gözlerini oysunlar istiyorum çok bişey değil 11 Aydır dünyaya bir melek getirdigim için bana acı çektiren bu kadının yanıp kül olmasını istiyorum evet oda bir ana oda doğurdu ama ne kendisi ana olabilmiş nede iki evladına ogretebilmis bugün ilk defa eşim beni korudu şuan sessiz çünkü kimsesi kalmadı beni suçluyordu ama bugün belli oldu sizce ben hak ettimmi?

45 Cevaplar

0 oy
(7,927 puan) tarafından
Okumadım ama bende kayınpederimden nefret ediyorum 
(101 puan) tarafından
Yaptıkları hataları yüzlerine vurmadigimiz icin kendilerini haklı görüyorlar inan bnde kayınpederimden nefret ediyorum
(7,927 puan) tarafından
Yok cnm benimki yüzsüz yaptıklarını yüzüne vursam inkar eder en büyük yeminleri eder ben bulasmiyorum oda bulaşmasa keske
(101 puan) tarafından
Keşke de isdE
-Reklam-
0 oy
(1,272 puan) tarafından

Valla okuyamadım. ALLAH yardımcın olsun inşallah <3

(101 puan) tarafından
Canın sağolsun. Amin canım cümlemizin inşallah
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardımcın olsun canm eşin arkandaysa üzme kendini ama neden bu kadar kinlenmis ki
(101 puan) tarafından
Gözleri alev topu gibi hiç bı insan torunu oğlu gelini gelmiş niye geldiniz dermi
0 oy
(875 puan) tarafından
Şaka gibi o nasıl bir kaynana sabah erkenden git darp raporu al görsün gününü saçını yolardım onun orda 
(101 puan) tarafından
Vurduğu yerlsd yeni yeni bello ediyor ztn gidicem. Valla dardı alan tek elle anca itebildim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kız ben ne okudum yaa durduk yere niye böyle bişey oldu. Ama onuda geçtim senn ekmeğine yağ sürdüler kötü bi olay neticesinde bence sen karlı çıktın
(101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Valla bacım bende ne olduğunu anlamadım sadece gtmek istedim vurdu küfür etti kucagimda çocuk bebek varksn emzikli bı kadına vurulur mu. Karlı çıktın derken
(5,220 puan) tarafından
Git darp raporu al yanına bile Yaklaştıma ilişkini kes Çocuğunu da gösterme nasıl olsa eşinde yanında ilerde bişey olursada polisle tehdit edersin
tarafından
Eşini seni anlamış artık, senden taraf olacak diyor kötü bir şey dememiş.
(101 puan) tarafından
Anladım canım sağolun
0 oy
(565 puan) tarafından
Okudum Rabbım yardımcın olsun cok zor
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun amin
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bnde ilk eşin sırtına vurdu sandım. Kaynanan vurmuş. Al darp raporu bide hakaret davası aç 
(6,859 puan) tarafından
Sonra Yusuf Yusuf buna benzerini okumuştum. Yalvar yakar geri çek der
(101 puan) tarafından
İlk defa birinden şikayetçi olacağım ve bunun eşimin annesi olacağını düşünmezdim jsncksjkchzl  bilmiyorum da noluyo şikayet edince netten baktım da çocukla gidince aval aval kalmim ciddiye alınmak istiyorum
(385 puan) tarafından
Önce hastaneye gidip darp raporu alıyorsun sonra o raporla gidip Karakolda ifade verip şikayetçi oluyorsun eğer durumun yoksa barodan avukat iste zaten sen durumu anlatınca polisler senin ağzından bir ifade yazıyorlar sen ifade verirken hemen uzaklaştırma kararı çıkıyor sen karakoldan çıktıktan sonra karşı tarafı arayıp ifadeye çağırıyorlar sonra uzaklaştırma süreci başlıyor. Evine,işyerine,çocuğuna vs hiçbir şekilde yaklasamiyor umumi açık alanda karsilarsanizda ya kades e bas yada polisi ara hemen geliyorlar hapis cezasına kadar yolu var,egerki uzaklastirma suresini uzattirmak istersen bir üst mahkemeye dilekçe verip kararı uzattiriyosun korkma Rabbım bildiği gibi yapsin
(101 puan) tarafından
O karakola bile kafa tutar da gtmez ki Allah bilir ne der de beni yalancı çıkarır iki yüzlü melek gbidir o bana hep şeytani denk gelir
(385 puan) tarafından
Sen şikayetçi olduktan sonra isterse gitmesin polis zoruyla gidip ifade vermek zorunda o istediği kadar seni suclasin verdiğin ifadede uzlaşmak istemiyorum ve üzerime atılan hiçbir suçlamayı kabul etmiyorum dedigin zaman isterse sana saçma sapan iddialarda bulunsun hiç onemli degil
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Kimse vurmayı hak etmez benim anlamadığım neden böyle yaptı neye kızdı ikincisini kaynın neden sizden yana çıkmak yerine ayakkabıları fırlattı sizle derdi ne bu ikisinin üçüncüsü senin yerinde olsam asla görüşmem torununu da göstermem evime de sokmam elleri kırılsın inşallah seni de ana doğurdu kendi kızı olsa yaptırır mıydı lanet sey
(101 puan) tarafından
Kin tutmuş hafta içleri istemiyor bizi hafta sonu eşim izinli diye her izinli günü onlarla geçirelim istiyor gecen hafta gtmedik ailecek olalım diye eşim ne gtti nede güzel vakit geçirdik kavga ettik hep bugünde gidelim arayı düzeltiriz diye çocuğu seviyor sıkılınca kavga çıkarıyor. Eşimin kardeşi de eşim bana ***** demisdi bnde ****** çocuğu demişdim sinirle bunu söylemiş kardeşine oda anneme nasıl küfür ettirirsin elin şeyine demiş bize düşman bellemis ailecek
(652 puan) tarafından
Esin çok farklı bir insan ben neler derimde eşim asla gidip bir kelimesini duyurmaz annesigile bende aynı şekilde o kavga aramızda yaşanır aramızda kalır
(101 puan) tarafından
Bende öğrene kadar öyle sanıyordum sonra herşey patlak verdi
0 oy
(473 puan) tarafından
Asla ama asla görüşmeyin , okudum ama beynim yandı resmen , ne çirkef insanlar var.Esiniz bir süre sonra yumusasa da siz tavrınizi koyun , korkulur böyle insandan , evinize de sokmayın.
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun.  Anadır küsmez zaten ama ben sanmıyorum
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Hepsini okudum da basit bir sebepten kaynana müsveddesi nasıl böyle davranır? İnan eksik anlatıyorsun sanırlar .. muhtemelen çocuğu ona vermiyorsun diye damarına bastı bilerek.. neyse ki eşin çok sabır etmiş ikinize de ve en önemlisi arkanda durmuş
(101 puan) tarafından
Evet anlatmadiklarim küfür içerir ve dahada uzamasın diye sildim bazılarını. Bu konuyla ilgili postlar açtım kayınvalideye giderken nasıl gidersiniz nasıl davranırsiniz diye çünkü kendi annem hoşgeldin der öper sarılır özlem gideriz çocukta görmüş öyle öğrenmiş olur kapıyı açmış mahkeme surati ile niye geldiniz denirmi
(2,724 puan) tarafından
Siz de bir daha gitmeyin
0 oy
tarafından
Okudum canım  rabbim haklidan yanadır  cenabı Allah hakimlerin hakimi sen ona havale et 
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun. Amin canım cümlemizin inşallah
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Ben okudum hepsini ne yazikki eşin çok pasif seni koruyamamis bile vallahi benim kaynanamda öyle çocukla eve girince direk çocuğu kucağına alıyor bizim yüzümüze bile bakmadan hoşgeldiniz diyor yinede tek kelime etmedim ona karşi ama yine huyu iyi böyle değil.
tarafından
Aynen benim kide oyle en son bizi görüp sarilir
(101 puan) tarafından
Ne zaman gitsem hep aynı davranış niye geldin hoşgeldiniz padişahim kırmızı halıyı seremedim kusura bakmayın ne ikram edim size opimmi ayağınızı alım çantanızı gbi alaycı davranır her an yeri öpücek gbi sallanir napim smdi
0 oy
(17,651 puan) tarafından

Çok uzun okuyamadım :D

(101 puan) tarafından
Okursun bı ara
0 oy
(12,897 puan) tarafından
Nasil nir insan öyle Kaynina ne oluyor da a.oyle diyor Esin caksaymis suratına bir tane 
(101 puan) tarafından
Bn gttim ne oldu bilmiyorum ama elleri kırılır inşallah
0 oy
tarafından
Okudum ve cok üzüldüm Allah yardimcin olsun iyi eşin yaninda olmus birdaha asla arama gitme o cocuguda gosterme onlara hicbseyi haketmiyolar pislikler
(101 puan) tarafından
Öncesi de hak etmiyor llar zaten çocuk 11 aylık oldu  çorap bile almadılar onun bunun eskisini giyiyor eşim işi bıraktı zaten zor geciniyoryz yardım ediceklefi yerde yaptıklarına bak
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Ay nebicim çarpık aile kayninizin sevgilisi falan bu ortamda oğlunuz onları tanımama li bile örnek olma açısından sizede geçmiş olsun ne pislik illet bir kadın uzak durun neden gidiyorsunuz ki önceden öyle biri değilmiydi bu kadın 
(101 puan) tarafından
Sevgilisi de afedersiniz kendini yamiycak birini bulmuş biliyor ne *** olduklarını onları savunuyor bana hepsi mall
(1,771 puan) tarafından
Allah ve yardımcınız olsun Allahtan eşim kardeşi ile düşman da ne elti ne kayin sorunu yok buraları okuyunca şükrediyorum Halime
(101 puan) tarafından
Bende şükretmek istiyorum bnden Uzak olsunlar da
0 oy
tarafından
Okudum sonuna kadar imtihan... Eşin arkanda ne guzel kiymetini bil. Cok pislik bir ailesi varmiş. Namus kavramı da yok sanirim. Sana vurduysa sürundur derim. Hangi hakla vuruyor şeref yoksunu. Kalmak zorunda da degilsin ayrica kiskandogi icin ne yapacagini şaşırmış. Kayninda çok terbiyesiz 
(101 puan) tarafından
Eşimin onlara göre benim benimse annesi yüzünden gidicek kimsesi kalmadi tutunacak bir dalı biziz. Lafları ağır gelirdi yutar unuturdum ama vurması son noktayı koydu. Evet oda bouk turşusu abisine vurdu annesinin kaşarlıhi yüzünden
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bende sevmiyorummmmmmmmm
(101 puan) tarafından
+++++++++++++++++++∆
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hepsini okudum ve sana tavsiyem darp raporu al, delimidir nedir kadın.
(101 puan) tarafından
Alicam almazsam hepten tepeme çıkarlar
0 oy
(232 puan) tarafından
Oha cusss yani terbiyesiz her şey yaş değil gerçekten. Elleri kırılsın inşallah Boşver uğraşma polisle falan da kocan da görmüşse yeter aklı varsa gerçekten bitirir o pislikleri bir daha muhatap olmazsiniz. 
(101 puan) tarafından
Korkmasi lazım ciddiyetini anlaması lazım her yüzyüze geldiğim de aynı şey bıktım geçenlerde kendimi kesiyordum yazmadım buraya ama cinnet geçiriyorum bu kadın yüzüne bn evimde temizlik yemek çocukla oyun oynarım gelmiş banaa ****** diyor naptım bn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 269 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Porti kafa (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 697 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 557 göst.
10 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Genann.e2112 (7 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 956 göst.