0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Kızlar 70 kiloyum boyum dan kilom belli olmuyor pek ama göbegim var nasıl Eritebilirim Eriten zayıflayan varmı gerçekten 

7 Cevaplar

0 oy
(7,943 puan) tarafından
Ben 46 kiloyum ama benimde göbeğim var yemek yiyince şişiyor felan rahatsız oluyorum ne yapsam acaba yaa en iyisi bölgesel spor yapmak
(103 puan) tarafından
Spor galiba tek çözüm :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende burda durayimm yaaa
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bende 70 kgyum 165 boyum var. Diyetisyene başlıcam inşallah bugün kan verdim. Doktor da şaşırdı. Diyetisyenlik durmuyorsunuz diye. Spor yapıyorum. Kas yoğunluğum fazla ama doğumdan sonra göbüş gitmedi. İnşallah diyetisyen ile gider baakalım
(103 puan) tarafından
Spor yapmadan diyetle göbek gider miki
kız diyetisyen  ne diyor bakalım bizi de bilgilendir :)
(2,746 puan) tarafından
Gitmez ama yeme düzenim oturrusa kaslarım hızlı artar
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Zayıfladım ama göbüş duruyo birazcık onu da japon dansıyla eritmeyi düşünüyorum inşallah 
(2,387 puan) tarafından
Yiyerek zayıflıyorum :).
Valla 4 ay oldu doğum yaptığım sadece 5 kilom kaldı. Çocukların peşlerinde koşarak zayıflıyorum. Adam akıllı oturmuyorum hep ayakta olduğum için ister istemez gidiyo kilolar
(4,389 puan) tarafından
japon dansiyla göbek eritmek mi?=)
(2,387 puan) tarafından
Evet :)
(4,389 puan) tarafından
link alabilir miyim? merak ettim nasilmis=)
(2,387 puan) tarafından
0 oy
(2,644 puan) tarafından
İster istemez bebekten snra zayifladim ama sezeryan göbeği dururyo nasıl gider fikrim yok bende rahatsızım göbekten eşim birşey demez ama 
0 oy
(449 puan) tarafından
16 gun oldu 5 kilo verdim. Zor oluyor ama 100 kiloya çıkmıştım nefes alamiyordum şuan daha iyi hissediyorum kendimi inşallah devam ederim 
(103 puan) tarafından
Maşşalh daim olsun inşallah canım
(449 puan) tarafından
Yazdimda iyimi vermişim. Ben az gitti diyorum herhalde polikistik over var kilo verme sureci uzun oluyor ondan kaynakli dedim cunku millet hemen 5 kiloyu veriyor odem diyor ama havam hepsi inmis sisme mont gibiydim
(449 puan) tarafından
Aysemm amin inşallah darısı isteyenlerin başına
(285 puan) tarafından
Emziriyonmu
(449 puan) tarafından
Yok 3 yil oldu dogum yapalı
0 oy
tarafından
Sabah aç karnina sirke ve su karışımı kahvaltı ve öğle yemeklerinde de kayısılı yeşil cay iç göbek falan kalmaz benim kiler gitti şükür şimdi biraz basenlerden kaldi onu da verirsem inşallah gidecek 
(1,569 puan) tarafından
Ölçüleri de yazaydın
tarafından
Ben içine bal koymuyorum ama tarifde bal da var istersen koya bilirsin eğer sirke den rahatsız olursan diye
Ballı elma sirkesi kürü; 1 su bardağı suyun içine 1 yemek kaşığı sirke, bir tatlı kaşığı da bal ekleyip, karıştırın. Bu karışımı yemeklerden önce, özellikle sabahları aç karnına tüketebilirsiniz. Bu sayede hem zayıflama süreciniz hızlanacak hem de kötü kolesterolünüz düşecektir.
(1,569 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 218 göst.
1 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 443 göst.
26 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Nilay34 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu