0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hanımlar  bahar trmzlgi başladı mı :)) yda afaha beklicekmisnz İzmirde havalar sogudu gibi artk yapsam mı DİE düşünüyorum :) 

18 Cevaplar

+1 oy
(6,232 puan) tarafından

Hangi bahar :D Kış geldi de çünkü 

tarafından
:))) oda dogru bu sabah çok soguktu ya
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
(6,232 puan) tarafından
Mervemmm aşk kuşum çiçeğim ♥️♥️♥️♥️

Valma Erzurum da son 10 gündür buz gibi yorganla uyuyoruz sonbahar gelmeden kış geldi resmen
tarafından
Yok ya biz daha pikeyleyiz tabi cam balkon kapalı şekilde :))
(163 puan) tarafından
Sonbahar;)
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kız yap izmir soğudı evet haftaya ne olacağı bilinmez
tarafından
Aynen Vala niyetlendim. halıları Bi göndereyim yıkamaya çok spgumadan oglum var yerler boş olack
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Dolap içlerini yapıp, haftaya birini çağırıcam temizlik için. 2 çocukla yapmaya kalkıyorum 1 hafta dan fazla sürüyor sinir oluyorum öylede 
tarafından
Evt çocuk olunca Bi günlük iş 2 gün oluyor :)
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Mutfak iç dolap dış dolaplarını temizledim camlari sildim perdeleri yıkadım halılarımi yıkamaya gönderdim 

Kapıları silip banyo tuvalet fayanslarini yıkayıp halılarımi açacak birkaç güne 
tarafından
Oh ne güzl benm sıralamam da öyle olack artk başlasaydım :)
0 oy
(11,309 puan) tarafından

Adam evde kalir çocuğa bakarsa yapcam kalmazsa b.k götürsün evi kızgınım ona  :D

tarafından
:))) biz kadınlar dayanamaz yine kalkar yaparz mecbur
(11,309 puan) tarafından
Normalde öyleyim kuzum ama bu sefer fena kızdım burası sadece benim evim değil ki neden ben yıpratıyorum kendimi yetmeye çalışıyorum bebekle olmuyor bi gun evde kal diyorum yok b.k var anasıgilde her hafta gidiyor
tarafından
Çok dagınıkmı
(11,309 puan) tarafından
Hayir canım dağınıklığımiz yok eşimin de benim de ama kızım 4 aylık ve gündüz uykusu yok denecek kadar az yani bi banyo temizleyemiyorum bi mutfak dolabını silemiyorum yoksa oda oda yapabilirim kendim ama eşime 1 gün kal diyorum kalmıyor o yüzden kızdım zaten yoksa yarım yarım da olsa yapardim
tarafından
Haklısınız ya yardm etmesi lazm ama genel erkekler işte
0 oy
tarafından
Baza altları temızledındı duzenlendı

camlar sılındı perdeler yıkandı

balkonlar ozonlandı yıkandı 

mutfak dolabı ıc dıs temizlendi 

wc banyo duvarlara kdar fırcalandı detaylı temızlendı

halılar sılındı havalandırıldı

bugun genel bır sıl supur yapıp noktayı koycam ınsallah :) 
tarafından
Ohh kolay gelsin böyle okurken içim ferahlıyor kim bilir yapınca nasıl olacm bende geçenlerde baza altını yatak odası dolapları iç dış temizledim işte artk mutfak dolabı perdeler halılar faln başlarım inşallah :)
tarafından
ınsallah sag sakin bitir canım :D ınsanın bır pertı cıkıyor ama sonuc ferahlık huzur mutluluk battanıye aldı sıcak cıkolata keyfısıne gecmeyi dusunuyorum aksam :D
tarafından
Ah ne güzl olur :)
0 oy
tarafından
Kış hazirliklarim az kaldı insallh onlarida tamamlayım temizliğe başlayacağım konya da da hava serinledi 
tarafından
Bende bugn geri kalanları halledip öyle mutfağa girişecm
0 oy
(4,390 puan) tarafından
bahar temizligine doyamadan kış geliyo ;d
tarafından
:)) soguk aniden geldi Vala
0 oy
(5,358 puan) tarafından
Şimdi kışlık hazırlığı var. Halıları yıkamaya verip gardırop ve mutfak dolapları ı silcem. Onun dışında isim kalmadı camları silmiycem çünkü yağmur geliyormuş. 
tarafından
Ben sadece içten temizlemeyi düşünüyorum zaten her fırsatta temzliyirom ama perde asmadan bu sefer Bi içten sadece yapacm
0 oy
(163 puan) tarafından
Gec kalmişin canım başla bir an önce
tarafından
Ya eylülde bitseydi iyiydi DİE düşndm ama oglum var o hastalanmasın DİE Bi an önce yapaym dedm
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Kız sen mevsimleri karıştırıyorsun kış temizliği olmasın mı
tarafından
Yok canm bence mevsimler yerini karıştırdı Eylül yani sonbahar :)))) ama soguk Bi anda bastırdı
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Valla biz daha yaniyoz baslamadik burya anca kasimda kis gelmeye basliyor malum adana :D
tarafından
:))) normal o zamn
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Valla benim ev tadilat boya badana karıştığı için başlamak zorundayım bi de 5,5 aylık hamileyim hiç vakit kaybetmemem lazım. 
tarafından
A evt vakit geçtikçe insan daha çok ahır şaşıyor daha zor olur Allah kolaylık versin ah ah hamileligimi hatrladm :) 8 aylık faln koltuk sildiğimi biliyorum
(7,043 puan) tarafından
Sorma canım bi de 2,5 yaşında kızım var Allahtan çok şımarık bir çocuk değil de işlerimi yapabiliyorum yoksa vay halimeee  :)
Koltuklardan kocamın ellerinden öper makinesiyle temizler artık  :D
tarafından
Benmde 2,5 yaşında oglum :) onunla artk yapabildiğim yapıyorum. Aaa makina varsa iyi ya :)
(7,043 puan) tarafından
Ek iş olarak koltuk yıkadığı için şanslıyım  :)
Çocukla ne kadar olursa artık  :)
tarafından
Ya iyi ya öyle Bi işi olması avantaj tabikide :)
0 oy
(2,282 puan) tarafından
Her yer hallettim hailar yıkamadan geldi bugün de sericem Allah'ın izniyle koltuklarim silinicek ew sil supur halıları ser balkonu yikicam toz ve son cok şükür 1 haftadır canım çıktı valla yaparken hep dedim Allah yapicaklara yardim etsin zor valla 
tarafından
Aynen Vala aminn bu genel temzlk ler çok zor oluyor
0 oy
tarafından
Evet artik gece soğumaya basladi eylül sonlarinda yapicam kış temizliğini 
tarafından
Aynen bende yavaştan başlicam
0 oy
(16,015 puan) tarafından
Bahar temizliği mi kaldı havalar soğudu da. Esim yarim göreve gidecek büyük ihtimal yarim başlarım temizliğe eşim.evde iken temizlik yapamıyorum çünkü 
tarafından
Ya aksine ben eşimin evde olmasını istiyorm diger yandan o çocukla ilgileniyor daha çabuk bitiyorm işi
0 oy
(3,246 puan) tarafından
Yaptım yaptım çok yorgunum.

Bi tek mutfak dolablarını silmek ve bardakları parlatmak kaldı. Enerjim tükendi artık. Yapamıyorum. En iyisi uyumak
tarafından
Kolay gelsin :)
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Eylül bitsin Ekim ayında yavaş yavaş yapacam
tarafından
Bende öyle düşndm ama havalar sogudu gibi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
14 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy