0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde (123 puan) tarafından
11 haftalık  olduğunda serklaj dikiş atıldı kaynanamgil hatayda yaşıyor ben ve eşim ailemin evinde kalıyrz mecbur  bana bakıyorlar ve eşimin ailesi orda komşularıyla kavga ettiler evi satıp şanlıurfaya  geldiler gelmeden eşimi annemi evime yolladm onlar için evi yıkadılar eşya aldılar halı filan serdiler neyse gelip bir gece kaldı bizim evde sonra kızının evine gitti büyük görümcemin   zaten hamile kalmadan önce bütün halılarımı yıkamstm yastık olsun herşeyi  sadece bataniyelerim kaldı  yıkamak için kaynanamdan  rica ettim bekar görümcem bide görümcemin kızı var gidip yıkayabilir mi dedim  şuan adetli dedi olmaz eve gitmezsek gitsin yıkasn dedi çok bencilce davrandı adetliyken her işi yapıyor sıra bana gelince mi koruyor kızını

2 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Aman ne canını sıkıyosn medet umma bile yapabldğini yaparsn boşver 
(1,307 puan) tarafından
He oleymiş ne alaka canm eşinn tercihi sen kötü olsunlar diye niye uğraşasn amacn ne olacak boşver he de geç herkz kalbnn ekmeğini yer
(123 puan) tarafından
Kız ben allahtan korkarm 19 bide 24 haftalk bebeklerimi kaybettm  eşim ailesine gitmesin diye niye öyle şeyler yapaym öyle şeylerden korkuyrm walla  eşim aramıyrm niye aileni aramiyrsn annen beni arıyor oğlum aramyr diyo çalşyrm diyor  eşim
(1,307 puan) tarafından
Rabbım aynı şeyi tekrar yaşatmasn sana canm sen takma onları herşy olduğu kadr olu verr onların vicdanına kalbine kalmş sen demedn düşnmeleri lazmdı bn kaç kere temzldm yengmn evni annem kaç kere temzledi ahlak düşnce ve vicdan la ilgili bu
(123 puan) tarafından
Senin dediğin gibi takmicam   cnm
(1,307 puan) tarafından
Aynen öyle değmwz çünkü
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 269 göst.
0 oy
3 cevap 222 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy