0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Bugün bana durup dururken oğlum seninle neden evlendiki evlenmeyi düşünmüyodu kafasında yoktu ne olduda seni aldı anlayamıyorum dedi kriz geçirdim resmen 3 yıldır evliyiz 2 çocuk yapmışız kalkmış bana bu lafı dedi saçını yolasım geldi içimde tutmadım evlendikmi evlendik 2 çocuğumuz oldumu oldu daha neyin derdindesin dedim :))) hiç sevmeyiz birbirimizi allah var çok çektirdi 2 yılımı burnumdan fitil fitil getirdi öyle işte kızlar hayırlı sabahlar olsun gün ağarmadan :)))

29 Cevaplar

0 oy
(1,028 puan) tarafından
Deseydin oğlunun aklını başından aldım baktı ki benim gibi temiz akıllı herşeyi bilen Bi kız görünce nerden daha bulucam dedi evlenmek istedi benimle deseydin. 
(31 puan) tarafından
Aklımda dursun zaman geçince yine söyler bana bu cevabı yapıştırırım iyice kudurur :)))
-Reklam-
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Büyü yaptırdım oğluna ağzımın içine baksın diye yakinda bi tane de sana yaptıracağım bi yerde düşüp ölüp kal orda diye şeklinde cevap verebilirdin
(31 puan) tarafından
Zaten büyüyle kafayı bozmuş öyle deseydim olacakları düşünemezdim bile 2 gündür çok büyü lafı dönüyor ağzında:))))
tarafından
Canım bence dikkat et ya seni büyü falan yaptırdı diye düşünüyor ağzından laf almaya çalışıyor yada aklında senle ilgili bisey var,bi insan kolay kolay öyle şeyleri dile getirmez
0 oy
(2,157 puan) tarafından

Senin ki gene öyle demiş eşimin bi sevdiği kız var mış bi kaç haftalık evliydik dha kaynanam tutmuş kocanın 3 çocuğu da olsa o kızı unutamaz o kızı çok sevdi diyo  :D eşimde annesinin yanında sarıldı öptü evlendim artık o mu kaldı dedi o sarılınca çatladı bizimki napmaya çalıştı o zaman anlamış değilim ama kadın aşırı cahil yani artık kusuruna bile bakmıyorum cidden. 

(31 puan) tarafından
Beter olsun çatlasın ikiye ayrılsın biz aldıkmı aldık :)))
(2,157 puan) tarafından
Ahahahah :D
(2,791 puan) tarafından
Aynı boku banada Kaynanam yapti ikinci evliliği eşimin Ayşe serkani çok severdi Serkan Ayşe'yi çok severdi 1 değil 2 değil bende ne b ok yemeye ayrıldılar o zaman sizden nasıl kacacani bilememiş Ayşe  dedim
(2,157 puan) tarafından
Ahhahhahah süper ya çok iyi :D ama cidden bi patlıcan anca öyle kesiyolar çeneyi ya. :D
(2,791 puan) tarafından
Hala devam ediyor canım tam gaz benim 8 ay cocugm olmadı ay bak yıl değil Ayşe gbi sende hastasın çocun olmuyo ayyy
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Off hepsimi ayni olur ben 6 yillik evliyim kayinpeder de kaynanamda soyler bizim oglan hicbiseyi begenmez seni nasil sevdi aldi die mecbur mu kaldi nedir diyolar 
(1,243 puan) tarafından
LMihrace ikiside sagolsun babasina benzedi :D onceki postlarimda vardır attim resim :))
(1,243 puan) tarafından
Layelll insanin ici guzel olsun kuzum bahti kaderi guzel olsun gerisi boş  sagol canimm ♡♡♡♡
tarafından
Evet mecbur bıraktım dedrydin
(1,243 puan) tarafından
Keşke deseydim ama esim varken soylemiyolar esim yokken ustume geliyor vicdansizllar
tarafından
E daha iyi eşinin olmaması ver veriştir işte
0 oy
tarafından
Sen benim gibi geline kurban ol de :-D demekki kocam içimdeki cevheri gordude evlendi diyeceksin sinir etmek amacı neden sinir olup mutlu ediyorsunki kaynananı güle güle sok lafını 
0 oy
tarafından
Sen sor diye deseydin haahhah
0 oy
tarafından
Bırak o kriz z geçirsin içine oturmuş evlenmen :) 
0 oy
tarafından
Benim ki de esimden için bana yok şu kız sevdim oğlumu yok bu diyordu bende e senin oğlun benim 5 sene istemediğim halde peşimden koştu buse diye diye cümle alem delirecek sandı napim alsaymis o zaman onlardan bitane dedim daha ses edemedi :)
tarafından
Canm sürekli son postlarına bakıyrm da fotoğraf daha atmadın demi
Bende ön muayene olup sonradan caydım ama taktrmayıda cok istyrm
İnş bana da nasip olur
tarafından
Canım unutmuşum msjimi görünce yaz da atım. Bence cayma biraz zorlanicaksin ama sonuca degecek
tarafından
Canm msj ını şimdi gördüm
tarafından
Atıyorum canım bak
tarafından
Tmm cnm
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Sen sor diye evlendi derdim ben olsam
0 oy
(2,139 puan) tarafından

Ben olsam sadece kahkaha atar çatır çatır catlatırdım onu 8-) böyle dalgaya vuracaksın ki umursanmadığını anlasın.:)

0 oy
(13,036 puan) tarafından
Beni çok seviyor onda qldi deseydin 
0 oy
(281 puan) tarafından
Benimde kaynım diyordu eski sevgilisnin adini soyleeyip keşke onla evlenseydi diyordu kaynanmgil sesini çıkarmıyordu hic esimde sesini cikarmiyordu en son milletin icinde dedi kavga cikardim bidaha duymadim 
0 oy
(306 puan) tarafından
Nasibiydim evlendim deseydin demekki aklında varmış sana diyememis deseydin
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Mecbur mu kaldı demeye getirmiş şaşkın
0 oy
tarafından

Büyü yaptım deseydin :D hocalara giderim ben bağladım oğlunu deseydin :D yoksa bana bakarmiydi hic yani anne desydin ben olsam kafa yapardım tatlım esimede söylerdim o da gülerdi :D

0 oy
(5,049 puan) tarafından
Benimki de kötü niyetle değil de oğlum evlenmeyi düşünmüyordu bir anda evlencem diyince çok şaşırdım demişti. Bende Kara büyü yaptırdım demiştim :D
0 oy
(373 puan) tarafından
Sen öyle diyince ne dedi
0 oy
(13,027 puan) tarafından
K.baban niye evlenmiş bı sor 
(31 puan) tarafından
Adamın başını yaktı adam nişanlıymış o zamanlar sırf taksimde babadan kalma evi var diye nişanı attırıp kendine yüzüğü taktırmş hala o kızın fotoğrafı evinde duruyo biz yeni evlendiğimizde bana kızın fotosunu gösterip anlatmıştı kızda çok güzelmiş o zamanlar böyle hasta bi kadın bazı arkadaşlar kötü düşünme demiş ama benim kaynanam şeytandan hep 1 adım önde :))))
(13,027 puan) tarafından
Ayyy yaa şuna bak harbi başını yakmış adamın
0 oy
tarafından
Cocuklarin kac yasibda
0 oy
tarafından

Büyü yaptim ogluna deseydin :D

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 946 göst.
0 oy