0 oy
1,107 göst.
Aile kategorisinde (173 puan) tarafından
Sizce bu bana haksızlık değil mi? Yoksa kıskançlık mı yapıyorum? Siz razı olur musunuz böyle bir şeye? Gerçi bana rızan var mı diyen de olmadı da 

47 Cevaplar

0 oy
(3,676 puan) tarafından
Ben yıllarca çalıştım ailem çalıştığım parayla abimı okuttu ben evlendim annem varını yoğunu oğlunu veriyo durumu kötü olan benim abimin mesleği var esininde  haksızlık varmi fazlasıyla ama onların haklı sebebi var erkek evlat
-Reklam-
0 oy
(2,558 puan) tarafından
Bizde erkegin evini aile gecindirmek zorundadir gibi bisey esinin aileside sana destek olsun neden kiskanclik yapiyosunki ne guzel bisey babam agbimin evini yapti icinin kapi kulplarina kadar agbimle yengem secti 400.000 tl lik arabasinida ustune yapti keske olsada dahada cok yapsa ablamla benimde ceyizimi aldilar harclikta veriyolar eksigimide alirlar ama erkege daha fazlasi yapilir bizim kaynanalarimizda bize yapsin derim
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Suan annem kardesim kendi evinde oturuyor babamdan kalma bende ortagim ama ben hakkimi istemiyorum kardesimin olsun nolcak yani seninki kiskanclik he sana hic bisi yapilmaz hep kardesine o ayri
0 oy
tarafından
2 tane erkek kardeşim var inşallah ailem onlarada alır . Ben problem etmezdim 
0 oy
(967 puan) tarafından
Bilmiyorum ama benim kardesim askerde. Gelince evlenmek istese ev de arabasida var babam aldi ama bana bisey alinmadi . Ben olsun isterim kardesimin herseyi . Simdi tokiye yazildim eger cikarsa babamdan isticem bi miktar altinlari bozcam gerisini her ay esim odesin on pesinat benden olcak. Keske kardesimde yazilsa onada ciksa onunda olsa ama babamin maasi fazla oldugu icin olmaz heralde 
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Görümcem gibisin kıskançlık yapıyorsun annem alsa abime kardeşime çok çok mutlu olurum kocamda bana alsın 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 975 göst.
30 Ocak 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 299 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 520 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Umutsuzzz (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 270 göst.