0 oy
64 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar oğlumda biyotinidaz eksikliği var topuk kanında çıkmıştı şuan iki yaşında hergün ilaç veriyorum bu durumda olan var mı aranızda 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım benim sebebi neymiş kuzum akraba evliliği felan mi o sebepten mi bir genetik geçiş olmuş acaba
tarafından
Yani vücudu bir vitamini kabul etmiyor
tarafından
Eşin yabancı demi canım
tarafından
Yani memleketimiz.ayni akraba değiliz
-Reklam-
0 oy
(231 puan) tarafından
Bizim vardı enzim eksikliği 5 aya kadar kullandık sonra düzeldi korkulacak bir durum yok 
tarafından
Canım seninle konuşmak isterim
Sizin çocuğunuzun değeri kaçtı kısmı biyotinidaz mıydı bizim değerimiz 30 du 46 ya Kadar yükseldi ardından 28 düştü ama doktor bu normal buna takılmayın testler tam dengeli sonuç vermezler dedi siz nasıl öğrenmiştiniz nasıl geçti süreciniz
(231 puan) tarafından
Olur tabi canım benim kızım 3 günlükken nöbet geçirdiği için yoğun bakımda kaldı bir ay yattı değer ne kadardı bilmiyorum genetik testler yapıldı enzim eksikliğinden dolayı da geçirmiş olabilir dediler ama öyle bişey çıkmadı 5 ay boyunca biotin kullandık sonra genetik testte de çıknayınca ve kan değerleri de iyi gelince bıraktık ama halen metabolizma doktoru gözetim altında tutuyor çünkü benim kızın riskli Bir bebek
tarafından
Anladım cnm rabbim şifa versin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 160 göst.
0 oy
5 cevap 154 göst.
0 oy
3 cevap 229 göst.
0 oy
2 cevap 71 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu

383,103 soru

11,466,742 cevap

35,070 kullanıcı

...