0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
7 bucuk aylik ogluma kizlar nasi yaparim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Fikri olan yok mu
(886 puan) tarafından
internette bir çok tarif var isterseniz bir bakın cunku bebek olduğu için neleri verip vermediğinizi bilmediğim için tarif veremiyorum. mesela ekmek vermeme gibi bir karariniz varsa gibi.. ama veriyorsaniz eger kıyma yumurta sarisi ekmek içi ya da galeta ununu kimyon kekik ve nane koyarak yapıyordum tuz koymuyordum. bunları yoğurup minik minik toplar yapip ister fırında isterseniz de haşlayarak verebilirsiniz
(113 puan) tarafından
kuzu kıyma kullanın ve 2-3 defa çektirin, soğan(suyunu iyice sıkın ki gaz yapmasın),nane, kimyon ekleyebilirsiniz tuz koymasanız da olur henüz çok küçük.. dağılmaması için irmikte ekleyebilirsiniz ya da ekmek içi...hepsini yoğurup küçük toplar yapın ister fırınlayın isterseniz önce suda haşlayıp tava da da 2 dakika kadar çevirin , afiyet olsun kuzuya :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kıyma ekmek içi yumurta hafif tuz at yoğur fırın tepsisine diz altina yağlı kağıt köy pissin işte 
tarafından
Tamam canim sagol firinda denememistm yapim
tarafından
Fırın çocuk için daha sağlıklı olur yağsız tost makinesinde de kizartabilirsin
tarafından
Tesekkur ederim firinda yaparm canim
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Ben bizim yedigimiz gibi yapiyorum valla. Kiyma ekmek ici yada galete unu sogan rendeliyorum 1 dis sarimsak 1 yumurta maydonoz cok az kimyon az karabiber az tuz koyuyorum 
tarafından
Kizartiyosun dimi canim firindami
(9,971 puan) tarafından
Ben kizartiyorum canim firinin yok. Firinin varsa daha iyi 7 aylik agir gelmez
0 oy
(1,371 puan) tarafından
En iyi sulu köfte oluyor o aydaki bebeklere 
tarafından
Onu nasil yapicam canim
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Kıyma yumurta galeta unu soğan rendesi az sarımsak hepsini karıştır ya suda haşla ya fırına at
tarafından
Normal sade su da hasliycam dimi salcali flan degil
(2,097 puan) tarafından
Sade kaynar suya atacaksın köfteleri canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 62 göst.
3 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 346 göst.
23 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Ecrinin annesi6 (992 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
3 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayasa (1,234 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...