0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

kizlar merhaba. 30 haftalik hamileyim. riskli gebe oldugumdan 1 aydir yatiyorum hastanede. insallah bi 4 hafta daha yatacagim. 34 te dogum olabilir de, oncesinde de olabilir sonrasi da. yani riskli oldugum icin belli degil. bu durumda da zaten küvezde kalir. hanimlar sizden biberon onerisi istiyorum. ozellikle bebegi kuvezde kalmis olan hanimlar nasil yaptiniz nasim hallettiniz? biberon kucuk mu olmali buyuk mu? marka olarak avent e bi baktim sonra bi daha bakmadim:D ultra pahali geldi bana. malum diger ihtiyaclar ve ekonomik sartlar  hem iyi olan hem de fiyati makul olan biberon onerisi istiyorum. erken dogum yaoan arkadaslar hastane ile ev baya uzak oldugundan toplu sagip goturuyorlarmis, buyuk ihtimal ben de oyle yaparim.  ilk bebegim ve sifir tecrubem

3 Cevaplar

0 oy
(417 puan) tarafından
Benim oğlum 32 haftalık doğdu 2 ay küvezde yattı  o arada emme refleksı olussun diye emzik tuttturmuslar avent emzık emziğimiz avent biberon ilk basta bende senın gibi dusunup chıko marka aldım emzık yeri içeri göçüp duruyor du sonra gittim avent aldım ömürlük gibi bisey kendiside malzemeleride pahalı ama değer gercekden 250 ml plastık avent iş görür birtane almayı dusunuyorsan  paradan yana sorun yok diyosan 120 ml de alabılırsın ama 5,6 aydan sonra kullanamıyosun o yuzden 250 ml alabılırsın  sağlıklı kucagına al insallah
tarafından
cok tesekkurler
-Reklam-
0 oy
(112 puan) tarafından
Ben götürmedim pişmanım oğlum sarılık oldu .Eşimle gidip aventin camını ve plastigini almıştık. Biri büyük biri küçük  tabi simdi iki katına çıkmış. Lansinosh kullananlarda memnun diye duymuştum. Ama o da çok uygun fiyatlı değil. Meme reddi olmaması için bence bunlardan birini alın 
tarafından
cok tesekkurler
0 oy
(12,256 puan) tarafından
3 gün kaldı küvezde lansinoh almiştım memnunum 
tarafından
cok tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 208 göst.
24 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
3 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayasa (1,231 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
14 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
15 Aralık 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,581 soru

11,203,550 cevap

34,505 kullanıcı

...