0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
Çekişmeli boşanma davam var üç senelik evliyim iki senedir ayrı odalarda kalıyorduk ama inkar etmiş sözde karı koca iliskimiz varmış ailem falan şahit ablam falan bliyor da acaba bunun testi vs birşeyi yok mu ben istesem beni test muayene birşey yapsalar böyle birşey mümkün mü en azından bir yalanını daha mahkemeye sunarım raporla ben mide küçültme ameliyatı olacaktım burayada yazmıştım parasını vermedi tüm tetkikleri yaptırmıştım oysa sözde doktor tiroidin çalışmıyor ameliyat olamazsın demiş hastaneden rapor istediler çıktı hiçbir sorun yok birde bu çıkarsa çok iyi olur benim açımdan 

12 Cevaplar

0 oy
(10,947 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hastahaneden rapor alabilirsin. Bu kolay. Raporlarını mail ile iste yeter. Kaseli e imzalı geliyor. 2. Si bunu kanıtlayamazsın kanıtlamanda gerekmiyor mahkemede. Cunku boyle bir durumda mahkeme kadının sözünü beyan kabul ediyor. Mahkemeye cıkınca söz hakkı al ve. Hakim bey yada hakime hanım neyse ben bir test var isr bu teste hazırım de. O zaman ciddiye iyice alacaklardır. 
(10,947 puan) tarafından
Mahkemede bir tarafın evliliğin getirdigi sorumlulugu ki en buyuk sorumluluk bir cinsellik iki maddiyattır erkekete bir hastalık durumu yok iken yapmamak büyük kusur sayılıyor. Hatta mahkeme hastalıgı var ve dr gitmiyorsa da kusur sayıyor cinsellijte. Belli baslı büyük kusurlar vardır bu da biri.
(410 puan) tarafından
Dhaa önceki eşinde de sadece gerdek gecesi ilişkisi olmuş ben daha sonra dava dilekçesini gördüm bu tedavi falan olmamış ama madem hasta eş cortlarla ne işi vae
(10,947 puan) tarafından
Piakolojik hastadır. Hem her escırta giden yapıyor mu sanıyorsunuz. Oraya gidip sapkın hiskerini bastıran cok. Şimdi burada acık acık yazamıyorum
(410 puan) tarafından
Gittik psikologa bir defa sonra gitmek istemedi ilaç ta verdi kullanmadı
(10,947 puan) tarafından
Güzel bunu da ekleyin dosyaya bu da suc.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
2 sene iliski yasamayinca tekrar bakire olmuyorsun nasi bi test yapabilirler kfkfkfjxjjcjdjd
(410 puan) tarafından
Ya ne bileyim hani muayene etseler afedersiniz sperm falan varmı yada ilişkiye girilmiş mi belli olmaz mı
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bunun için mahkeme kararı gerekebilir 
(410 puan) tarafından
Keşke öyle birşey mümkün olsa keşke valla herşeye hazırım yani bunu bile yalan söylüyor eline ne geçecek anlamadım doğruyu söylese biz karı loca degildik iki senedir dese davayı mi kaybedeck
0 oy
tarafından
Yoktur cnm öyle birşey hakkında hayırlısı olsun 
(410 puan) tarafından
Ya neyse artık tanıklari dinleyecek hakim bunu bile yalan söylüyor neden söyledi anlamadım inkar etmiş
tarafından
Boşanmak istemiyor mu
(410 puan) tarafından
Yoo dünden razı nasıl istemiyor kendine bulmuş bile birini
tarafından
Vay ş.e.r.e.f.s.i.z
(448 puan) tarafından
Ay kendine bulmuş bide alahin cezasi ya bu tür adamlar gebersin ya
0 oy
tarafından
İki senedir aynı evdesiniz fakat karı koca ilişkiniz olmadığına eminmisiniz neden o evde kalıyorsunuz o zaman
tarafından
Neeee çocuğun karsisinda mi Allah bildiği gibi yapsın inşallah o ****** herifi onun yanına çocuğunu tekte bırakma böyle pisliklerden herşey beklenir
(410 puan) tarafından
Mahkemede karar çıktı göremez ki
tarafından
İçime su serpildi resmen ben çocuklara dayanamıyorum gerçekten onlar daha melek çok masumlar inşallah kaderi güzel olur o minik kusun bu arada gözün aydın mahkeme kararı adaletli bir sonuç vermis
(410 puan) tarafından
Ama ileride deliller değerlendirilmek şartıyla ara karar çıktı inşallah komple karar çıkar yüzünü bile görmesini istemiyorum
tarafından
İnşallah canım görmemeli zaten çocuğu pis herif
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Canım hiç duymadım ya öyle birşey.
(3,244 puan) tarafından
Mahkemede elini kurana basıb yemin etse yalan söylemeyeceğine öyle konuşsa
(410 puan) tarafından
İnanır misin elimde ekran görüntüleri var video izlediğine dair onu bile inkar etti psikologa göturdum ensest içerikli videolar izliyor diye herşeyi yalanladı mahkemeden istedik avukatla psikologun sonucunu utanmaz çocuğunun yanında yapan biri Kur'an'a mi inanacak
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Ne hayatlar var be dört duvar arasında 
0 oy
tarafından
Yanls anlma canım ateş le barut 2yil yan yana birşey olmadimi derdnz neydi bu kadar kirildnz 
(410 puan) tarafından
Kendisi istemedi canm diğer eşiyle de olmamış ama yirmi dört saat şey izleyip yapıyor kendi kendine anlamadim hastalık mı sapıklık mi sonralari yalan yok ben de asla onunla uyumadım midem bulanıyordu
0 oy
(802 puan) tarafından
2 yıl sana kocalık görevini yapmamis canim mahkemede kusurlu sayilabilecegini bildigi icin yalan soyluyor olabilir mi ? Avukatin yok mu onun seni yonlendirmesi lazim 
(410 puan) tarafından
Daha önce de evlenmiş ayrılmış ama ben bu süreçte onun dava dikekcesini gördüm uyaptan o eski eşi ile de gerdek gecesi dışında bir ilişkisi olmamış
(802 puan) tarafından
Çok değişik neden ki ? Psikolojik bir sorunu mu var acaba kimsenij günahını almak istemem ama toplum baskisindan dolayi evlenip cocuk sahibi olup erkeklerden hoslananlar var malesef böyle bir durum olabilir mi ?
(410 puan) tarafından
İnan ki ben de bilmiyorum hani gözümle görmediğim için ne desem yalan o uygsunsuz sitelere girdgide aramalarında sürekli üvey anne üvey baba oğlum kızım vs hep aile içi şeyler izlemiş bu hep yurtta büyümüş ailesi yurda vermiş benim de aklıma başka şeyler geliyor ama deidgim gibi hiç bir delilim.yok acaba orada başına birşey mi geldi böyle bilmiyorum
(802 puan) tarafından
Ay bilemiyorum canim ya uzuldum simdi ailesi hiç ilgilenmemis. Ama eger baska yonde bir ilgisi varsa onunda muayenesi var sonucta
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Senin ak dediğine bu süreçte mutlaka o kara diyecektir canım bu kadar kafana takma elbet bir yolu vardır avukatınla iletişimde ol her zaman o zaten sana gereken talimatları verir ve senin adına da gerekli dilekçeleri vs hazırlar mahkemede ne demen gerektiğini de söyler 
0 oy
(788 puan) tarafından
Yapıyor lar canım testi ama sözün orda geçerli olacaktır istersen testti
0 oy
(811 puan) tarafından
Doktor muayenesiyle anlaşılabiliyor bence ama süre sınırı belirleyemeyebilirler. Yakın zaman için geçerli galiba.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zeynep0051 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Zeynep0051 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
7 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu

380,030 soru

11,375,925 cevap

34,862 kullanıcı

...