0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından

Hayırlı akşamlarınız olsun hanımlar.

Önceden kıyametleri koparacağim şeyler de şuan tepki bile veremiyorum. Eşimle bayağı sorunlarimiz vardı önceleri 1 aydır terapiste gidiyoruz. Ama bizimki hala aynı  :Desim pazarlamaci ayda 3 defa en az şehir dışına gidiyor. 2020 yılında gittiği sehirde mutlu masaj salonu diye aratma yapmisti Instagramda buda tabi güvenmememe sebep doğal olarak. Neyse her şehir dışına çıktığında kavgalarimiz vardi. Telefonunu 3 aydir belki daha fazla elime almıyorum bi gecen ay aldm konum gecmisini aktiflestirdim ertesi gün kontrol edecektm cunku bi baktim konum gecmisi kapatılmış. Sormadım neden kapadn dye icimden gelmedi. Smdiki mevzu da geçen antalyaya gitmisti. Gece 2.36 da gece kulübü aramış. Bi iki harita vardı açılmış bakılmış ama sadece degismedigini görmek rahatsiz etti. Daha önceleri 9 köyü ateşe vereceğim bir olay bu ama şuan içimden bisey yapmak gelmyor. Normalde yine bakmıyordum telefonuna ama çok tuhaf geldiği günden beri bi ilgi bi alaka resmimizi paylasmalar asla yapmadığı seyler olunca şüphelendim ki bazı şeyler olmuşta vicdanini rahatlatmak için benmle ilgilenyor gibi.  Uzun oldu biraz da bu kadar hissizlesmem normal mi yaa

7 Cevaplar

+1 oy
(7,257 puan) tarafından
İnsan vazgecince bazı şeylerden duzelmiyecegini anlayınca hisislesiyir
(299 puan) tarafından
Sanirim canm hayirlisi artik
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Artık sevgi ve evliliğe olan inancın kalmamış bence . Kadın susarsa bitmiştir bir şeylerin kavgasını verince uğraşıyorsun , düzeltmeye çalışıyorsun demektir ama sizinki düzelecek gibi durmuyor hakkında hayırlısı ne diyelim 
(299 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Sessiz kalmayı tercih etmişsin 

Susan bir kadın için herşey bitmiştir....
(299 puan) tarafından
Düzelebilir umuduyla gitmiştim terapiste ama sanrm boşa para veriyoruz
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Kendi içinde bı şeyler bitmiş demek bu bence hissizlesmen bu yuzden
(299 puan) tarafından
Sanırım.. Allah hidayet etsin inşallah ne diyim
(1,279 puan) tarafından
Amin canm Allah yardımcın olsun insallah
(299 puan) tarafından
Allah razı olsun canm
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bu bir vazgeçiş olabilir
(299 puan) tarafından
Sanirimm.. artik önceliğim kendim oldum galiba
(8,965 puan) tarafından
Aslında  bu önceliği hep önce kendimize vermeliyiz biz bas tacı önce eslerimizi koyuuoz
(299 puan) tarafından
Bundan sonra öyle olacak inşallah
0 oy
tarafından
Bıkkınlık hissi bence bu, kocanın asla değişmeyeceğini gördüğün için umursamıyor olabilirsin.ve evet bence de bı haltlar yemiş şimdi de onu telafi etmek için ilgili eş rolüne bürünmüş 
(299 puan) tarafından
Ama iste kurban olduğum Allah karşıma çıkarıyor. Artık ne yapsa nafile
0 oy
(10,784 puan) tarafından
O vicdan rahatlanması degil kuzum karı gidiyor onlemini alayım tutuşması
(299 puan) tarafından
Daha çok tutuşur diyelim o zaman :)
(10,784 puan) tarafından
Hiç ses etme. Direk terapiste o yanındayken soyle bunları. Degişmiyor degişecegine inanmıyorım bu evlilige olan inancım bagım bitmek uzere de. Bir tutuşsun. Bunlar bize aslan terapistin yanında kediler
(299 puan) tarafından
Bu sefer tek tek alacak bizi soyleyecm de bakalm yine ordan çıktığımzda orali olmayacak

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 565 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,015 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 312 göst.
13 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgeceylin (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 277 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2801 (93 puan) tarafından soruldu

378,461 soru

11,328,307 cevap

34,784 kullanıcı

...