0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim eşim saat 7 de işe gidiyor ve bende saat 6 da uyanıp ona kahvaltı hazırlıyorum ben böyle sofralar da sunum yapmayı çok severim eşimde aşırı sever yemek yemeyi ona sabah erken kahvaltı olarak ne hazırlayabirim ki kolay ve lezzetli 

12 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Yufka ekmek veya somun ekmek içi varsa tava böreği yapabilirsin,kaygana yapabilirsin patatesli yumurta veya kaşık dökmesi değişik şeyler ben ara ara yaparım 
tarafından
Kaygana ne cnm
(513 puan) tarafından
Yumurta yeşil sogan maydonoz un tuz omlete benziyor bir nevi kolay
-Reklam-
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Bayat ekmek dilimleyip firinda pizza yapabilirsin, basit pogacalar var, haşlama patates, yufkadan gozleme gibi
0 oy
(2,097 puan) tarafından

Hay maşallah ben o saatte kalkıp yumurta haşlasam bizimki bayram eder :)))

tarafından
Bende normalde kalkmıyor dum cnm yeni kalkmaya başladım çünkü o saatte uyanınca namazımı kılabiliyorum ee abdest alınca uykum kaçıyor zaten bende eşime kahvaltı hazırlıyorum
0 oy
(513 puan) tarafından
Somun ekmekleri dilim dilim kesip minik pizza gibi hazirlayabilirsin veya evde ne varsa surebilirsin zeytinyağı domates salçası maydonoz sürüp firinla ben çok yaparım böyle değişik şeyler :)
0 oy
tarafından

Benım esımde gunduz vardiyasında olduğunda aynı senın gıbı 6 da kalkarım esımde 7 de evden cıkar benım yaptıklarım sunlar

patates yada biber kızartması

menemen

sucuklu yumurta

tost

biberli yumurta

haslanmıs yumurta

bunlar klasık sabah yapılacabılecek seyler 

Bazen corba ıcmek ıster mercımek yada tarhana  yatmadan pısırırım sabah ısıtırım

Birde hep buzlugumda pizza pogaca tuzlu kurabıye vs bulundururum haftanın bı ıkı gunu de ordan cıkarır ısıtırım hem hamur işi yemiş olur hem kolayıma gelır :D

0 oy
(1,272 puan) tarafından
Maşallah valla. O saatte oğluma sütü tek gözle hazırlıyorum. Koca aklıma bile gelmiyor valla :D otelde aşçı gitsin orda kahvaltının alasını yesin. :) 
0 oy
tarafından
3yilik evlilik hayatimda hiç hazrlmdm 
0 oy
(3,148 puan) tarafından
İmkanı varsa yanında götürsün benim eşimde öyle ama sabahtan ne bana zahmet ettirir nede yiyebilir hazırlarım yanına koyarım 
0 oy
tarafından
Ben yumurta kaynattım yanına kahvaltılık ekmek ve çay koydum tamam yedi gtti

Kuru soğanlı yumurta

Taze soğanlı yumurta

Baharatlı yumurta

Patatesli yumurta yapabilirsin 
0 oy
(11,229 puan) tarafından

Menemen yapabilirsin

Sigara böreği

Gözleme

Bi gün önden kek cirpabilirsin 

Poğaça yapabilirsin 

Esim çok az kahvaltı yapıyor peynir zeytin gözü görmez kucuk cocuk gibi ekmeğe çikolata sürer yarim bardak çay:D oyle olunca bende bu tarz şeyler yapıyorum hiç yoktan onları yesin diye 

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben mini pizza ve mini biberli ekmek  pogaca yapip tava boregi  difrize atiyorum sabah  sadece isitiyorum tost yapiyorum sabah isitip çayla veriyorum bazen  de kahvalti hazırlıyorum sigara boregi sabah kizartiyorum 
0 oy
(12,574 puan) tarafından
YouTube de 8 dk de pişi tarıfı var mas mavi mutfak sanırsam. Salcali sosis olabilir patates pizza

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 202 göst.
20 Haziran 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.
4 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 214 göst.
11 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Firdevss (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
10 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde bglm_ftma (5,445 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,664 cevap

34,813 kullanıcı

...