0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (757 puan) tarafından
Kaynanam ablasıyla anlaşmış ablasının çalıştığı yere merdiven temizliğine gidiyormuş sigorta adı altında.  Neyse gecem baya geç oldu gelmedi eve ablası beni aradı geldi mi eve kızım dedi bende yok teyze henüz gelmedi neredeydi ki dedim . Merdiven temizlemeye gitti ben ona çok inceleme yap geç dedim dedi. Ama kimseye deme kaynananın merdivenegittigini dedi. Kime ne diyem teyze beni ilgilendirmez dedim. Neyse kaynanam geldi dedim nerdeydin diyor ablama yardıma gittim ise girdim sigorta için demiyo tuhafıma gitti sen çalışsan banane çalışmasan banane..

Sonra arayıp diyorki bana nehir sen yukarı da dip kose temizle kızım.ben teyzeme yardımdaydım geç gelcm bende sadece topladım düzenledim çıktım temzilik yapmadım.  Bende kızıyım ya yalan söylemesi garibime gitti

4 Cevaplar

0 oy
(3,147 puan) tarafından
Belki söylemek istememiştir gelinine ben merdiven silmeye gidiyorum demeye utanmıştır böyle düşün birde bakalım oğlu biliyormu da sen güceniyon
(757 puan) tarafından
Evde ev dışında herkes biliyo bi ben duymadim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki utanmıştır 
(757 puan) tarafından
Utanacak ne var ki bunda ekmek parası değil mi..? Utanması şu yönden olabilir o kadatvarliga rağmen neden çalışma..?
tarafından
Yaşından dolayı olabilir mesela
(757 puan) tarafından
44 yaşi asko annemle aynı yaa annemde çalışıyo
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Belki merdiven silmeyi yediremiyodur kendine o yüzden söylemek istememiştir 
(757 puan) tarafından
Canımın içi durumu benden iyi hatta kat kat iyi  3 yerden kira emeklisi ve artı nornal calisiyor kaynatam kaynananin çalışmasında bir mana yok  ihtiyaç yok
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Herseye lütfen alınmayın. Evet anne baba diyoruz seviyoruzda ama onlar bizim anne babamızmdegil bizde öz evlatları degiliz. Yani cekinmesi utanması gayet normal. Eskiler eve temizlige gidenler utanır soyleyemezmiş bak bak su kafının kocasında iş yok kadın elalemin evine temizlige gidiyor diye. Eskiler utanır diyemez. Ben zor durumda kaldım da temizlige gidiyordum bir donem annem 1 sene calıstıgımı dıymafı bile
(757 puan) tarafından
Canımın içi annemin temizliğe ihtiyacı yok. Maddi durumu çok çok iyi nerden baksan eve ayda 15milyar veya daha fazlası para giriyo.  Annem varlık içinde yolluk gibi gösteriyo. Brnm anlamadığım kısım bu. Çalışmak istiyorsa tabiki çalışsn ama bunda utanılacak birşey yok bal
(10,972 puan) tarafından
Canım evet helal oldugu zaman asla utanmamalısın. Ama eskiler boyledir. Rahmetli ananem hep anlatırdı. Biz yokluk cok gördük omdam boyleyiz derdi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 173 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,106 göst.
0 oy
20 cevap 287 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 420 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde Bsrakran (32 puan) tarafından soruldu