0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar mesela ben evi süpürüyorumya süpürge bazen bi yere takılıyo süpürgeyle kavga ediyorum kızıyorum :D :D 

Mesela sinek olduğu zaman elimle kovuyorum ısrarla yine konuyoya o an deliriyorum sinekliği alıp düşmana vururcasına vuruyorum sinirden :D :D 

Sizin de var mı böyle tuhaf halleriniz :D

20 Cevaplar

0 oy
(1,849 puan) tarafından
Mutfakta böcek görünce su döküp öldryoem dayanamıyorum haşerata
tarafından
:D bunu yazmayı unutmuşum
-Reklam-
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Benim kendime en tuhaf gelen huyum asla gunes sevmiyorum ya şu eve güneş girmesin diye tasindim tasinali 1 kez ya 1 kez dahi perde acmadim perde tul hep kapali. Hele birde sicaklarda cam kapi actim ama asla perdeyi acmadim ev daha da isinmasin serin dursun diye rahat edemiorum huzursuz oluyorum 
tarafından
Ay evet ya sıcak başka bir sorun
(48,531 puan) tarafından
cok degisik☺️
(1,224 puan) tarafından
Sicak sebep degil yani sicak olmasi disinda da gunesi hic ama hic sevmem kucuklugumden beri o eve gunes girerse ben baska yere kacarim cok rahatsiz huzursuz oluyorum
0 oy
tarafından
Tuhaf huyları okumaya geldim
tarafından
Hoş geldin :)
0 oy
(11,166 puan) tarafından
O süpürge şeyi bende de var kavga ediyorum resmen 

Sonra bi yere bisi koyuyorum mesela o ordan devriliyor dur işte şöyle diye konuşuyorum :)
(11,166 puan) tarafından
Ahah bende çabuk sinirlenir herkesin ağzının payını veririm hatta yakındır alttaki karıyla kavga etmem edersem post açarım  :D
tarafından
Niye delirtti seni :D
(11,166 puan) tarafından
Yeni taşındı saçma saçma konuşuyor araba sizin mi diye sordu evet dedim baya zenginsiniz heralde diyor evlenmeden çalışmış yememiş parasını almış dedim
Dün de kafam şişti çocuğun sesinden diyor 4 aylık bebeğim bizim de şişiyor senin cenenden onu napcaz dedim emme benim oğlum 6 da ise gidiyor senin kocan gibi 8.30 da gitmiyor diyo ben de 6 da kalkıyom napalm mahalleye mi duyurmam lazım illa dedim
Kadındaki çene kimsede yok hep bi laf atma balkona çıkmaya korkar oldum
Bebeğim uyuyor car car bağırıyor çıktım balkona çok bagiriyon çocuğu uyandırıyon dedim konuşma adabı yok
Bi gün de erkek evladı daha hayırlı iste kızıma araba aldım para verdim napiyon anne demiyor ogluma bi küpe almadım diyor
Parayla bakacak demi gelin de diyor kızdım senin gelin öyle etcek heralde diye çok boş ya bunun gibi bi sürü sey
tarafından
Deli işte:))?
(11,166 puan) tarafından
Bide yeni taşındı ha 1 haftalik olaylar  :D
0 oy
(13,648 puan) tarafından
Biranda siliyorum insanları.

En garip huyum bu.

Ansızın.
(9,247 puan) tarafından
Hiçte garip değil hak etmesinler
(13,648 puan) tarafından
Allah'ına kurban :D
tarafından
Hiç affetmem :D :D
tarafından
Bır anda silemezsin Mervem bırıkmıstır de ıcıne atıp bellı etmemıssındır yeterse yeter artık noktan gelınce de hoooop silinir gider ıcınde coktan bıtmıs oldugu ıcın fiilde bısey ifade etmez bır anda ustune çizgiyi atar geçersin rahatlıkla
(13,648 puan) tarafından
Ah sevgiii,ne kadar da doğru knustun

Bı yerde tahammül bitiyo
0 oy
tarafından
Sinek konusunda aynıyım nefret ediyorum hatta bide birinin yanımda ağzını şapırdatarak yemek yemesi kürekle vurasım geliyor 
tarafından
:D :D
0 oy
(3,237 puan) tarafından
7 ve 4 rakamını karıştırmak. Şimdi düzeldim biraz. Bi ara yarandı bu bende.

4 yazısını 7 okuya

, 7 görüb, 4 okuyub, 7 yaza biliyordum

Telefon numaralarını yalnış yazıyordum.
tarafından
Niye ay bu daha değişikmis
0 oy
(48,531 puan) tarafından
hele esime sinirliyken o supurgenin dili olsada konussa ☺️☺️☺️ supurgeye kuma gibi davranmayan yoktur
tarafından
:D :D Allah'tan eşim sinirlendirmiyor beni
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Hahahahahhahahahahh eve kedi giriyor git buradan eşşoğleşşek diye evin içinde bağırıyorum:))) napiyim heryer kıl oluyor sevmiyorum
tarafından
Eminim üstüne alınıyordur :D :D
0 oy
tarafından
Sureklı elımı yıkarım ben mesela tuvalete gırerken yıkarım tuvaletımı yaparım sıfona basmadan bıdaha elımı yıkarım sıfona basarım sınra yıne alımı yıkarım muslugu da yıkarım en son bıdaha elımı yıkar kolunla muslugu kapatır cıkarım ahdhdhd
tarafından
Su faturasının anasını ağlattın kız:D
0 oy
(974 puan) tarafından
Para bana çok pis gelir yakinkaruma para verip alicaksam cuzdanimdan aldırır cuzdanima bikaktirirum mümkün mertebe elime almam alırsam da hemen yıkarım birde kocam yanımda yokken kendi kendimi gaza getirurum arkasından soylenirum sebepsiz yere ama eve gelince hoşgeldin kocacım olur hemen bende  aslında daha çok vardır da aklıma bunlar geldi 
0 oy
tarafından

Bunlar tuhaf hallermıymiş :D benım rutınım bunlar kuzum :D ocak elektrıklı basıyorum basıyorum yanıyo bazen sınırlı anıma denk gleır yanma sende yanma yanarsa ölürsün zaten derım yada bıseye carparım senın burda ısın ne  bi sen eksiktin falan insanla konusuyom sankı :D

(1,361 puan) tarafından
Kız ben de ocağa söverim yanmıyor diye. :D
tarafından
:D Allahım ya en akıllımız degirmene yogurt ögütmeye gider :D
tarafından
:D :D
0 oy
(233 puan) tarafından
Her gün seksenler dizisinin ilk 60bolumu sar başa izlerim bu takıntı 4 senedir var bende,  ve ani sinirlenirim hemen bağırır hemende geçer :)
tarafından
yenı evlıyken bende yaptım bunu hergun izlerdim ve kesınlıkle kacırmazdım ılk bilimler sarsıyordu snra sacmaladı cocuk falan derken zamanla azaltarak bıraktım :D
(233 puan) tarafından
Aynen bende son bölümleri sevmiyorum ilk 60 bölüm:D kizim doğunca bakalım izlemeyi bırakır mıyım:)
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Ben de surpugeyle kavga ederim. Mutfakta bi şeylerle uğraşırken tezgaha dokmememem gereken şeyi dökersem onunla da kavga ederim. Herşeyle kavga ediyorum ben :D:D

tarafından
:D Allah yardımcımız olsun
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Benim değil de eşimin saçma huyları var :) gece saat 3 te bile uykudan uyanır odadaki sineği dışarı çıkarır öldürür uykumun içine eder :D
tarafından
:))))
0 oy
tarafından
Günlük banyo tuvalet yıkıyorum duvarlarıni siliyorum hergun oralar temizlik koksun istiyorum halbuki evde eşim ve benden başka kimse yok heryer temiz ama o kokuyu almak istiyorum . Birde mutfakta lavabo cam önünde hergun o camı silerim . Ve en gereksizi kil bağımlısıym burnuma kokusuu gelir durup dururken saçma bir şekilde 
tarafından
O da zor
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ay ben kızım diye seviyorum supurgmi. Bir de bulaşık makinem cok degerlidir. Bir ürün alacaksam kutulu ve kutusu duzgun olmalı yolsa begensemde almam. 
tarafından
:)))))
0 oy
(774 puan) tarafından
Yemek yerken ağzını şapırdatmak nefret ediyorum o an ya o insanın ağzına şap diye vurasım gelio yeter yapma diye ..ya da sofradan kalkasım gelio 

Diğer sevmediğim şey ise birinin yüzümü kapatması beni sürekli daraltması eşim bunu çok yapar sırf beni kızdırmak için sorsan seviyorum der ama nefes alamayacak hale geliyorum stresten çocuğa da yapar o da bana çekmiş belli ki :D babasına çığlık atmaya uüzünü yolmaya başlıyo o an :))
tarafından
:)))))
0 oy
(12,807 puan) tarafından
Bu aralar agresif olduğum için her eşya ile kavga edebilir fiziksel ve psikolojik şiddet uygulayabilirim ama genelde sakin biriyim 
tarafından
Ben sakin olamıyorum:)
(12,807 puan) tarafından
Sabah ne gerizekalı ocaksın ben yakıyorum sen sönüyorsun diye ocakla kavga ediyordum :))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 295 göst.
0 oy
17 cevap 828 göst.
3 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,104 göst.
0 oy
4 cevap 140 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu

378,414 soru