0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar bi besik atcam onun modeli falan nasl bakin 

Bir de isim olarak "Baris Alp" ismi nasil sizce ? 

Besikte bu ;

image

Birde boylee buyuyebilen modelden bu 

Ayni zaman da calisma masasi komodin ve yatak ta olabiliyor 

Onunda fotosunu atayim

image

Fikirlerinizi beklyrm 

12 Cevaplar

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kız park beşik al biz geçen sene aldık bin liraya sabah baktım 3500 olmuş Allah yeni doğum yapacakların yardımcısı olsun 
(1,955 puan) tarafından
Ama park beşik bildiğin file ve kumaş. Ona vereceğim parayı ahşap beşiğe veririm daha mantıklı geliyor kız. En azından ömrü uzun olur. Bi kaç çocuk büyütür.
(2,537 puan) tarafından
Valla ben 1 buçuk yıldır kullanıyorum mis gibi ilk günkü gibi
(2,537 puan) tarafından
Yoyko Kraft bu arada
tarafından
Zambakk , Ben de ayni fikirdeyim resmen cadir gbi sevmyrm ben o besigi yaa sevemedim bir türlü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Güzel besik ama yatak odana mi koyacaksın öyleyse odanin büyük olmasi lazım çünkü bu besikler büyük baya kalafatlı duruyor kuzenimde var . 
tarafından
Yatagimin yanina koycam  besigincekmece ve dolap kismini kullanamicamm ama   yatağımın yanina sığıyor  cm olarak olctuk
0 oy
(661 puan) tarafından
İsim güzel cabim bende Asaf diye düşünüyorum bakalım ne karar vericez beşik güzel bence ama park beşik kullanışlı diyolar bende mobilya aldım şimdi ikinci bebeğimde kullanicak
(1,955 puan) tarafından
Bu sene ve geçen sene gördüğüm tüm erkeklerin %90ı Asaf canım ya. Ömer Asaf, veysel Asaf, muhammet Asaf, emir Asaf, Mehmet Asaf. Daha var da şimdi hatırlamıyorum. 5-6 sene sonra okula başlayan çocukların çoğu aynı isimde olacak. Siz bilirsiniz tabi ki de önermem.
tarafından
Park besik sevmyrm ben yaa  gorunus olarak cokk basitt
(661 puan) tarafından
Başka hoşuma giden isim bulamadım canım bizim çevrede hiç yok bende sevemem mobilya kullandım hala yeni gibi
0 oy
(12,904 puan) tarafından

Alp guzel Bende oğluma istiyordum alp ismini :) 

1. Olan fazla yer kaplar büyüyünce nereye koyacagim doye düşünürsün hep :)

tarafından
Boş odam varr bebegim buyuyunce besigi parcalayipp komodin calisma masasi yatak olarak odasini yapcm iste cnm
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Ben böyle beşikleri kullanışlı bulmuyorum park yatak al bence 
tarafından
Park yatak sevmyrm ben cnm yaa
0 oy
tarafından
Yatak güzel miş 
tarafından
Demii guzel cnm
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Ben bu tarz beşikleri sevmiyorum..anne yanı almıştım katlanabilir kraftın işim bitince kaldırdım çantasına koydum bir de oğluma Montessori tarzı oda yapmıştık zaten 10 aylıkken odasına geçti şimdi 14 aylık ve ben 4 aylık hamileyim yine bebeğimde anne yanını kullancam hem yer kaplamıyor hem rahat hemde işin bitince kaldırması kolay oluyor 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Büyüyen beşik var takım olarak cnm odasında duruyor ama rahat değil gibi birbdefa bile yatmadı. Yatak odasında park beşik var onda yatiyo bence park beşik al bu yatak odana sığar mı bilmiyorum bebekten ayrı da yatamazsin. Bunu alacaksan da bir tane park beşik de al cnm. Barış Alp çok güzel bu arada ❤️❤️
0 oy
tarafından
Fiyatı ne kadar canım bende beşik alcam fikir olsun
0 oy
tarafından
beşik cok kullanissiz park beşik alsdim anne yani cok cok.memnunum hem taşınıyor katlanıyordu hem hafif
0 oy
(1,363 puan) tarafından
En mantiklisi ya tahta ya da park besik alip daha sonra bazaya gecis yapmak. Aldigin besigin ic olcusu en az 70 e130olmasi lazimki cocuk icinde uzun sure yatsin..

Daha sonra ergenlgine kadar kullanabilcegi bazaya gecis yaparsin. 
(1,363 puan) tarafından
4yasindan sonra eni bu kadar dar yatakta cocugu yatiramazsin cok dar eni
(830 puan) tarafından
Park beşik çadır ya eğilmeyi sevmem ya
(1,363 puan) tarafından
O zaman dedigim olculerde uygun fiyatli  besik bak canim. Ben o sekilde aldim kizim 26aylik yasitlarina gore uzun bile boyu coo rahat yayla gibi yatiyor.
Seneye bende baza tipli bisey alip kenarina korumalik takmayi dusunuyorum ergenligine kadar kullanir iste surekli yatak mi alcaz cocuklara
0 oy
(589 puan) tarafından
Anne yanı beşik almanı tavsiye ederim büyük rahatlık 15 aylık olacak kızım hala çok rahat ediyorum geceleri hep yan taraf açık uyuyoruz beraber uyumuş gibi oluyor Alp ismini de ben önermiştim zaten güzel bence :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
7 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Betiz (6,441 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 844 göst.
0 oy
10 cevap 165 göst.
0 oy
21 cevap 316 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (482 puan) tarafından soruldu

378,426 soru