0 oy
656 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Dun evimi temizliyordum geldi ayni apartmanda oturuyoruz bu arada işte dedi gel ben evimi makine yapıyorum yanımda dur canım sıkılıyor ben dedim isim var dedi yarın da senin evini temizleriz bugün ben giriştim tüm evimi temizledim ama eltim de gelmedi bu bana büyük bir ders oldu ben gittim yanına tüm evini temizledik ve ikk defa değil hep böyle yapıyor ben gitmek istemesem bile yalvarıyor ne yapayım bu sefer çağırdığıda ne diyim ona 

23 Cevaplar

+1 oy
(811 puan) tarafından
Bu sefer önce benim evi temizleyelim de sonra da sen ona gitme. Hiç sevmem böyle insanları ya.
tarafından
Bildiğin kullanmak yani bende her seferinde ***** gibi gidiyorum
-Reklam-
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Önce sen gel benimkini temizleyelim yarinda seninkini temizleriz de yok derse e sanada yok ozaman gelemem de 
tarafından
Ben diyorum diyor yok yok birşey olmaz gel ama var ya ölümlü dünya ve inanıyorum yine aynısını yapacak ve asla gitiycem
(7,249 puan) tarafından
Ne birsey olmaz bayaaa kullaniyor sen gelmeden gelmicem hep ayni halti yapiyorsun desene kiz yüzüne
tarafından
Ya diğer sefer de camları yıkadık bana diyor ki yarında sneinkini bende inandım hâlbuki sırf yapmam için öyle yapıyormuş beni gaza getiriyor
0 oy
tarafından
Gitme isim var de niye gidiyorsun
tarafından
Öyle diyorum yok yok birşey olmaz diyor
(6,441 puan) tarafından
Saçmalığa bak hadi canım hadi işm var de kapat
0 oy
(561 puan) tarafından
O n kadar gel diye israr ediyorsa sende o kadar hayir de
tarafından
Of ya hiç bilmiyorum ne yaoicam
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Acik ol deki sana gelince yapıyoruz sira bana gelince ben tek yapıyorum ozaman ilk gel benimkini yapalım 
tarafından
Valla canım gelirse diycem isim çok var gelemem kızımi da uyutmam lazım
(1,334 puan) tarafından
Yaaani öyle yap kullandirtma kendini
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Eltin çok uyanık ya 
tarafından
Hemde çok inan herkese karşı öyle akıllı
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Sabah arasaydın ya canım kahvaltı yapıyorum gel beraber yapalım sonra da temizliği yaparız diye başka zaman çağırırsa da yok dersin inşallah 
tarafından
Ben ne zman arasam bebeğim uyuyor şudur budur
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Direk yüzüne desene kendine acımıyor musjn beni cagiryorsun kendin gelmiyorsun diye
tarafından
Birkaç kez dedim dedi yarın yine aynı sey
(4,943 puan) tarafından
Gtme cnm seni kullnyr çakal kadın
0 oy
tarafından
Once benim evi temizleyelkm sonra sana geceriz de sonrada gitme isim var de anlasin yaptigini
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ne yapacağımı mı var canım gitmeyeceksin anasının gözü bir sen misin ne zaman ki sene egelir benim evimi temizlersin bende o zaman sana gelirim diyeceksin bitti gitti 
0 oy
(457 puan) tarafından
Bi kere sacmalik burda neden birbirinizin evini neden temzliyorsunuz
tarafından
Temizlemek değil canım beni çağırıyor yanıma gel diye gidince de elime iş veriyor
(457 puan) tarafından
Gitme swnde işim var de üstelersede bgun ben kendj evini tmzlicem sen gel yanimda dur de
0 oy
tarafından
Gelmek istemiyorum başka enayii bul kendine de daha cagirmax :D 
tarafından
Hahahahah keşke öyle açık sözlü olsam en çok da bu yüzden beni kullanıyor
tarafından
Zamanla sende olursun merak etme
0 oy
tarafından
Eltin yengemi hatırlattı bana . O da annemi kullanırdı. Bana misafir gelecek sende gel otururuz derdi annem varınca her işi yaptırır Di çay yanına temizliğini. Bahar temizliği yapacağı zaman senin evi şu zaman temizleyelim derdi annem tamam derdi . Annemde önce evi ortaya getirir annem yardıma giderdi. O anneme gelmezdi. Aklın varsa uzak dur 
tarafından
Aynısı valla
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sende onun evine git yalandan birşeyler yap ya da otur hiçbir şey yapma bak nasıl bozuluyor 
tarafından
Otursam bile ay sana zahmet şunu yapsana diyor
0 oy
(1,500 puan) tarafından

Kıyamam ya bu ben :D canım sen şimdi onla mesafeli olmak için kesin uzak durup ihtiyacın bile olsa çağırmiyosun demi hah işte orda seni çok afedersin ama.enayi sanıyor ve sürekli sana böyle yapiyo sen işin olmasa bile iş çıkart çağır ise normal zamanda da sürekli evine git sana çaya kahveye geldim diye bak bakalım senden nasıl kaçıyor 

tarafından
Ay yemin ederim aynisi diyorum uzak dursun isim olsa bile çağırmam yada bebeğim durmadiginda ona emanet bile etmek istemem benden uzak Dursun benden birşey istemesin diye ama o daha çok istiyor inan artık öyle yapicam
(1,500 puan) tarafından
Kıyamam canım benim çok yabancı gelmedi de ondan :)) baskın basanindir canım sana kolay gelsin çünkü böylesine açık açık mesafeli olalim dersen bu sefer de sen cekememez kötü gelin oluyosun en iyisi kendinden uzaklaştırmak
tarafından
Aynen ama artık gitmem de çağırmam da
(1,500 puan) tarafından
Kesin ve net bir tavır alıcaksan eyvallah ama bir konuşup bir dönersen daha beter yüz göz oluyor insan
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Hazir sen gelmişsin bura önce burayı bitirelim de ya da direk söyle yüzüne 1 oldu 2 oldu sa.lak yerine koyuyon herkes kendi evini temizlesin diye
tarafından
İnan öyle diyorum diyor gel hemen bitirelim senin evine gelelim artık benim ev hayal oluyor
(11,235 puan) tarafından
Gitme canım gelemem de istemiyorum alınırsa da alınsın
tarafından
Valla inan artık gitmem çağırmam da cagirsada bir bahsne bulurum oraya gidiyorum akşama kadar kalıyorum tüm evimin işide kalıyor kızım da heo ortalıkta ağlıyor
(11,235 puan) tarafından
Bosver canim gitme tabi
0 oy
(3,041 puan) tarafından
Eltin baya kurnazmış. Ben şimdi başladım sen sen yardım et bugün burayı temizleyelim yarın senin evi temizleriz de. Yada açık açık söyle herkes kendi evini kendi temizlesin geçende de öyle ben sana yardım ettim sen gelmedin ben kendi evimin işini kendim görürüm diğer türlü daha çok yoruluyorm de. 
tarafından
Valla artık öyle diycem herkes kendine canım
(3,041 puan) tarafından
Yada bak şeyde olur. Kac seferdir senin evi temizliyoruz sıra bende artık senin bana temzilik borcun birikti de. Hatta bunu o bişey demeden önce sen söyle ki seni hiç çağıramasın.
0 oy
(590 puan) tarafından
gitme valla ben solerdim cagirdiginda hani benim evi temizlemedik her seferinde iyi cagiriyon gel gel diye derdim
tarafından
Bu sefer bana ders oldu canım inan artık yemem
(590 puan) tarafından
seni ***** yerine koyuyo bosver ne fenaymis eltin
0 oy
(800 puan) tarafından
Canım1 2 kere yaptıysa 3. De niye yapıyorsun böyle insanlara karşı tavrınızı koymazsanız çok kullanırlar sizi
tarafından
Valla çok kullandı ama artık gitmem
0 oy
(501 puan) tarafından
Tam tersini yap ilk bizim evi temizleyelim diye yalvar onun yaptığı gibi. Ertesi gün sen gitme. 
tarafından
Canım o hemen tavrını koyar ama ben açık sözlü değilim konusmuyorum
(501 puan) tarafından
Ben de öyleyim ama insan Bi yerde sabrı kalmıyor.  Yaptıkça daha fazlasını ister . Geçen senin evden dolayı yorgunum ertesi gün de tek başıma temizledim evi atamadım yorgunluğumu de bunda bisi yok.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 318 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Gunes1997 (3,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aysegul124 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 409 göst.