0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (3,244 puan) tarafından
Bahs etmiştim. Eşimin küzeni (kız) kaynanamın lafıyla peşimize takıldı. Jinekoloji muayeneye, ultrason odasına girmek istiyordu. Hemşirelere söyledim almadılar. Ve defalarca senlik durum yok, çoçuğunu okula götür getir sen dedim. Yarın ben kan tahlili, eşim spermogramma vericek. Kız gelmekde diretiyor. Eşime söyledim. Eşim halasına dedi ki kızına söyle biz yalnız gidecez. Arayıb söylüyor kız gelicem diyor. Eşim baya sert çıkışdı. Halası tamam dedi. Eşimin işi vardı dışarı çıktı. Halası da kızını arayıb yalnız gidecekler doktora dedi. Kurnaz kadın , çok bilmiş kadın diyor ki o hastahanede benimde işim var. Eşim evde yok şimdi. Ne işi var acaba. Sinirliyim. Yüzsüzlüğün çığır açmış hali. Kime bu kadar laf söylense utanır. Sakız gibi yapıştı. 

10 Cevaplar

+1 oy
(483 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne alaka ne alaka ya spermyogram testinde kuzenin işi ne ne alaka bağır çağır ne demeye geliyorvalla insanlar yüzsüzlükte sinir tanımıyor 
-Reklam-
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Gelip de ne yapacak ya anlamadım seninle muayeneye gelse ne olacak ne anlayacak size niye yapışıyor ki 
(3,244 puan) tarafından
O olmasa biz hiç birşey yapamayız sanıyor ne sanıyor. Sanki kadın kimin lafı geçecek yarışı yapıyor. Edepsiz.
0 oy
tarafından
Ay ne alaka amaç ne 
0 oy
(221 puan) tarafından
Ne diye geliyor peki 

Ne rezil insanlar var ya
(3,244 puan) tarafından
Rezil o .
Hani derler edepli edebinden susunca, edübsiz ben susturdum zann eder
0 oy
tarafından
Yaa biz karı koca berber gidecez hastaneden sonra baş başa kalmak istiyoruz deyin ne yılışık şeymiş yaa
(3,244 puan) tarafından
Kimin çenesi güclü yarışına girdi
tarafından
Eşinle ikiniz gidin onu almayın sonuçta tek başına kalkıp hastaneye gelecek değil ya ben olsam çoktan saç baş girişmiştim bu kadar yılışık olunmaz
0 oy
(159 puan) tarafından
Terbiyesizliği bak utanmıyor mu kocandan ne işi var peşinizde eşin yüzüne de söylesin
0 oy
(52 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah daha neler duyucaz bana biri sen gelme dese bu lafı duyduğuma oturur ağlardım ne değişik yüzsüz terbiyesiz insanlar var. Bekar kız mı evli barklı mı bu kişi merak ettim 
(3,244 puan) tarafından
Evli. Ya her türlü gelmeni ben dedim. Yumşakda, sertde.
Eşim az evel halasıyla çok sert konuşdu. Kız geımesin, onluk bir iş yok dedi. Guya o hastanede işi var. Eşim dedi bırak gelsin bakalım ne işi var. İşi olmasa görür dedi. Utanma kızarma yok yok yok. Gelme diyoruz. Gelcem de gelcem. Teyzem bana söyledi teyzem dedi. H.ayasız
0 oy
(2,451 puan) tarafından
Gidiceğinizden kimsenin haberi olmasın
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Aynı evde mi yaşıyorsunuz çıkın gidin almayın arasın açmayın 
0 oy
(560 puan) tarafından
Tövbe tövbe görümceler yetmiyor kuzenler mi çıktı şimdi de başımıza.. Sabah basbasa gidin ararsa da açmayın onu almadan gidin. Yüzsüz ya ben olsam arar ağzıma geleni derdim şimdi 
(3,244 puan) tarafından
Doktora uzak şehire eşimin halası gile geldik. Ne kadar kalacağımız belli değil. O yüzden kavga çıkarmak doğru olmaz. Ama gayet net ve sert gelmeler deyildi.
(560 puan) tarafından
Anladım canım o zaman başka tabi misafirseniz yapacak bir şey yok. Belki siz bilmiyorsunuz sanıyor o yüzden geliyor olabilir. Ama benim de eltim aynı öyle. Ne zaman biri bir yere gidecek ya da birşey yapacak olsa hemen atlıyor davetsiz misafir gibi. Kendini öyle bir ayarlıyor ki yok ta diyemiyor kimse. Bunlar böyle bir çeşit insan sıkma canını sen kendine eşine odaklan canım. Çok geçmiş olsun rabbim derdinize derman versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 657 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Aysegul124 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 409 göst.