0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşinizle tartışınca hemen unutup konusur musunuz eskisi gibi yoksa günlerce tavır yapar mısınız ben hemen barışıyorum cok yumuşak bi yapım var eşim bana hiç düşkün değil kıymet vermiyo artık buna baglıyorum çözemiyorum ne kusurum var neden bu adam böyle bana karşı bi kıyafet almam lazım benimle bi yere gitmek istemez gezmek istemez almak istemez kıymet vermez neden ya neden anlamıyorm yanlıs anlamayn çirkin bi kadında değilim 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim eşim ile küsmek imkansız adama en fazla 45 dk küs  kalabiliyorum 
-Reklam-
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Konuya göre değişir. Tavır alır konuşmam günlerce. 
0 oy
(532 puan) tarafından
Ne olursa olsun ne kadar büyük sorun olursa olsun ikimizde yatağa girdik mı istemsizce bariisioz :D 2 senedir evliyiz daha bir gece küs uyumadik
(13,047 puan) tarafından
2 senelik evlilik Dr 3 ci çocuk hangi arada doğacak:))
0 oy
tarafından
Küs kalmaktan hoşlanmam 
0 oy
(48,704 puan) tarafından
onun yaklasimina bagli eger surat asarsa bende asarim gülerse unuturum☺️
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür öyle uzun süren tartışmalarımız olmadı yani derinden küsecek kadar kavga etmeyiz tartıştktan 5 dk sonra eskisi gibi oluruz ya eşim hic bise olmamış gibi davranıp yanıma gelir yada ben giderim yanına genellikle hep o alttan alır 
0 oy
(12,681 puan) tarafından

Küsmemki barişayım:) sorun neyse oturur konuşuruz uzatmayiz . Aksi olunca araya soğukluk mesafe girer gerek yok 

0 oy
(2,452 puan) tarafından
Keşke bende hemen unutsam ,ama maalesef uzun süre surat asarım
0 oy
tarafından
Asla küs kalamayız 10 dakika bile sürmez birimiz hemen gider sarılırız kavgamızda yoktur zaten hiç 
0 oy
(13,825 puan) tarafından

Biz hiç taetisamiyoruz ki :angel:ben şöyle kuseyim Trio atayim

0 oy
(3,480 puan) tarafından
Hiç küs kalamam en kötü huyum bu galiba haklı olsam bile gidip konuşurum 
0 oy
tarafından
Derdmz neyse oturr konusrz çözülür hmn 
0 oy
(3,882 puan) tarafından
Ben de küs durmayı sevmem aynı evın içinde bi de çocuk varsa n3 kadar küs kalınabilir ki. 

Sana gelince de eşin bunları deger vermek olara göemğyodur belki gezmeyi seven bi insam değildir falan 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
171828372929 sene konusmasam konusmam o gelır konusur
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Ne.ben ne esim birbirimize kus kalamayiz bnm.kusluk inadım bır tek kaynanama.gecrrli kalbimi kırdı mi aylarca konuşmam 
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Beceremiyorum  biraz kus kalıyorum snra bı aşkım dedim mi diyorum barışmaya baktım ama neyse yine (⁠•⁠‿⁠•⁠)
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Yok kırılıyorm ama kuş kalamiyorum eşim sakalasiyor güldürüyor beni ciddi bile olamıyorum 
0 oy
(974 puan) tarafından
Sabah kavga ettik ikindi zamanı barıştık karşılıklı barıştık yani uzun sürmez 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
1 saati gecmezzz
0 oy
(755 puan) tarafından
Yaklaşık bir haftadır doğru düzgün konuşmuyoruz sırf bana gece mutfağı supurmedigim için söylendi bende katta oturuyon müstakil ev gibi aklına estikçe nasıl süpürge çalıştırabilirim dedim oda bana işine geldiğinde katta oturdugun aklına geliyor dedi oysa komşularım gündüzleri bile evde olduğumu bilemez oderece sessiz iş yapan bir insanım çok zoruma gitti o lafı çocuk ve evin ihtiyaçları dışında hiç konuşmadım çocuğun halleri dışında yanında gülmedim nede işe giderken veya gelince öptüm. En sonunda bu sabah pes etti işe giderken önce kızımı öptü sonra bide anneyi opelim diye öptü gitti akşam gelirken de mesaj vermek amaçlı albeni almış gelmiş suan karsilikli kahveyle onu yiyoruz

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 743 göst.
0 oy
33 cevap 458 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 311 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 689 göst.

380,357 soru