0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok yakın eski arkadaşım. Hergun hergun konuşmayız ama ayda bir konuşuruz dert anlatır yorum yaparım yıllardır ben 1 anlatıyosam o 100 anlatır sürekli onun hakkında konuşurduk ama önemli değil yakın arkadaşım sonuçta. 

sorun şu ki hamileliğim boyunca hiç nasıl gidiyor bile demedi yine ara ara kendi dertlerini anlatıyordu cevap veriyodum ama sormamasına bozulmuyodum doğuma yakın sorar daha çok erken diye . Ama ben doğurdum aylar geçti benim doğum yaptığımı etraftan duyup öyle tebrik etti. Bende soğuk konuştum. Hatta numarasını bile sildim ben onun dertlerini ciddiye alırken benim hamileliğimi hiç sallamadı en azından doğumu yaklaşmıştır bir sorayım naptı diyebilirdi. Üstüne bide niye haber vermedin doğum yaptığını diye beni suçlamaya çalıştı bende merak eden sorar öğrenirdi dedim. Ama çok soğudum benim en özel anımı merak etmedi yanımda olmadı sonradan bana bebeği sorması çok yapmacık geliyor cevap bile vermiyorum artık. Abartmış mıyım sizce

15 Cevaplar

0 oy
(463 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende  zamanında sözünden gerdeğine girinceye kadar uğraştığım yanında olduğum çocukluk arkadaşım nişanlanacağım sıra ağlaya ağlaya aradığımda dur şimdi işim var yemeğe çıkacaz sonra ararım seni diyip 1 hafta aramamıştı. Bende sildim kendisini. Umrumda da olmaz. Bencillikte bir yere kadar
tarafından
Kız az önce tartışıyoduk senle şimdi ortak noktada buluştuk :))))
(463 puan) tarafından
Doğruya doğru çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yooo abartmamissin cok silmisligim vardir bu durumlardan 
tarafından
Bebeğimi sormayan herkesi sildim zaten akraba eş dost kim varsa benim en özel anımı paylaşmıcaklarsa işleri yok hayatımda
tarafından
Aynen iyi bi karar
0 oy
tarafından
Tamam da doğum yaptığınızı nerden bilebilirki kuzum bence abartmışsn biraz 
tarafından
Ama sonuöta hamileyim dedikten sonra 9 ay geçti bebeğim doğdu 3 aylık oldu nerdeyse 1 yıl geçmiş oldu insan değer verse kendi sorar hamilelik nasıl gidiyor diye
tarafından
Hamilelik nasl gidiyo die tabikide sorması gerekir , bnde zaten doğum yaptığınızı bilemez dedim
(305 puan) tarafından
Merak eden sorar ayrıca 9 ayda doguyo bi bebek insan en yakın arkadasinin kac aylik hamile olduğunu da bilir heralde
0 oy
(280 puan) tarafından
Ben olsam silerdim onu hayatimdan 
tarafından
Defoldu gitti
0 oy
(13,032 puan) tarafından
Demekki yakın arkadaşın değil dert anası sanmış seni. Canı isteyince arayıp konuşacak istemeyince seninle ilgilenmeyecek. Kusura bakma o gerçek arkadaşın değil 
tarafından
Demekki öyleymiş
0 oy
(763 puan) tarafından
Bence hiçte abartmamişsin
tarafından
Aynen şuan daha emin oldum geri adım atmıcam
(763 puan) tarafından
Boşver sonra yine üzülen sen olursun emin ol
0 oy
(305 puan) tarafından
Olması gerekeni yapmışsin biz boyle insanlara bencil diyoruz ve bencil insanlarin benim hayatimda yeri yok
tarafından
Çok bencilmiş gerçekten
tarafından
Bebeğim nasılsın:)
(305 puan) tarafından
Aynen canim benim bi arkadasim vardi boyle çok cok yakindik yaa mesela biyere gitcez ben rahatsizlansam bile gitmessem trip atardi çoğunlukla onun dertleri olurdu hele son zamanlar beni hic sallamamaya başlamışti insan önemsiz oldugunu düşünüyo sildim tamamen hayatimdan sebep bile soylemedim o da sormadi zaten herzamanki gibi
(305 puan) tarafından
Aa iyimm kuzum sen nasilsinn :))
0 oy
(72 puan) tarafından
İyi etmişsin kimsenin derdini çekmek zorunda değiliz cekiyorsak onlarda bizi sormali sormayini ben hiç sormam niye haber vermedin dediğinde sen önce bı hamileligimi sor o zman ogrenirsin derdim 
tarafından
Bide yüzsüz o sormadan ben söylicekmişim oldu canım
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ay böyle devamlı dert anlatan insanlar beni boğuyor hayat zaten zor bide böyle negatif enerjili insanlar gelip enerjimi kemirince buz gibi oluyorum 
tarafından
Demi ya derdi aşk meşk hep aynı
(4,698 puan) tarafından
Doğru olanı yapmışsın
0 oy
(1,754 puan) tarafından
Canım kusura bakmasın o arkadasın o kadar derdini anlattığı arkadasının bebegi olacağını bilmezmiş birde utanmadan niye demedin mi diyor sana haklısın sn
tarafından
Aynen nasılsa ben derim diye sormamış oldu canım sen hiç sorma ben sana haber ederim zaten akıllıya bak
(1,754 puan) tarafından
Bosver canım arana mesafe koydun ya helal olsun
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Çok da mühim biri değil bende sildim sadece kendi derdini anlatmak için arardı bi nasılsın demezdi. Bencillik ya iyi yapmışsın 
tarafından
Aynen insan sormaz mı hamile arkadaşına nasılsın diye
(2,303 puan) tarafından
O yüzden gerek yok sıkma canını şu degmeyecek kişiler için
0 oy
tarafından
25 yıllık arkadaşımı isteme ve nişanımla alakalı, ilişkimle alakalı apır sapır yorumlar yaptığı için tek kalemde sildim. Bana öyle arkadaş lazım değil. İnsanlar zamanla değişir. Eski veya yakın arkadaş olması ömür boyu katlanmayı gerektirmiyor.
tarafından
Aa ne yorum yapıyodu bende silerim öyle şeylerde şok olurlar birden çıkarırım hayatımdan
0 oy
tarafından
Hiç de abartmamişsin çok arkadaşlık bitirdiğim zamanlar oldu bu tür olaylardan seven zaten sorardi sormayı geç senin bir derdin var mı diye dinlemek destek olmaya çalışırdı bence senin arkadaşın seni kullanmış canım 
tarafından
Yazıklar olsun ona
0 oy
(4,179 puan) tarafından
Bu benm arkadasım ıyıce arayı actım bende dertlerini dinlemekten yoruluyorum tlf acmıyorum cogu zmn 
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Yakın arkadaş değilmişsiniz zaten siz yakın arkadaşlar böyle olmaz
tarafından
Değilmişiz evet

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 285 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu