0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (10,080 puan) tarafından
Kizlar ya birisi icin soruyorum 2 yasinda cocuk hic 1 kelime bile soylemiyorsa sikinti varmidir. Varmi boyle olan

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence doktora götürün 
(10,080 puan) tarafından
Benim bebegim degil canim biri icin sordum ya bende oyle dedim iciniz rahat etsin
-Reklam-
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Anne baba da mı demiyor dede filan.
(2,359 puan) tarafından
Otizm filan değildir inşallah. Ne bileyim o geldi aklıma
(10,080 puan) tarafından
Aynen canim benimde aklima o geldi valla. Bide kendi etrafinda donuyomus evde
(2,359 puan) tarafından
E annesi bir gariplik olduğunu hiç mi anlamamış yaa
(10,080 puan) tarafından
Ya canim parkta karsilastik dun babayla aslinda kizini getirmis. Sizinki ne kadarlik dedi 2 yasinda dedim bizimkide 2 dedi konusuyomu. Sizin bizim gibi konusuyo dedim aa dedim adam bizde 1 kelime bile yok. Esim pedagoga goturucem diyo ben bisey yok diyorum benim yegenimde 4 yasinda konustu dedi. Dedimki bende konusmamasi farkli 1 kelime bile soylememesi farkli ama bence anne dogru soyluyo bi goturun iciniz rahatlasin dedim. Kirmak uzmekte istemedim hani simdi. Sonra yanima geldi oglumu sallerken oda kizini koydu iste baya konustuk uzuldum ya. Annesi 2de ise gidiyomus hergun 11de geliyomus. Anneanne bakiyomus 1den sonra. Baba isten gelince alip 11e kadar bakiyomus iste parka falan getiriyomus oyalansin diye. Iste dediki kendi etrafinda donuyo. Adi ne dedim derin dedi iste bi seslenirmisiniz dedi. Seslendim hic ne tepki verdi ne bakti. Bay bay yaptik opucuk attik hic jmursamadi bizi. Oglum konustu falan. Elinde balon vardi iste babasi dediki bi alsin bakalim tepki vercekmi oglum istedi sonra elinden aldi hicbi tepki vermedi bize birskti gitti. Uzuldum ya
(2,359 puan) tarafından
Yazık yaaa. Gerçekten çalışan anneler için de çocuk bakmak bence zor ya hem anne hem çocuk için. Ben sırf çocuğum için çalışmıyorum. Sevgimden mahrum bırakmak istemiyorum. Sürekli ben olayım yanında ben ilgileneyim istiyorum. Yani çocuğun hareketleri çok da normal görünmüyor gerçekten. İnşallah götürürler doktora.
0 oy
tarafından
Belki dil bagi  falan vardır Bi kontrol ettirsinler 
(10,080 puan) tarafından
Benimkide oyle canim. Tam 24 aylik bildigin bulbul :)
tarafından
Maasallah :)) uzun cümlelere başladınız mı? Biz en fazla anne kardeşim geldi ,anne karnım acıktı gibi 3 lu kuruyoruz
(10,080 puan) tarafından
Kuruyo canim simdi mesela oyun oynuyoruz şey diyo jiiip dikkatli ol çok hizli gitmeee baak bi kaza yaptiin :D
tarafından
Ya maasallah kuzuya . Allah saklasın
(10,080 puan) tarafından
Saol canim Allah razi olsun hepimizinkini insallah
0 oy
(262 puan) tarafından
Cnm oğlum 23 aylık 10 kelime ve 3 cümlesi var Dr 3 ay geri dedi TV tablet yasak sürekli ilgi ve göz temasıyla konuşun dedi  kitap okuyun bol bol nörolojiye götürdüm gelişim testi yaptı bence randevu alsin  bu test yaptırsin
(10,080 puan) tarafından
Hadi ya 29 kelimeye bile az dediyer bu baya sikintili demekki canim. Saolasin
(262 puan) tarafından
Yok cnm şimdi düzelttim 10 kelime 3 cumle
(10,080 puan) tarafından
Anladim canim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 128 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde O.38.hd (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 479 göst.