0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Kizlar kızım 13 aylık ve sürekli evin içinde bana bitişik Halde kahvalti bile hazirlamama musade etmiyor ya geliyo bacagima yapisip ağlıyor neden böyle yani sürekli emmek istiyor ek gıda hicbisey yemiyor. kahvaltı falan hazırlayacağım zaman önüne oyuncak koyuyorum o oyalanirken hazirliyim diye yok hiç unrunda olmuyor hemen gelip dizime yapisiyor sürekli kucagimda olup emmek istiyor bende biraz kendi halinde de oynayabilsin istiyorum Allah korusun cay demliyorum yemek hazırlıyorum falan bu arada hep dizimin dibinde bi kaza çıkmasından korkuyorum hep dizime yapisip ağlıyor cekistiriyor  hep napicam bilmiyorum lütfen akıl verin. Neden kendi kendine hiç durmuyor sürekli ağlıyor dediği olmayınca bide dk başı gelip emmek istiyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,138 puan) tarafından
Alışmış sanırım bacım.bir de emdiği için de olabilir.emzik tuttu mu hiç.ben de atıştırmalık veriyorum hep eline.ama seninki ek gıda da yemiyormus neden acaba.en başından beri mi istemedi yemedi
(38 puan) tarafından
Emzik tutuyordu 8 aylıkken kendiliginden bıraktı canim. En başından beri çok çok az yiyo bazende hic yemiyor dişleri hep pespese ve erken çıktı ondan ek gıdaya bir türlü alışamadı sanirim gece gündüz hep memede olmak istiyor napicam bilmiyorum şimdi emiyo ya mesela 10 dk sonra tekrar istiyor sabaha kadar desen hep memede. :( esim yemeğe eve gelecek oluyo mesela yemek hazırlamam lazım falan hep dizime yapisip ağlıyor baska hiç bisey dikkatini cekmiyor
(1,138 puan) tarafından
Allah Allah ya.sanirim aç olmasa da emzik niyetine istiyor meme.benim kızım emzik tutuyor hala ama anca uyuyacakken veriyorum.ek gıda da yiyor önüne birşey yiyecek koydumu oyalaniyir.sadece dis çıkardığı zamanlar senin dediğin gibi oluyor benimki.
Şekil sukul yapıp sevdirmeye çalış bacım.
Tekrar emzik tutsa güzel olurdu aslında.emerken zor oluyor geceleri de susuyordur biberonla su verip geri uyutmaya denesen.çunku artık gece beslenmesi olmasa da oluyor en azından sadece bir kez yer.
(38 puan) tarafından
Su da teklif edip veriyorum gece. Valla gece 1 değil 2 3 e de raziyim ama en az 10 kez kalkiyor hatta memede uyumazsam geri uykuya dalmiyor bile agliyo hep
-Reklam-
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Dış cikariyordur canım benimkide su an öyle.ustten 4 tane dış geliyor tedagil falan sürüyorum ama yinede bı huzursuzluk yapıyor illaki 
(38 puan) tarafından
Diş çıkarıyor evet ama uzun zamandır böyle canim diş zaten 4 aylıktan beri pespese çıktı hep:(
0 oy
(127 puan) tarafından
Kelin dermanı olsa başına sürermiş:)))) bende aynıyım tecrubeyle alakasi yok 9 yas oğlum var kizim 11 aylik ve 4 aylik hamilelik var kızımda aynı surekli emcek ek gıda çorba yoğurt vs yiyo ama ahım şahim deil 3 5 kaşık yiyip birakyo agzini kitliyo bende napcagmi şaşırdım surekli agliyo kucak istiyo dişten sanırım yada huy degistryolar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Dişmi çıkarıyo acaba yavrum ya
(38 puan) tarafından
4 aylıktan beri pespese diş çıkarıyor zaten ama bu anlattıklarım yeni değil baya zamandır böyle:(
(1,771 puan) tarafından
Aynıyız arkadaşım 15 aylık olmak uzere artık sinirden oturup ağlıyorum sürekli bağırmaktan boğazlarım pert şekilde psikolojim ona keza asla nefes alamıyorum boncuk sürekli pacamda anlamadım gitti mizacı böyle doğduğunda da aynıydı kucağımda kahvaltı yemek hazırlıyorum halen öyleyiz şaştım kaldım hayattan soğudum inanın ne dışarı çıkmak istiyorum nede kimse ile koca ile ona keza işimiz zor Allah yardım etsin,
(38 puan) tarafından
Evet bende sürekli kucağıma alıp tek el ile hazırlamak zorunda kalıyorum son 1 aydır böyle bizimki hem memeye düştü hem bana. Bende sinirleniyorum ona sesimi yukseltmiyim diye kendi kendimin psikolojisini bozuyorum nasil bir çözüm bulabiliriz bu duruma napacagiz :(
(1,771 puan) tarafından
Ayrılık korkusu 1 birde memeden ayırma zamanı yaklaşıyor onun korkusu olabilir benimki kesecem deyip durdum çok zorluyor ama benim oğlum zaten aşırı meme düşkünü olduğu için ona çözüm bulamıyorum eşim le tartışıyorum malesef özellikle meme vermiyorsun aç ne kıymetli felan diyor söyledim ha sinirler harap aslında açlıktan değil istemeleri bağımlı liktan alışkanlık dan melesef bazı bebekler 1 yaş sonrasi memeden ayrılir kendi çevremde var benimki düşkün 2 yasa kadar emzirmeyi düşünmüyorum zaten ruhsal olarak kötüyüm incitmeden gece önce kescem yavaş yavaş sonra gündüz inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 246 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Myangell (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 586 göst.
30 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Hanifearas (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 719 göst.
22 Eylül 2018 Aile kategorisinde Hazen neşe (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.