0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (1,218 puan) tarafından
Bizde sarılık var o yüzden sık sık uyandırıp emzirip maama veriyorum13 günlük olduk normal iki saate bir uyandırıp emzirmek doyurmak lazım ben bir buçuk saate falan indirdim siz ne zman biraktiniz kendi acıkınca emzirmeye ne zaman geçtiniz

11 Cevaplar

0 oy
(171 puan) tarafından
1 aylıktan sonra
(1,218 puan) tarafından
Kendi acıkınca uyaniyomuydu
(171 puan) tarafından
Evet canım kendisi ne zamn kalkarsa o zaman emzşrşyordum cünkğ Sürekli kaldırınca alışkanlık haline geliyo bidaha saat kurmuş gibi uyandırdı 2 saatte bir zormuyuyodunsomra cok zorlandım sonra kilo artısı falan iyi olunca kendi ne zaman uyanırsa o zamna kalkıyom  ama suan
-Reklam-
0 oy
(513 puan) tarafından
2.ayina geçince doktor kendi uyanır uyandırma dedi 3 saatte 4 saatte bir kalkıyordu zaten 
(1,218 puan) tarafından
Demeki zamanimiz daha var bizim
0 oy
tarafından
7 ayligiz hala devam ediyorum için rahat etmiyor :D
(1,218 puan) tarafından
Kendi uyanmiyo ki
0 oy
(12,683 puan) tarafından
Kırkı çıkana kadar devam ettım bizdede çiktı sarılık.
(1,218 puan) tarafından
Kirkindan sonra acıkınca kendi uyanmaya başladimi sarılık tan çok uyuyor zor emzirip besliyorum mama veriyorum
(12,683 puan) tarafından
Evet alışkanlık oldu 2 saatte bir alarm gibi uyandı  şimdi 4 aylık olacak gece bı kere kalkıyo
(12,683 puan) tarafından
Yinede siz 2 saati beklemeyin 1 bucuk saatte uyandırıp doyurun ne çok pislerse o kadar çabuk geçiyor.  Merak etmeyin sarılık geçince açiktığında kendi uyanıyor
0 oy
(1,995 puan) tarafından
ldur daha çok küçük 3 aylık gibi 3 saate bir 
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Valla benim kızım uzayan sarılık oldu aptallikk ettim nerden biliyim ilk çocuğum etrafımda bana akıl vericek kimse yok şimdi aklillandim artık 2 saatide bekleme al ne zaman isterse emzir ik dese ver memeyi 1.5 ay zor rengi yerine geldi benim kızımın 3 gün fototerapi aldı 
(1,218 puan) tarafından
Bizde aldık fototerapi sarılık tan zor uyandırıyorum emziriyom ondan maama takviyesi yapıyım
(1,092 puan) tarafından
Aynen mama takviyesi yap onu yazmayı unuttum bende yapmıştım
0 oy
(2,016 puan) tarafından
6 aylik son 1 aydir filan 3 saate cikabildim 
(1,218 puan) tarafından
Neden ki daha önce kendi istedi zaman açıkip uyanmiyoki de siz kalktiniz
(2,016 puan) tarafından
2 aylikken duzene girdi 5 saat uyuyordu 2 ay boyle devam etti sonra 2 saatte bir kalkmaya basladi simdi gece saat basi uyaniyor. Gunduz emzirmem de kisa aralikliydi hep yeni 3 4 saat yapmaya calisiyorum ek gidayla beraber
0 oy
tarafından
Bende yorumlara bakım 
0 oy
(90 puan) tarafından
Benim bebeğim 8 aylık doğdu, 40 gün erken yani. 10 gün yoğun bakımda kaldı, 6 gün entube edildi. Eve getirdik ne yapıyorsak bebeğim uyanmiyor, bize de iki saatte bir uyandırın besleyin dediler, ama benim uyandırmaya çalışıp beslemem zaten 2 saati buluyor. 

Sarılığı geçen hafta 14,35 çıktı. Dün doktora gittik 18,2 çıktı ve yarım saatte bir besle dediler, benim çocuğu kucağımdan hiç indirmeyip emzirmem lazım bu durumda. Emzireyim sorun değil ama uyanmiyor 
(1,218 puan) tarafından
Önce emzir sonra mama takviyesi yapki aç gecmesin çiş ve kaka bol bol yaptıkca gecicek
(90 puan) tarafından
Mama vermiyorum, sütümü sağıp kaşıkla verdim, sonra da kusuyor. Şu an 23 günlük
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Uzun bir süre birakmadm ben 3 aylıkken bile en az 3 saati geçiriyordum sonra doktor kilosu iyi gece uyusun dedi öyle biraktm ama kızım uyaniyodu zatn 
0 oy
tarafından
40 günden sonra bıraktım ben canım ne zaman uyanırsa o zaman emzirdim
(1,218 puan) tarafından
Anladım canım sağol bizde sarılık var çok uyutuyo açlığı geçip gidiyor kalkmiyo kendi zor uyandırıyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 420 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 379 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
0 oy
17 cevap 333 göst.

380,376 soru

11,388,948 cevap

34,894 kullanıcı

...