0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Neden böyleyim bilmiyorum.Hiç özür dileyemiyorum sanki çenem kitleniyor içime kapanıyorum.O yüzden eşimle küsğnce gğnlerce barışamıyoruz taki o benim yanıma gelene kadar.Mesela şuan küsüz sorunun bi kısmıda bende ama gidip özür dileyemiyorum 

31 Cevaplar

0 oy
(7,433 puan) tarafından
Haksızsam özrümü dilerim ben asla küs uyumam ben uyku tutmuyo
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Kız özür dilemene gerek yok yüzüne bakıp gülümse oda gülümser tebesüm edin birbirinize 

Yani biz öyleyiz dün tartiştım yani dışari çıktı 2 saat arayla eve döndü kapıyı açar açmaz ikimizde güldük hep böyle olur bizde hiç tam gün kus kalamiyoruz çok değişik insanlarız sanırım
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Valla eskiden dilerdim şimdi dilemiyoruz ama ben tavrımı koyuyorum o gelip konuşmaya calisiyo tumusadigimda konuşuyorum bende öyle barisiyoruz
0 oy
(770 puan) tarafından
Özür dileme git op biz özür dilemeyz pek konuşmaya başlarız 
0 oy
(938 puan) tarafından

Ben sucluysam hatalıysam özür dilerim genelde o kırar kalbimi o zaman da iki sürat yaparız birbirimize aksaam olunca kedi gibi gelir hemen mir mir iki naz niyaz tm barıştık :angel:

0 oy
(81 puan) tarafından
Benim esim barismak icin asla adım atmaz ben konuşurum ilk
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Özür dilemiyorum gidip sarılyorum veya yatarken gidip kucağına girip yatyorum sessizce.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Küs kalmayız hiç ikimizde özür dileriz hatalı olan ki gebelde ikimizde de hata vardır böyle devam ederse evliliğin tehlikeye girer mzür dilemek erdemliktir ve unutma adamda bir yere sıkılır usanır ve gider
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Küsmüyoruz tartışıyoruz konuşuyoruz hallediyoruz. İkimizde evlenmeden önce söz verdik birbirimize. Yatağa hiç küs girmicez diye.
0 oy
(147 puan) tarafından
bende dilemiyorum 1 senedir nerdeyse hiç bişey olmamaış gibi davranım aşkım şunu yapim sana şöyle yapim diyip sarılıyorum ilgileniyorum  özür dikiyince dahada uzuyo eskileri falan açıyo böyle bi taktik buldum bende
0 oy
tarafından
Esim hakkını helal et der bu onun özüru oda çok nadir cokk ben dilrim yaaaa hatalıysam büyük bisey dehilde zati kusmeyiz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
0 oy
17 cevap 577 göst.
+1 oy
37 cevap 716 göst.