0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar problem şu,

Sim benim kalbimi kirdiginda hemen gönlümü almaya çalışır ben gulene kadar benimle uğraşır vs ama ben onun kalbini kirdigimda özür dileyemiyorum çok zor geliyor yani neden bilmiyorum ve bu durumu asamiyorum bı özür dilesem uzamayacak bile mevzu ama benim yüzümden günlerce sürüyor. Bu durumda olan ya da bu durumda olan ve aşabilen var mı?

17 Cevaplar

0 oy
(887 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bende dileyemem eşim genelde diler ben haksız olsam yine o gelir çünkü huyumu bilir yapamam yani elimde değil sanki birşey çenemi tutuyor çıkmıyor ağzımdan. Babam hep der zaten bir senin keçi inadın bir amcanın diye ama inatdan mı bilmiyorum
-Reklam-
+1 oy
(7,687 puan) tarafından

Ben de dilemem aman hep ben haklıyım banane o dilesin :D

tarafından
Gerçekten bu kadar mükemmelmisin
(7,687 puan) tarafından
Mükemmel ne alaka anlamadım neysem oyumm
tarafından
Hep hakliyim dedin yaa onu dedim
(7,687 puan) tarafından
Hakli olmasam da haklıyım:D espri mahiyetinde dedim
(4,700 puan) tarafından
Bu ben kavga edince o hep gelir ama özür dilemez direk konuşur hep ben haklıyım derim
0 oy
tarafından
Özür dilemeyi bilmiyorum musun yoksa ağırlığın bozulmasın diye mi dilemuyirsun ve çevrendeki herkese karşı mi böyle sin
tarafından
Ya gurur yapıyorum galiba gerekirse günlerce kus kalalım ama ben özür dilerim kalbini kırdım demeyeyim ilk adımı atmayayim çok zor geliyor ya
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Özür dileme in binbir çeşit yolu var bacım bı yolunu bul uygula ne bilim sevdiği yemeği.mi.yaparsin kusura bakma mi dersin haklıydın mi baska.bisi mi illa özür dilerim demene gerek yok
0 oy
(811 puan) tarafından
Özür illa özür dilerim demek değildir ki farklı şekilde de ifade edebilirsiniz.
0 oy
tarafından
Özür dilemesem ki dilerim insanım ben hatalarım ola bilir hic kocunmam bundan esim  dileyemez bi tutulur kalir zor gelir ona sey der.hakkini helal et der bu onun özüru bu sende deneye bilirsin 
tarafından
Çok mantıklı aslında, ben de eşiniz gibiyim dilim tutulur napacagimi bilemem. Sakın bı zamanda konuşup böyle bir cümle belirleyip öyle gönül alabilirim
tarafından
Valla özür dilese daha iyi gözleri dolar içi çekilir sarılır yaaa der hakkıni helal.et valla özürden daha kıymetli sen hakkını helal etmezsen halim nice olur der
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Gururlusun demekkı ama abrtı bence uzatmanın anlamı yok bısey eksılmıyo dıle gıtsın aynı posttan defalarca acmısısn canm onları kapasana
tarafından
Ya tıkladım da 1 tane dışında diğerlerini kapatamiyormusum kusura bakmayın artik
0 oy
(5,348 puan) tarafından
Asla küs kalamıyorum kim olursa olsun haksizsam hemen özür dilerim.
0 oy
(1,405 puan) tarafından
Terazi Burcu musun. 
tarafından
Yay burcuyum
0 oy
tarafından
Burcun ne canım
tarafından
Yay :)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sen bensin ya .asla özür dileyemem .başka şekilde gönlünü almaya çalışırım ama o özür lafı ağzımdan çıkmaz .eşimde hep duymak ister dilemedikçe konu uzar da uzar:D
0 oy
tarafından

Eşimi anlattın:Donda özür dilemez kolay kolay ama ben huyunu bikiyirum.artik sorun etmiyirum diğer türlü burnundan getiriryirum:D

0 oy
(2,310 puan) tarafından

3 yıldır eşimle birlikteyiz, hep ben haklıyım. O yüzden o diler :D:D

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Kalbini kırıp üzüp eşini öyle nasıl rahat ediyosun ki bn dilerim özür dilemek çok büyüklük ister öğlum 2 yasında ona dahi yanli yapınca kırınca hmen özr dilerim. Bunu gurur yapmayı bırakmalısın bnce..
0 oy
(690 puan) tarafından
Ben de çok gururluyum eşim ÖZÜR DİLERİM lafını asla kullanmazdı tamam haklısınla çözmeye çalışırdı ama ben o özürü duymam lazım 5 yaşında ki çocuktan bile özür dilerim hatalıysam kızım 10 aylık doğduğundan beri anlamadığını bildiğim halde en ufak şeyde özür dilerim diyorum şimdi eşim öyle bende özür dilemek Erdemliktir kimden dilediğinin yaşının önemi yok karşı tarafı fazlasıyla yumuşatıyor onu kendine aşılaman lazım 
0 oy
tarafından
Eşin özür dilemesini biliyorsa sen nasıl bekliyorsan oda bekler 
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Bende tam tersi hakkıda olsam haksız da özür dilerim kimseyi kırmak istemem 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.