0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Neden böyleyim bilmiyorum.Hiç özür dileyemiyorum sanki çenem kitleniyor içime kapanıyorum.O yüzden eşimle küsğnce gğnlerce barışamıyoruz taki o benim yanıma gelene kadar.Mesela şuan küsüz sorunun bi kısmıda bende ama gidip özür dileyemiyorum 

31 Cevaplar

+1 oy
(4,067 puan) tarafından
Nolursa olsun yatağa küs girmeyiz ikmzde özr dilemsni bliriz
(1,071 puan) tarafından
Küs olsan bile yatak ayırmayın der eskiler ve haklılar...
Yatağa girince küslük kalmıyor.
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Bende dilemem git sarıl sessizce devamı gelir 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
İkimizin de özür dileme huyu yok birbirimize sırnasırız sadece
0 oy
tarafından
O da dilemez bende, ama ya o sarılır ya ben uzatmayiz yani
0 oy
(15,861 puan) tarafından
Bende özür dilemem o da özür dilemez..yatağa girince sarilir öperiz birbirimizi barışırız 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Hiç dilemedim ilk adımı hep eşim atar yoksa ben günlerce küs kalabilirim
0 oy
(15,612 puan) tarafından

Ona halk arasında kin diyoruz :D

0 oy
(1,193 puan) tarafından
O bana yanaşıyor, sonra içimi döküyorum haklısın dynce özür dile diyorum o diliyor sonra bende özür diliyorum, haksızsam ben yanaşırım özür dilerim
0 oy
(6,205 puan) tarafından

Küsünce yatağa girince elimiz ayağımız illa değer birbirine dayanamaz hemen sarılırız :D

Yada birbirimizin yüzüne bakıp güleriz özellikle eşim tabir alsam hemen gülüyor komik şarkılar söylüyor 

0 oy
(1,271 puan) tarafından

Ben ger zaman haklıyım :D  didistikten sonra sarılıp barisiyoruz 15 saniye 

0 oy
tarafından
Biz kusemiyoruz o yüzden barışma da yok
0 oy
(12,543 puan) tarafından
Küsmiyorumki barişım
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Bende dilemem o gelir haklıda hakksızda olsam konuşmam o öper sarılır ısırır sonra ben gülerm dnndn
0 oy
tarafından
Sokuluyorum yanına şakalaşıyorum barışıyorum 
0 oy
tarafından
Ben özür falan dilemem. Çünkü naneyi yiyen kesin o oluyor. Ne zaman geldin naptım asla demem. Görmem onu. Oda kudurur. En cok 2 gün sabreder. 
0 oy
tarafından
Çok yanlış. Kim yanlışsa gidip gönül almayı bilmeli. Çünkü haklı olan taraf bir süre sonra bu durumdan sıkılıp sizden vazgeçecektir. Hatalı olduğumu düşünüyorsam gayet de geçerim karşısına haklısın, özür dilerim kırdıysam derim. Özür dilemek bir erdemdir, karşıdakine değer verdiğini gösterir. Tabi haksızsan.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Cok buyuk hatalaysam ozur dilerim ama genelde trip atarim eşimde 10 dk sonra bitti ki tribin der guler barisiz esimde kirildiysa oyle unutur gideriz
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Dilerim valla hatalıysam hatamı kabul eder. Özrümü de dilerim.sarılırım. 

Aynı şekilde eşimde öyledir.

Keşke bazı insanlar da özür dilerken hata yaptığını kabul etmeyi bilse....
0 oy
(974 puan) tarafından
İllaki özür dilemeye gerek kahve hazır beraber içelim sohbet edelim yada buna benzer birşey söylenizde olay biter zaten bence bu huyunuzu biraz değiştirin zamanla daha büyük sorunlara yol açabilir 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Bi kac zaman sonra kendiliginden konuşmaya başlarız zaten esim tribi hiç sevmez kendi de atmaz banada attirmaz tarstistikdan sonra ben mutfakta felan oyalanirim bi saat felan ya esim gelir napiyorsun diye laf atar ya da ben yanina giderim kahve götürürüm meyve felan bişi olmamis gibi devam ederiz 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
0 oy
17 cevap 575 göst.
+1 oy
37 cevap 707 göst.