0 oy
97 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (844 puan) tarafından

image

ayy foto yan durmuş neyse nasıl gidiyor neler yapıyorsunuz bakalım

6 Cevaplar

0 oy
(7,523 puan) tarafından
Hamile olduğumu oğrenmıştim ondan önce diyet yapıyodum güzel gidiyodu sonra bıraktım düşük yaptım daha rejme başlamadım
(844 puan) tarafından
Ah aşkım çok üzüldüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu ara pek dikkate almiyom yaa
(844 puan) tarafından
Ahh bende dikkat etmiyordum 3 lü rakamlara gelmişim haberim yok başladık bakalım umarım iyi yol alırım
(12,783 puan) tarafından
Bende saldım çok hamur işine dadandım yine
tarafından
Yok yemiyorum pek ama vermek icinde capam yok duruyo bayadir kaldım 70 de
(12,783 puan) tarafından
56 de gidip geliyorum şu göbek erise))) emziriyorum ya yoksa yapardım
0 oy
(465 puan) tarafından
Güzel gidiyordu fakat şu taşınma sürecinde bayağı saldım.  :((( Taşınma süreci bittiğin de Tekrar tam gaz devam edeceğim.
0 oy
(11,490 puan) tarafından

Diyet mi o da ne ola ki  :D sadece egzersiz yapıyorum ben sabahlari

(11,490 puan) tarafından
Napim kız kafaya koydum gobek gitsin kendimi çirkin hissediyorum saclar çok dökülüyor kel kaldım salamiyorum da yüzüm desen cirkinlesti gitti :D
(12,783 puan) tarafından
Valla  bu hafta 4 gun duğun kina var geçsın egzersiz de kizim için tuvalet iletişimi de başlayacağım
(11,490 puan) tarafından
Tuvalet işini bende istiyorum kucakta biraz oturuyor artık bi lazimlik alıp ona tutarım diye düşünüyorum
(12,783 puan) tarafından
Geç kaldım 4 aylık olacak haftaya.  Hep erteledim bu sefer başlayacağım kararlıyım
(11,490 puan) tarafından
Hadi inşallah :)
0 oy
(981 puan) tarafından
Rejim yapmıyorum ama bende iyi kilo verdim 70 den 56 kiloya düşmüşüm
(844 puan) tarafından
Müşüm mü nasıl yaptın kız
(981 puan) tarafından
Bol bol su içtim her sabah kalktığımda limonlu su içtim akşam yatarken de içtim akşam yatarken yoğurdun içine pul biber kekik karabiber limon suyu elma sirkesi göz kararı koyup bir kase yedim 3 öğun değilde 5 6 ögun yedim acıktım mi salata yapıyordum sonra yada çorba böyle yani yemek sırasında su içmedim yemekten önce 2 bardak su içiyordum o zaman az yiyorsun ve yemekten sonra su içmedim pilav ve yersem sisirmesin diye böyle canım böylelikle metabolizmami çalıştırmış oldum şimdi gece kalkıp 1 tencere kuru fasulye pilav yada 1 tencere makarna da yesem bana mısın demiyor 56 dayım sabit

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 295 göst.
30 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia... (563 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mami (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
8 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde _Reyhan-0 (1,716 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 167 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu

382,856 soru

11,460,555 cevap

35,046 kullanıcı

...