0 oy
711 göst.
Moda kategorisinde tarafından

Kızlar  .  Yarin dugun varr kaynimin cok samimi erkrk arkadasinin düğünü.  

Yaaa giyebilecgim hic bir sey yokk lutfen yardim edin ne yapabilirim nasil gidebilirim . Ayakkabilarim dahi olmuyor ayaklarim şiş 

Uzerime rahat olan tek elbise 

Bu;

image

Bu cok gelinlik gibi olmaz yaaa bunu sadelestirip siradanlastiramam da  .. ne giycmm bn yaa . 

Hepp gunluk siradan elbiselerim var onlarla dugune gidilmezki 

28 Cevaplar

+9 oy
(6,197 puan) tarafından
Kayninin yakın arkadaşının düğününe o kadar özenme bence hemde düğünde beyaz giyilmez ya bir pantolon tişört giy hamilesin zaten 
(6,197 puan) tarafından
Giyin gitsin yada başka bol bir elbise sonuçta çok fazla özenecegin birisi değil ki
Bununla resmen gelin gibi olursun ve tepki çekersin He başka renk olsaydı neyse ama beyaz
(8,552 puan) tarafından
+++ bencedeeeee ♥️
tarafından
İlknur vurdu ve gol oldu :D ❤️
(6,197 puan) tarafından
Şekerleeeeerrrrr♥️♥️
tarafından
Artıların hepsi ikomaaa
-Reklam-
+3 oy
(119,126 puan) tarafından
kiz karnin burnunda kayninin arkadas dugununde ne isin var kocanin arkadasi olsa neysede bak sendeki problem es ailesine fazla deger vermen sen deger verdikce hor goruluyon farkinda degilsin
(7,036 puan) tarafından
Kesinlikle .
+2 oy
(15,823 puan) tarafından
Bunlada gidilmez canim gelin gibi olursunn başka elbise bakiver takılarla olan bı ayakkaninla kombinle ama bu olmaz 
tarafından
Evett bencede gidilmez  .. ben olabilen bir tek bu var diyerek attim bunu da sadelestiremem dee
+2 oy
tarafından
Meltem kbakma ama dün adam sana vurdu sen yarim düğüne gideceğim diyorsun hiç mi tepki göstermiyorsun Allah aşkına ya biz de kendimizi paralayalim burda 
tarafından
+++++++
(2,610 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum bazen kendileri seçim yapıyorlar şiddeti normalleştirme kabul etme bu. Yazık vallahi aklına
tarafından
Yaşı çok küçük anlayacak ama daha zamanı var demek ki.
(2,610 puan) tarafından
Böyle anlaması da hoş değil hamile karısına yaptığına bak adamın dayak yiyerek anlamaz inşallah hata yaptığını
(2,610 puan) tarafından
Bide yorumlarda eşimin de arkadaşı falan demiş evlenecek adama 1 günde affetmiş adamı
+1 oy
tarafından
Bunu giyme gelin seni vurur vallaha asko fkfjjf
tarafından
:)  evet yaaa giyemem ama ne gycm hc blmyrm yaa pantolonum hic biseyim olmuyo
tarafından
Senin elbiselerin guzel giy git illa satafatli biseye gerek yokbee kayninin arkadasi sonucta
+1 oy
(913 puan) tarafından
Bir hamile taytı uzerinede bir tunik yeterli bnce 

Baska elbise seçeneğin yoksa bu elbise bnce olmaz çünkü kuzum
0 oy
(3,596 puan) tarafından
Bunla da gidilmez bence çok gelinlik gibi günlük sıradan giysen daha iyi olur günlük elbiselerini aksesuarla ayakkabıyla bütünle derim 
tarafından
Yaa gunluklerim cokkk cok cok basit birisi siyah kirmizi sari yesil cicekli birisi sade yesil penye kumas kisa kol bildigin tişört  gbi birisi zaten hic olmuyorr hep tatil havasında o elbiseler altina parmak arasi giy cik gbi
(3,596 puan) tarafından
Ayy bilemedim canım buda çok fazla geldi bana
0 oy
(269 puan) tarafından
buda biraz abarti sanki kaynin evleniyo olsa tamam derdim ama yada altina beyaz babet giy sacini ör arkadan ancak o zaman bi tik kurtarirsin
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bi gün için elbise vs almayı dusunmuyorsan evdekilerden Bi kombin yap...bu beyaz zaten olmaz 
tarafından
Yok alamam cnmm .
 Yaa evdekilerin hic birisi dugun icin uygun dgl ki
(8,965 puan) tarafından
Gitme o zaman :Ddddd
tarafından
Ya gitmemiz lazmm kaynimin arkdsi amaa sanki kardesi gbi esimin falan ondan dolayi gidiyoruz
0 oy
tarafından
Sana çokta yakın değilmiş canım kaynınn arkadaşı bence çok ozenmene gerek yok normal giyinsende olur yani
tarafından
Normal gynck şık biseylerim de yokki hep siradan tisortler tayt oluyor bir dee . Pantlonlarm ble olmuyorr
0 oy
(48,494 puan) tarafından
gitme dugune en guzeli
0 oy
(732 puan) tarafından
Düğüne gittiğine göre eşin özür diledi barıştın galiba yok canım bu elbise hiç olmaz ki boydan daha sade bi elbisen varsa giy
0 oy
tarafından
Dıdısının dıdısı boşver gitme:)
0 oy
(11,153 puan) tarafından
Bence sen buraya şuan kullandığın kiyafetlerden koy kombin yapalım 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kınada kırmızı Düğünde beyaz giyilmez

Dıdısının dıdısı giy pantolon git olan pantolon yok demişsin neyle geziyosn
tarafından
Taytla cnm
(7,768 puan) tarafından
Olsun giy üstüne bi bluz tşört
0 oy
tarafından
Kız giy günlük bir tane spor elbiselerinden ne olacak hamilesin zaten kim ne diyecek bu olmaz yaa 
0 oy
(782 puan) tarafından
Günlük elbiselerinden şifon hic yokmu günlük elbise birde klasik gömleklerinden at buraya birde etek veya tayt var diyosun onuda at taki resmide at kombin yapim sana şık olursun
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Bu abartı olur cnm
0 oy
(710 puan) tarafından
Kız bayramda giydigin siyahlı bişey vardı onu bari giy bu beyaz olan olmaz dikkat çeker bunu giyme sakin
0 oy
(811 puan) tarafından
Ben kuzenimin düğününe kot ve üzerine gömlekle gittim. 7 aylık hamileydim. Bu kadar da dert etmedim. Didinin didisi yani.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 507 göst.
16 Eylül 2022 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 372 göst.
0 oy
38 cevap 830 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 595 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu