0 oy
505 göst.
Moda kategorisinde tarafından

Kızlar  daha yeni post açmıştım  beyaz elbise disinda elbisem yok diyee  unuttugum bir elbisem varr . 

Simdi size onu atcam  altina beyaz sporum var ama olmuyorr cunku ayaklarim şiş  

Gri bir sporum var onu giyebilirimm baska hoc bir ayakkabim olmuyor terlikte dugun icin şık bir terligim ya da sandaletimde yok 

Atacağım elbiseyi  düğün için nasil şıklaştırabilirim mesela nasıl takılar takmalıyım saçlarımı nasıl yapmalıyım nasıl bir çanta kullanmaliyim spor ve şık bir kombin olmali cunku ayakkabim spor olcak 

Elbise Bu ;

image

Boyy olarakta ayni  renk te ayni herseyiyle ayni boğazlı bir triko elbise 

13 Cevaplar

+1 oy
(2,610 puan) tarafından
Triko elbise mevsime uygun mu ki. Triko kışlık kumaş
tarafından
Evettt amaaa  baska hic bir secenegim yokk hamileyim karnımdan hic birseyim olmuyorr şık tuniğim falan hc bsy yokk pantolonlarim olmuyor tayt ile gidemem en mantiklisi yne bu elbise
(2,610 puan) tarafından
Vallahi sen bilirsin canım dar bir elbise anlattığın gibi ayakların vücudun şişse güzel olacağını düşünmüyorum. Yani tayt tişört giysen bundan iyi olur bence dap dar kötü canlandı gözümde
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Ay bir solukta okudum kız böyle kimin dugunu bu sanki heyecanlı heycanli okudum acele gibi :D

tarafından
Didinin didisi ama gitmek zorundayim eşimin kardesi gibi gordugu birisi
0 oy
(3,231 puan) tarafından
At kuyruğu saç kızz
(3,231 puan) tarafından
Ufacık küpeyle.
tarafından
Tesekkurler cnm
(3,231 puan) tarafından
☺️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(8,549 puan) tarafından
Kemer takabilirsin elbisene takılarını tak Saçların açık ya da at kuyruğu olabilir fönlü bir şekilde  
tarafından
Kemer takiyorum ama abes duruyor çünkü  gobegim var hamilelikten . Kemer cok cirkin duruyorr
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Fazla kışlık geldi bana ama altına spor olur evet yada çzme ama bu aralarsa olmaz hava sıcak
tarafından
Yarın  ..  
Bencedee olmazz amaa baska hic bir secenegim yok ki
Dugune de gitmem lazim esim israr ediyor
(6,441 puan) tarafından
Hamile pantolonu almadın mı hiç kot gibi üzerine gömlekle şık olurdu
tarafından
Hayir hamile pantolonu almadim onun yerine hamile tayti almistim . Tişört ilee kombinlerim spor olur diye
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Bu çok kışlık ya şu günlük elbiselerini atsan ya da taytının altına giy spor ayakkabını üstğne de şık bi bluz giy takı saç makyaj daha iyi olur bunla yanarsın.. bide hiç komşun flan yok mu elbise isteyebileceğin yada akrabam flan. Yazlık elbiseler de olur düğünde aslında ama zora sokuyosun byle kendini sanki 
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Tayt üstüne bluz gömlek giy cnm. Altına spor ayakkabı yani çok abartmaya gerek yok. Saçını makyajını takılarını özenli yapsan güzel olur hamilesin bu çok dar olur hiç hoş olmaz
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İmkanın varsa yeni birşeyler al
0 oy
(48,481 puan) tarafından
giy günlük.git.bu sicakta triko olur mu aynısının.minisi var bende kislik bu
0 oy
(827 puan) tarafından
Bu elbise kışlık ve cok dar canm niye bukadar abarttinki giy bi tayt ustune bi tunik tamm yani didinin didisiymis ben kuzenimin  dugununde hamileydim kot ve ustune tunik giydim 
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Şık gösteren bi karnın var önemli olan rahatı bu kadar kasma.... altın rengi kolye minik Bi küpe güzel Bi saç tamam iste
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Taşlı halka bir küpe gerekli ve saçlarını toplamalısın. Taşlı kemer tak diyeceğim ama hakileymissin takamazsin o yüzden bir uerden patlatman gerek.
0 oy
(119,071 puan) tarafından

kiz sana o dugune gitme dedik ama niye israr ediyosun :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 244 göst.
23 Şubat 2022 Moda kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 722 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 709 göst.