0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Sımdı kızlar bız Esım le aksam arkadaşa gıttık. Bızı bırakıp dışarı çıktılar. Saat 12 de geldiler ben asagı ındım bıde baktım baska bı arkadas ları arabanın şöfer koltuğuna gecmıs esım ve ev sahıbı olan arkadas ayrı. Esım de onde oturmuş neyse bnde bındım arkaya baktım agır bı koku var esım bı konustu baktım adamın kafa hoş. Megersem ıcmısler. Esım ve evine gıttıgımız arkadas. Adam bırıne ıs yapmıs karsılıgında ıckı almıs. Esımı cagırmıs beraber ıcelım diye. Eve gelene kadar esım sacma sapan konustı merdıvenlerı bıle emekleyerek cıktı. Sımdı uyuyo sabah buyuk bı kavga edesım var. Normalde ıcmez. Kırk yılda bır fln. Sız olsanız ne yapardınız

8 Cevaplar

+1 oy
(704 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bnm eşim yapsa sabahı beklemezdim ama kırk yılda Bi içiyo diyosun Bn onada müsaade etmedm için içse kıyamet kopardı üstelik sana diyebilirdi evden çkp içip glmke nedir çok yanlş yapmş bnce kırk yılda birde olsa izin vermeyin kzlar bunun azı çoğu olmaz tmm yapan yapan engelleyemzsnz ama en azndn tepkinizi koyun 
-Reklam-
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Sen benim dedigimi yapmada alir bir kova suyu once ustune doker sonra Allah ne verdiyse Allaha sukurki benimki icmior bir sigarasi var 
(64 puan) tarafından
:DD bencede dediğini yapmasın
0 oy
(1,852 puan) tarafından
Kırk yılda bir içtiği bir zamandır belki. Ama keşke ayarında biraksaymis
0 oy
tarafından
Seni alkollü insanların yanına oturması  çok abes geldi bana bilmiyorum 
(461 puan) tarafından
Hayır cnm dedım ya yanımızda arabayı kullanan vardı oda ıcmemıs tı. Ev sahıbıyle ıcmıstı. Oda Evın de kaldı zaten
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Sabahı bekledin yani sabrına hayran kaldım canım 
(461 puan) tarafından
Sabahı beklemesem ne.  Sımdı etsem bıle adam hıc bısey anlamayacak
(1,186 puan) tarafından
Hadi içmesi neyse de öyle saçmalayacak kadar emekleyerek eve gelecek kadar içmesi abes bnce çünkü bi aile babası olacak ondan yani sokak zibidileri gibi kendini kaybetmesi kötü olmuş
(461 puan) tarafından
Iste arkadaşa uyduk dedı. Bnde azarladım bı daha olmaz dedı
0 oy
tarafından
Et valla sonuna kadar 
0 oy
(843 puan) tarafından
Eşin seni içki içen birinin olduğu ortama nasıl sokar. O adam sana bi şey dese yapsa sonra vay efendim namus cinayeti. İçkili iken araba kullanması cabası...
(461 puan) tarafından
Yok yanımızda araba kullanan arkadas vardı oda ıcmemıs tı zaten
(843 puan) tarafından
Valla nolursa olsun canım seni öyle bi ortama sokmamalı bu çok çirkin
0 oy
tarafından

Sakın bu konuda taviz verme Allah korusun sonra baya baya bu içme konusu ilerler , buna izin verme , 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 150 göst.
6 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Melek8663 (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 479 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 381 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.