0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (64 puan) tarafından
Kizlar bahsetmistim ev tasicam ama esimin ailesi kavga cikartiyor diye 3 gundur evimi temizledim cok sukur bugun tasidik sira geldi hesap sormaya normlade benden cikmayan kayinvalidem ve kayinbabam suan ne ariyo ne soruyo hamile halimle tek basima yaptim cok sukur bi duzlemesi kaldi

11 Cevaplar

0 oy
(5,324 puan) tarafından
Kavga çıkarma sebepleri nedir?  Rabbim ıslah etsin can taşıyosun yardım etseler ne olurmuş
(64 puan) tarafından
Ne bilim kuzum anlamiyorum bende cok sukur Rabbimin yardimiyla agrim bile olmadan bitti
(5,324 puan) tarafından
Allah akıl fikir verain o zaman kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende hamile hamile tasindim.ustelik subat ayinda ve esyalarim ankaradan tokata geldi. Insanlar o kadar kotu ki kimsecikler yardim etmedi bile ama umrumda bile degil keser döner sap döner gün olur hesap döner hersey karsilikli 
(64 puan) tarafından
Aynen kuzum hersey karsilikli ben sadece onlari gormek istemiyorum o yeter bana
tarafından
Mesafeli olursan gormek zorunda kalmazsin
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Tırnağın varsa başını kaşı zamanindayiz cnm zoru gitmis azı kalmiş.onuda yaparsin hic üzülme
(64 puan) tarafından
Aynen oyle umrumda degil artk
0 oy
(843 puan) tarafından
Hamileliğimin son zamanlarında bende taşındım allahım kayınvalidemden de kayınpederimden de milyon kez razı olsun. Cennette en güzel köşe onların olsun inşallah. Çok yaptılar uğraştılar. Kayınpederim sonra rahmetli oldu nur içinde yatsın... 
0 oy
(650 puan) tarafından
Kaç haftalık hamilesin bilmiyorum, yavaş yavaş yapmaya çalış, kendini yorma, başkası yanında olsa psikolojik olarak daha çok yorulurdun. Biraz yatıp, biraz kalkıp iş yap, ne kendini ne de bebeğini tehlikeye atma. Şimdiden taşınman yerleşmen için geçmiş olsun. Allah yar ve yardımcın olsun
(64 puan) tarafından
11 haftalik canim yapiyorum napim kimsem yok yavas yavas bitircem
(650 puan) tarafından
Yap ta, kendini yormadan yapmaya çalış, azıcık yorgunluk hissedince hemen yat dinlen. İş kaçmıyor, bu aylar sıkıntı olabilir, Allah korusun!
0 oy
tarafından
Off bende taşınıcaammm amaa çok zorrr :/ 
(64 puan) tarafından
Oyle boyle dil helede tek olunca daha zor
tarafından
Evet ya:/ neyse ki anam kaynoşumu var yoksa bu işin altından kalkamazdım
0 oy
(220 puan) tarafından

• kimseye yardim etmesin boşver edince de basa kalkıyorlar savaş savaş yapar bittirsin canimm allahimm sana yeter o yardim ediyor ki<3
0 oy
tarafından
canım sana yardım edecek kımse yok mu . ılk 3 ay cok yorulmamak gerek . hıc olmadı 1 gunlığune bırını tutsaydın 
(64 puan) tarafından
Kimsem yok canim napim birduru masrafimiz var tutamazdm kimseyi
0 oy
(15,543 puan) tarafından
Bende aynı şekil canım kaynanamla bir sorunum yoktu 5 aylık hamileyken eşyalarımı yavaş yavaş kartonlara dizdim 7 aylıkken taşındım taşımaya yardim etmeye gelmedi kendi evime geçtim bide kaynanamın bitişiği gelip dizmeye yardim etmedi her şeyi karnım burnumdan bir şekilde kendim yaptım 
0 oy
tarafından
Artık kapını kapat rahatsin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 713 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ❤Şahmeran❤ (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
15 cevap 467 göst.