+3 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Önceki mevzuyu son postumdan bilen bilir duruyor hala bi yıl olacak bu ay onun üstüne uygulamayi  silmiştim buraya yazmak için açtım o zamanlar kotu bir süreçti yazamadım ama simdi o malum gün tekrar gelince bunu yazmalıyım dedim . Hamdolsun cok iyiyim tabiki o adami boşadim :) basta simdi daha iyiyim ve kafam daha rahat ev tuttum ise girdim cok zorlandım gecimden değil üstesinden geldim herseyin ama bunu hazmetmek ve sorunun kendinde olmadığını anlamm icin zamn lazımmış kabul etmekle başlıyormuş hersey. Yalvardı yakardı ama içim almadı sevmek yetmiyor sevse zaten bunları yapmazdı diyorsun mahkeme salonunda karşılaşıyoruz kaşarı ile birlikte gliyrlar her defasında bu arada hamile kızı olacak ah ettim Rabbım benim yuvam yıkanın yuvası olmasın cok şey var ama yazamıyorum daha fazla kendinize iyi bakin hiçbir erkek için değmezmiş ve kendinize inanın vallahi biz cok güçlüyüz...

15 Cevaplar

+4 oy
(1,179 puan) tarafından
Yaşadığın şeyler için çok üzüldüm ama kurtulup rahatlamana da bir o kadar sevindim, yuva yıkanın yuvası olmaz hakkında hayırlısı olsun tüm güzellikler seni bulsun, ne mutlu sana ki dimdik ayakta durmussun tebrik ediyorum 
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Rabbim seni üzeni daha fazla üzsun bundan sonra dimdik dur seni kimse incitmesin Allah'a havale et sanmıyorum mutlu olacak senden sonrası sen kendi dünyanda mutlu olmayı hak ediyorsun kendine iyi bak bir daha doğurmaz seni hiçbir ana 
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Alah yardımcın olsun canım alah kurtarmış seni
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Allah sana güç kuvvet versin canım alnın ak basın dik dur her daim. 
0 oy
(645 puan) tarafından
Çok daha güzel günlerin olsun 
0 oy
tarafından
Helal olsun sana ya şurda şu postu görmek valla kadın olarak hem kendimle hem senin gibi kadınlarla kadın olmakla gurur duyuyorum kimse bu dünyadan yaşattığını yaşamadam gitmez emin ol Allah en güzel yargıç ❤️ umarım hayatın ömrün boyu istediğin gibi olsun 
0 oy
(1,220 puan) tarafından
Aldattı ve aldattığı kadınla mahkemeye mi geliyor 
0 oy
(158 puan) tarafından

Geçmiş postlari şimdi okudum çok uzuldm. Esinin Pişman olduğunu yalvarip yakardigini yazmışsın. Ama sonuç olrk yine o kızla beraber gelmiş yanina ve hamile üstelik. Demek ki pişman değilmiş. Iyiki bu kararı vermişsin helal olsn. Rabbım kimsenin yuvasına huzursuzluk sokmasn. Sende çok mutlu ol <3

(2,674 puan) tarafından
Geçmiş postları nasıl okudun misafir diyor basamiyorum canim
0 oy
(994 puan) tarafından
Yalvar yakar ama sevgili hamile ona da mi yalvar yakar neyse daha gençliğinin baharındasin çocukta yok şükür var Allah'ın bir bildigi 28 yaşındasn ve bu günler çok degerli hayat bundan sonra güzellikler ve karakterli insanlar çıkarsın karşına 
0 oy
(15,041 puan) tarafından
Maşallah sana 
0 oy
(783 puan) tarafından

Böyle korkusuz kararlı alnın ak ve dik duruşlu olduğun için seni tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki hayatın senin için çok güzel geçer <3

0 oy
(2,845 puan) tarafından
Dün gece senin o postunu okumuştum biliyor musun,hep çok iyi ol...
0 oy
(2,724 puan) tarafından

<3

Vallahi biz çok güçlüyüz 

0 oy
tarafından
Başı dik yürekli arkadaş kimdi kızlar kaçırdım ben
(2,155 puan) tarafından
Bende merak ettim
(4,925 puan) tarafından
Bende kim bu
0 oy