0 oy
134 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar nedefit korse tayt veya baska marka korse tayt kullanan memnun kalan varmı

5 Cevaplar

0 oy
(661 puan) tarafından
Bende alicam kız termal değil dimi normsl olanlardan doğum sonrası için düşünüyorum güzel bişey bulursan yaz banada 
(2 puan) tarafından
Nedefit korse tayt aldım henüz kullanmadım
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Bende nortex marka toparlayıcı korse tayt var ama yazın aşırı sıcak oldu giyemedim ama kışın iyi oluyor bel kısmına kadar çıkıyor yani yüksek bel bide iç tarafında silikon var tenine yapışıyor düşmüyor 
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Ben lcwdan aldim dogum yapali 2 ay olmuştu kullanırken. Eskiye göre toparladı ama bence vücudun 4-5 ayda toparlaması kendinden diye düşünüyorum. Yani kullanmasamda o kadar toparlandı. Tek memnun kaldığım 3 haftadır spor yapıyorum bir tık değişim var.
0 oy
(487 puan) tarafından
Nedefit aldım canım gercekten çok güzel toparlıyor ama kullanamadim ya 1 gün denedim giyip çıkarması uğraştırıyor usengeclikten yani sonra koydum satışa ama alacaksan güzel tavsiye ederim diğerlerini bilmiyorum 
(2 puan) tarafından
Bende nedefit aldım bakalım kullanıcam doğum sonrası
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Benim otururken eğilirken filan kivriliyordu kullanamadim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 140 göst.
14 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Srnyyy (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.
7 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
26 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...