0 oy
308 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,088 puan) tarafından
 Alış 22 aylık son 2 3 aydır karnı acayip şiş. İşten ben yemeklerden kaynaklı diyordum ama değil yani artuk belli oluyor sırtının kemileri kaburgaları elime geliyor yani öyle göbeği olacakkadra kilolu bir çocuk değil. Ama göbeği baya şiş duruyor internette çok riskli bir durum yazıyor. Karaviher böbrek yetmezliği den tutum bağırsak iltihabı Çölyak hastalığı daha niceleri 3 veya 4 ay önce tam hatırlamıyorum aşırı kabız diye çölyak testi yapılmıştı. Negatif çıkmıştı. Ama bağışıklıkla ilgili bir sorun ama açıkçası çok üstüne düşmedim çünkü o aralar çok yetersiz besleniyordu ona yordum. Şimdide 10 güne yakındır İshali var ama sadece isal kusmasi ateşi yok.  Randevu baktim ama ta gelecek haftaya var. Ben ne yapayım çok korkuyorum ya ciddi bir şeyi varsa

9 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
İnternette yazılanlara bakma sıra alamiyorsan acile git seni yönlendirmelerini güzelce rica et sıra yok falan yardımcı olun diye çocuğun durumuna bakıp seni polikliniğe gondeirrler zaten geçmiş olsun 
(1,088 puan) tarafından
İnşaallah yaparlar pazartesiye gireyim bari
-Reklam-
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Birşeyi yoktur inşallah.Allah şifa versin geçsin hemencik.ben de bazen kızımın karnı şiş oluyor ama aşırı değil.diyorum yemektemdir ya da bazen iki üç gün tuvalet yapmazsa ondandır diyorum 
(1,088 puan) tarafından
Bizimki baya şiş ya inşaallah yoktur
(1,140 puan) tarafından
İnşallah bir görün bakalım doktora.belki basit tedavili birseydir varsa da
0 oy
(13,202 puan) tarafından
İhmal etme sen götür yine de 
(1,088 puan) tarafından
Götürecegim de inşaallah randevusuz bakarlar
(13,202 puan) tarafından
Bazen insafa geliyorlar inşallah bakarlar
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Acile götür tatlım, ağlaması değişik bi hali varmı yoksa hareketleri normalse korkma
(1,088 puan) tarafından
Hali normal ama karnında baya şiş yani olmazsa pazartesi acile gideyim ordan polikliniğe sevkini isteyim
tarafından
Bir resim atsaydin keşke canım karnını yani
(14,428 puan) tarafından
Pazartesiyi beklemene gerek yok şimdi bile gidersin,sabahtan götür bence
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Canım acile götür alamıyorsan randevu durumun varsa özelde baktır ihmal etme canım gecmiş olsun 
0 oy
tarafından
10 gündür ishali varsa neden götürmedij hastaneye çocuğu yazık günah değil mi sen 10 gün ishal olsan ne olur çocgin vücudu susuz kalmış olabilir ishal olduğu için hemen yarın acile götür pazartesi bekleme lütfen saha fazla çocuğu aksatma
(1,088 puan) tarafından
Önlemini alıyorum çünkü entero germina ve çinko şurup kullanıyorum beslemesi iyi
0 oy
(13,036 puan) tarafından
İnsaallah bir şeyi yoktur 

Usutuyorsa gaz olabilir mi büyük tuvaletini  yapınca iniyor mu aynı mi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sen randevuyu al o gelecek haftada kaybolmasın doktora mutlaka git birde göğsünde çöküklük vr mı kunduruca göğsü olanlarda göbek var gibi duruyo
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm benim kızım da öyleydi karnı goguslerine kadar şişti karnındaki yeşil damarlar çıktı 

Eski insanlar okutman gerekir dediler eskilerde de olurmuş onun özel okuyan kisileri olurmuş bende aldım kızımı gittim okuttum bir haftaya düzene girdi indi karnı 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 154 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylulyy2 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 171 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 509 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı