0 oy
356 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar şimdi şöyle bir durum var ben eltim kaynanam hep beraber bi evde 8 ay yaşadık eltim ayrıldı bi sene sonra ben ayrıldım şimdi üç ev olduk sürekli gidip geliyoruz iki güne bir mutlaka görüşüyoruz her gün görüşünce hem kalabalıktan yoruluyorum hemde kızım huysuzluk yapiyor he bide hayatıma müdahale etmelerinden sıkılıyom kendi kabuğuma çekiliyorum bugün eltimgilde görüştüysek yarın kaynanam bize misafir gelecek sizde gelin diyo işini yaptiriyo evini temizletiyo ben her cagirdiklarinda gitmiyorum işim oluyo kızım durmuyo falan. Buna laf etmeye başladılar illa gel illa gel diyolar gelmezsen millet aralarında bir şey mi var diye dedikodu çıkarır diyolar. Ben mesafemi korumak istiyorum sizce ne yapmalıyım elalemin ne dediği benim umrumda değil 

9 Cevaplar

0 oy
(12,481 puan) tarafından
Her gün her gün de gidilmez ama ya niye evinizi ayırdınız bir arada yaşasaydınız madem bu ne saçmalık 
(1,618 puan) tarafından
Çok gerikafalilar canım ya  kaynanam evini bize temizletiyo gitmezsek gidip komşuları çağırıyor temiz evi tekrar temizletiyor. Komşuları da arkamızdan konuşuyor
(12,481 puan) tarafından
Bilinçli yapıyor belli ki sırf size laf gelsin de sizde mecbur kalıp gidin diye bence de mesafeni koru canım
(1,618 puan) tarafından
Valla kendimi suçlu hissettim bian. Her gün her gün de sıkılıyor insan
-Reklam-
0 oy
(473 puan) tarafından
Ben iki yıl birlik oturdum sonra ayrıldım evim yarım saat uzaklıkta. İlk başlarda aynı sen gibi her konuşmada gelin derlerdi giderdim illa kalın derdi eşim dünden razı kalırdık illa iki gün. Sonra yavaştan yavaştan arayı açtım. Ne hergun hergun gidecem herkesin bi düzeni var sonuçta. Sende bir iki oyle yap. Bn şimdi bazen haftada bir yada iki haftada bir gidiyorum 
(1,618 puan) tarafından
Yaa cidden kafaları bunu almıyor. İlla birbirimizden bikalim istiyolar halbuki ben ev hayatını da seviyorum sürekli vicik vicik beraber olunca çok da müdahale ediyorlar
0 oy
(12,773 puan) tarafından
İnsanın evinde işi gücü oluyor her gün de gidilmez ki 

Birde gelenin ardından da illa temizlik geerekiyi4 
(1,618 puan) tarafından
Aynen vallahi canım. Geçen hafta kahvaltıya akşam yemeğine çağırdım dip köşe temizledim erteei gün kaynanamlar eltimgil geldi kahvaltı hazırla üç kasa kabak çiçeği doldur 11 beze mantı yap derken kendimi yatağa zor attım ertesi gün kaynanam kendi evine çağırdı kabak çiçeklerini pişirip yiyelim diye daha içeri girer girmez evimi temizleyin öyle gidin dedi evini temizledik geldik ertesi gün kisliklarla ugrastim kizim hastaydi onunla ilgilendim dip köşe makine atmaya bı türlü firsatim olmadi bi sonraki gün atiyim dedjm sabah kalktim eltim aradi bize misafir gelecek sende gel diye gelemem canim evimi temizliyorum dedim ona alınmışlar yüz kere aradi herkesin kendine göre bir işi gücü var ya
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ay hic sevmem oyle hasir neşir  allahtan baska sehirde yasiyoruz
(1,618 puan) tarafından
Sorma canım ya neymiş efendim gidip gelmezsem millet laf edermiş banane ya milletten dedim
(1,271 puan) tarafından
Milletin lafina goremi yasayacaksiniz
0 oy
(12,514 puan) tarafından
Açık açık de daha dün görüştük bugünde evde dinlenmek çocuğumla vakit geçirmek evimin işlerini yapmak istiyorum diye 
(1,618 puan) tarafından
Kız söylüyorum da anlamiyorlar yanlış anliyorlar
(12,514 puan) tarafından
Valla isteyen isteğini anlasın canım seni belki uyumsuz diye damgalarlar ama kafam rahat eder
0 oy
(482 puan) tarafından

Kirayı faturaları boşuna  ödemiş  olmayalım azcık da kendi evimizde kalalım de :D

(1,618 puan) tarafından
Hahahahaah iyi fikir
0 oy
tarafından
Hayatta tahammül edemem. Ben haftada 1 bile gitmiyorum bayramdan beri ilk kez geçen salı gittim.
0 oy
(563 puan) tarafından
Aman ne o öyle ben olsam gitmem haftada 1 yeter 
(1,618 puan) tarafından
Aynen canım ya gina geldi
0 oy
(6,150 puan) tarafından
Çocuk durmuyor evde işlerim oluyor hafta da bir ancak görüşebiliriz valla de. Senin komşun arkadaşın varsa yakınında ailen varsa onlarada vakit ayırmam lazım de. Ben altlı üstlü oturuyorum o kadar görmüyorum be. Taviz tavizi doğurur.
(1,618 puan) tarafından
Kız çok yapışkanlar beee bide gelin değil hizmetçi gibi görüyorlar insanı
(6,150 puan) tarafından
Kendi işimi ancak yapıyorum de. Boğazına mı yapışacak. Bırak istediği kadar dedikodunu yapsın o onun karaktersizligi olur.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 257 göst.
0 oy
14 cevap 605 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (560 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 237 göst.

376,966 soru