0 oy
291 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Önceki hafta kardeşimin mezuniyeti oldu oraya gitmedik gitmeyelim dedi şimdi de kardeşi gelecekmiş memlekete de lafı şeye getiriyor hem sen köyden sebze falan getirirsin hemde kardeşimgil gelecekmiş onlarla da görüşürüz diyor siz olsanız gider misiniz kardeşiyle önce de sorun yaşadım sırf onlar geldi diye gitmiş olacagim siz olsanız gider misiniz oldu onlar Nefes al dese alacağım 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Tabiki gıtmem ona var bana yok yok yaaa
tarafından
İşte sebze topla diyor ama kardeşi geleceği zamana denk getiriyor çok uyanık eşim bir arada olmayalım mi diyor
-Reklam-
+1 oy
(4,259 puan) tarafından
Gitmeyin söyleyin de ben kardesimin mutlu gününe katılmadım senin kardeşin geliyor diye gidemem görmek isteyen evime gelsin de ay bazen çok tuhafıma gidiyor ben eşime gidelim mi diye sormam kardeşimin mezuniyeti var gidiyoruz hafataya şu gün kendini ayarla aşkım dedim ve gittik 
tarafından
Kardeşi de çok sevimsiz ki sahte sevmiyorum neden onun ayağına gideyim
(4,259 puan) tarafından
Gitme de zaten seni parmağında oynatmasina izin verme eşinin
(424 puan) tarafından
bu ben
0 oy
(924 puan) tarafından
Kendi kardeşime gitmeyelim dediyse bende onun kardeşi için asla gitmem kısasa kısas yoksa başka türlü akıllanmıyorlar 
0 oy
(759 puan) tarafından
Daha önce sorun yaşadıgim bir insanın bulunduğu yere gitmem. 
0 oy
(4,054 puan) tarafından
Tabii ki gitmem, onunki kardeş de seninki ne? Sebze toplamak istemiyorum ya da 2 hafta sonra gideriz istersen, ben şimdi gitmek istemiyorum, uğraşamam de. 
tarafından
Haklısın canım
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Benim kardesime gitmediyse asla kendi kardesine gidemez.
0 oy
(17,462 puan) tarafından
Gitmem. Kardeşimin mezuniyetinden beni alikoyduysa ben de onu alikoyarim. Gidecekse de kendi gitsin. 
0 oy
(627 puan) tarafından
Bende gitmezdim kısasa kısas yapardım o benim kardeşime gitmediyse bende gitmezdim sebzeyi de başka gün topla 
tarafından
Sebzeyi ortaya atıyor benim ailem gönderir gerekirse inadına hasta takliti yapacam sjsjk
0 oy
(152 puan) tarafından

Sana değer verse eşimin ailesi diyip saygı göstermek zorunda eğer senin ailene karşı soğuk davranıyorsa aynı şeyleri de sen yap sorduğu zaman kimim ailesi kimden üstün herkes ailesinin hakettiği yere konumlandirir bugün kimse aileden kıymetli değildir. 

Ayrıca kalsın domatesi biberi boşver ezdirme aileni kendini de yapıştır lafı otursun yerine 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 225 göst.
0 oy
4 cevap 370 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
20 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 489 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu