0 oy
680 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (290 puan) tarafından

Bebek arabası dışında bunlardqn da almam gerekir mi 

image

40 Cevaplar

+2 oy
(13,886 puan) tarafından
Ay yok napcan bunlari. Kuru kalabalik valla. 
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Bence.hic gerek yok bebek arabasinda puset oluyor zaten bide anne cantasi aldinmi tamamdir
(290 puan) tarafından
Anne çantası aldım sırt çantası olarak bebek arabası puseti de var ama yeni doğan bebek arabasında taşınır mı ilk çocuk hiç bilmiyorum
(435 puan) tarafından
Pusete koyucaksin kuzum
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Hic gerek yok benimkiler yatak altında çürüyor

0 oy
(6,364 puan) tarafından
Kız bunlar model olarak da eski gerek yok kanguru aldm kullanmadm dogru düzgün 
(290 puan) tarafından
Peki yeni doğan bebişi bebek arabasında mı örneğin hastaneye filan götürdüğümüzde ya da pusette mi taşıcaz
(171 puan) tarafından
Puset canım
(290 puan) tarafından
Hııı tamamdır teşekkürler
(6,364 puan) tarafından
Arkadas söylems canm :)
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Alirsan kanguru al sadece gerisi gereksiz ama kış bebegiyse onu da alma 
(290 puan) tarafından
Aralıkta doğacak aynen kış bebeği peki yeni doğduğunda örneğin hastaneye götürdüğümüzde neyin içine koycaz bebek arabası bence yeni doğana olmaz ilk çocuk hiç bilmiyorum
(11,298 puan) tarafından
Puset varsa pusete koy yoksa bebek arabasi olur canim neden olmasın yatar pozisyonu oluyor arabaların yatir icine
0 oy
tarafından
Böyle kumaş değil ama farklı aldım iyi ki de almışım, hele portbebe,arabada falan yatırdım içine o şekilde uyudu hep,kanguruyu da hala kullanıyoruz,anne bebek çantası zaten olmalı 
(290 puan) tarafından
Aynen zaten bunu öyle örnek olarak attım bu kaliteli bişeye benzemiyor anne çantasını aldım sırt çantası şeklinde ayrı ama bilemiyorum kanguru vs alsam mı
tarafından
Valla sen bilirsin canım, ben memnunum yani
(2,791 puan) tarafından
Port bebe bende alcm çok işime yaradı puset ağırdı sezeryanliydim kaldıramiyodm puseti port bebeyle kolay tasiyodum
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kanguru ve anne çantasını ayrı ayrı alabilirsin ötekisi bı ise yaramıyor ve ilk kızımda vardı taaa
(290 puan) tarafından
:) tamam teşekkürler
0 oy
tarafından
Bunları aldım bir kez bile kullanmadan başkasına verdim 
(290 puan) tarafından
O zaman hiç almıyorum bunlardqn zaten anne çantası aldım puseti bebek arabası var gerisine gerek yok o halde
tarafından
Lazım olan her şeyi almışsın zaten bunlar çok gereksiz ve kullanışsız
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ayyyy gençlğime götürdü beni şu portbebe yaaaaa 

Şimdi kullanan yok tatlım
(290 puan) tarafından
:) kaynanam aklıma koydu ah ah az kalsın alıyordum
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Yok tabiki ya eskide kaldı bunlar 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yenidogani battaniyeyle kucağında çıkarırsın hastaneden.bunlara gerek yok.sonrasinda da arabaya koyabilirsin yatar pozisyona getirip puseti
0 oy
tarafından
Hiçbirine gerek yok. Zaten bebek ilk önce pustte taşınıyor. E kışın çıkılmaz. Çok gerek olursa sling al daha iyi 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
bebek cantasi lazim digerleri gereksiz
0 oy
(13,143 puan) tarafından
Kanguruyu aldım sonra iade ettim sonra dolaptan ikinci el aldım eşim alırken de söylendi haklıydı da hiç kullanmadım doğum kısa geldi ilk iki ay şu bebeği içine koydukları şeyi kullandım ama ben puset almamıştım direkt arabayı kullanmaya başladığım için kanguru boşa kaldı  anne bebek çantası da aldım ayriyeten 
0 oy
tarafından
Bebek arabası varsa almana hiç gerek yok
0 oy
(1,170 puan) tarafından
pusetin ve sirt çantan varsa bunlara hicc gerek yok hem bunlar eskiden kullaniyordu simdi bunlari kullanan yok canim 
0 oy
(449 puan) tarafından
Alma alma hiç gerek yok. Anne bebek cantasi alirsin onuda sonradan alsan olur
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Kanguru yu alabilirsin çantada daha kullanışlı sırt çantaların alabilirsin ama.o yatak gibi şey neyse adı ona gerek yok
0 oy
(161 puan) tarafından
Benim portbebe var çok rahat oldu ilk kızımda 2 çocuğumda da kullanacagım kasımda dogacak üşümez içinde de puset çok ağır oluyor bence
0 oy
tarafından
Çok demode ve gereksiz. Kullanan yok artık alma.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 286 göst.
0 oy
17 cevap 438 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
12 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...