0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (405 puan) tarafından
Günaydın kizlar size birşey sormak istiyorum.

Şimdi kaynananiz kışları sizde yazları kendi evinde yaşasa ve size geldiğinde ona beş çekmeceli bir sifonyer verdiğiniz halde eteklerini falan kendi yatak odası dolabınıza asar misiniz yani ben aşmak istemiyorum sonuçta beş tane çekmece verdim benm kiyafetlerim beş cekmece tutmuyor ama kaynanam ısrarla etekleri de senin dolaba asayim diyip duruyor yani bn mi fazla abarttım acaba 

8 Cevaplar

0 oy
(1,361 puan) tarafından
  Kiyafetten önce kaynanan neden kışın sen de kalıyor bunu bi sorgularım. 
(405 puan) tarafından
Kayimbabam iki senedir vefat etti kendi Malatya da oturuyor bizde İstanbul da tek başına kalamiyor diye bizde kalıyor
tarafından
Yazın tek başına nasıl kalabiliyor o zaman?
(1,361 puan) tarafından
Yani yazın kalabiliyorsa kışın da kalabilir.
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Asıver bi köşeye nolacak,kırışıyodur
(405 puan) tarafından
Ama canım zaten hep etek giyiyor yani bir iki tane değil ki en az 10 tane ben hangi birini asayim ve beş tane çekmece verdim yani daha ne yapayım kızımın kıyafetleriyle kendi kiyafetlerimi bir koyuyorum sifr kaynanam rahat rahat yerlessin diye yani bir gün iki gün değil koca vir kış ve hep bundan sonra böyle olacak yani
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ütü yapiyorsa eteklerine katlayip çekmeceye koyunca iz olur. As dolaba nolcakki. 
(405 puan) tarafından
Ama canım zaten hep etek giyiyor yani bir iki tane değil ki en az 10 tane ben hangi birini asayim ve beş tane çekmece verdim yani daha ne yapayım kızımın kıyafetleriyle kendi kiyafetlerimi bir koyuyorum sifr kaynanam rahat rahat yerlessin diye yani bir gün iki gün değil koca vir kış ve hep bundan sonra böyle olacak yani
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Asıver bi köşeye nolacak,kırışıyodur 

Yada küçük bi dolap alın 
(405 puan) tarafından
Ama canım zaten hep etek giyiyor yani bir iki tane değil ki en az 10 tane ben hangi birini asayim ve beş tane çekmece verdim yani daha ne yapayım kızımın kıyafetleriyle kendi kiyafetlerimi bir koyuyorum sifr kaynanam rahat rahat yerlessin diye yani bir gün iki gün değil koca vir kış ve hep bundan sonra böyle olacak yani kirisiyorsa da utuleriz sonuçta
(14,428 puan) tarafından
Odasına dolap şart kuzum
(405 puan) tarafından
Dolap alalım dedik kabul etmedi bu çekmece bana yeter kalanlarida sizinkine korum diyor kadın
tarafından
Odana sürekli girip çıkabilmek için diyordur, ona sormadan dolap al odasına
Bim'de filan gelenlerden
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Askılı dolap alırdım kadına

Demek ki ihtiyacı var
(405 puan) tarafından
Ama canım zaten hep etek giyiyor yani bir iki tane değil ki en az 10 tane ben hangi birini asayim ve beş tane çekmece verdim yani daha ne yapayım kızımın kıyafetleriyle kendi kiyafetlerimi bir koyuyorum sifr kaynanam rahat rahat yerlessin diye yani bir gün iki gün değil koca vir kış ve hep bundan sonra böyle olacak yani kapının arkasında aşkı var bir sürü çekmecesi var
(6,429 puan) tarafından
Tamamda asmak istyormus ve her kış oradaymış zaten. Askılı bir dolap alın yada o alsın emekli maaşı yok mu
(405 puan) tarafından
Var tabiki maaşı zaten dolap alalım dedim eşime ama kaynanam istemiyor bu çekmece bana yeter kalanlarida sizin dolaba asarım diyip duruyor
0 oy
tarafından
Asmam ben kaldığı odanın kapısına askı al oraya assın 
(405 puan) tarafından
Kapının askısı var zaten işine geldi mi oraya asıyor
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bence herşeyden önce bütün kışı sizde geçirmesi yanlis. Yazın kendi evinde kalabilen kışın da kalabilir. Ayrıca bu kadar uzun süreli gelip bide üstüne rahatsızlık vermeye kimsenin hakkı yok. Uzun süre kalıyorsa konfor beklemeyecek. Sonuçta evin yaşam alanı size göre sekillenmiş. Yada eşine söyle iki kapılı küçük bi dolap aliversin annesine. 
(405 puan) tarafından
Yani işte ne yapalım canım diyince de ben kötü oluyorm tmm kalsın bizde bisy değil ama kaldığı müddetçe herşeyi kendine göre ayarlansin istiyor bütün düzenim o gelince alt üst oluyor
(3,052 puan) tarafından
Varsa evde ona bi oda yapın yatak dolap hatta küçük bi tv koyun odasına rahat rahat yerleşsin kendi odasına. Hem o rahat eder hem siz rahat edersiniz. Yada o geleceğine. Eşine söyle annenin böyle duzeni çok bozuluyor. O evin de kalsın biz sık sık gidip geliriz de.
0 oy
tarafından
Sürekli böyle ise her kış sizdeyse kendi dolabına asma ama ona da bir asabilecegi dolap almak en mantıklısı nasılsa bir ayağı senin evdwymiş

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 386 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.
0 oy
3 cevap 144 göst.
0 oy
8 cevap 380 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde duygu5524 (86 puan) tarafından soruldu

381,020 soru