0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

❣❣❣❣EĞLENCEE POSTU❣❣❣❣

Kızlar ben nışanım da şöyle sacma bi olay yaşamıştım  hep utanirim aklima geldikce :)

Kuafore gittim saclarim yapildi  nisanligimi giydim eve geldik 

Benm iki tane kuzenim var kız ağdaya gitmem gerektiğini demişlerdi  kollarım için  nisanligi giyince kol tuylerim cok kotu duruyormus her neyse 

. Ben de dedim gitmedim  ağdaya

tüy dökücü kremim vardı  baktim oda bitmiş  

Odama girip havluyu nisanligimin uzerine serip koluma traş köpüğü sıktılar  permatikle kollarimi almislardi :)

Allahim halaa utanıyorum  allahtan cogalmadi tuylerim bi kereye mahsustu ztn o sekilde atlasmistik o gunu 

Sizlerin ne gibi saçma anilariniz oldu hala aklima geldikce utanirim dedigini aniniz varmi :)

7 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Fotoğraf çekimi saçım harikaydı düğündeki b0k gibi olmuştu
tarafından
:) benimdee :)   igrencti nisanlilikta .
(7,768 puan) tarafından
:D kadeeer
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ben hala kollarimi heryerimi trasliyorum asla cogalmaz daha da azaldi :)) 
tarafından
Gercekten mi  herkes der ya jilet vurma çoğalır  diyee bende hep korkarim :)
(1,022 puan) tarafından
Bende korkardim hep agdaya alismistim ama hamileyken bi alistim jilete doguma gidecegim zaman agdaya gittim sonra cocuktan firsat olmadi baktim cogalma yok devam ettim simdi cok az var ve uzamasini bekleme derdi yok :))
0 oy
tarafından
Düğünü kınası nişanı olmayan şimdi bağladı karaları sjskjsjsj ilk ip bende bakalım devamı gelecek mi 
tarafından
Senin neden olmadi kiz pandemiden mi
tarafından
Yok kaçarak evlendim düğün falan yapılmadı gelinlik bile giymek nasip olmadi:(
0 oy
tarafından
Olmadı çok şükür 
0 oy
(1,423 puan) tarafından

Öyle gülünecek bişi değil ama nişanım aile arasında oldu komşular da tek tük çok kalabalık değildi öyle söylim evde yapmıştık bizim bi kuzenin kuaförü vardı yabancıya gideceğime ona gidim dedim gittik makyaj faln yaptı benim kaşlarım simsiyah yani makyaj boyasına ihtiyaç yoktu sen gel kaşlarımı da makyajla Recep İvedik gibi yap :D

0 oy
(11,166 puan) tarafından

Kınadığı kuaförde bi giydim arkadan fermuar yırtıldı kuaförde diktiler eve geldim tekrar yırtıldı yani fermuar bozuldu en son ablamın kaynana dikti ama düğün bitene kadar öldüm öldüm dirildim

Gelin almadan sonra kaynanamgilde elime yağ verip kapıya surdururlerken kolumu zorladılar kolları danteldi koltuk altım yırtıldı imam nikahi kıyilip eve gelene kadar öyle durdum 

Bide kuaförden çıktım eşim makyajima laf etti bende eltimin makyajini göstererek gelin hangimiz belli değil dedim ve o sinirle eve gelince önümdeki sandalyeleri bi hışımla attım kenara ve kamera çekmiş bunu :)

Bizim düğün 3 gün olur ve iki tarafta düğün kurulur evin önünde yaptık 

0 oy
(3,364 puan) tarafından
Kaynanamlardan düğun salonuna gecerken merdivenlerden düşmem

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,250 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 611 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy