0 oy
1,148 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Yaklaşık üç aydır ayrıyız hiç bir şekilde iletişimimiz yok olaylı ayrıldık resmi olarak boşanma aşamasındayız bugün tesadüfen spam engellenen kutusuna baktım geçen hafta pazartesi bana msj atmış aynen şöyle 

Yarın ne yapıyorsun cvp ver birşey söyleyecegim diye yeni gördüm ve yazmadım birşey amacı ne acaba 

8 Cevaplar

+1 oy
(373 puan) tarafından
Bir tanıdığımız eski kocası çocuğu gösterecem gel diye çağırdı kızı öldürdü aman dikkat et amacı kötü olabilir 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Zaten yazalı çok olmuş farz et hala görmedin 

Hiç bir şekilde iletişime geçme 
(1,706 puan) tarafından
++++++++++++
0 oy
(394 puan) tarafından
Çocuk var mi
(634 puan) tarafından
Var üç yaşında
(634 puan) tarafından
Eski postlarima bak cvp verilecwk bir insan değil
(1,246 puan) tarafından
Ya ne alaka yuvasız falan Allah aşkına bi evde geçimsizlik kavga gürültü varsa bırakın ayrı büyüsün eşler ayrılınca çocuk yuvasız mı kalıyo. Süreci iyi yönetsin ve asla görüşmesin. Kaç haber okuduk boşanma aşamasında çekti vurdu diye asıl o zaman yuvasız kalıyo çocuklar..
(6,047 puan) tarafından
Ne alaka ya iyimisiniz. Çocuk annesinin yanında neden yuvasız büyüsun. Zaten öyle bir adamla evli kalmaya devam ederse o çocuk yıpranır psikolojisi bozulur.
(1,403 puan) tarafından
Babasiz olunca yuvasiz mi oluyor ? Annesi var işte
0 oy
(394 puan) tarafından
Aldatmami dayak mi neden ayrildnz cnm eski koca olmamış daha ki boşanmamssnz evladınz varsa cvp ver mesaja 
(634 puan) tarafından
Şiddetin her türlüsü en son arefe günü dışarda sokakta arkadaşlar surda karı var diye sokata bağırdı ayrılma sebebimiz bu evet çocukta var
(394 puan) tarafından
Cnm amann amann yaklaşma bu serefsz seni satrda uzak dur
tarafından
Ayy hatırlıyorum Allah onu kahretsin boşver kesinlikle engelli kalsın cvp verme kurtul bir an önce bu ittten
0 oy
(331 puan) tarafından
Dikkat et eski kocani sen daha iyi tanırsın napicagni napmak istedgni daha iyi bilirsin ama boşanma aşamasında bence yanaşma sonucunun ne olacağı hiç belli olmaz kötü niyetli olabilir yan yana gelmeyi düşünme bence ne diycekse tlfnda söylesin dikkatli ol
(590 puan) tarafından
++++katiliyorum
(331 puan) tarafından
Haberlerde hep bu olaylardan görüyoruz ne kadar uzak o kadar iyi
0 oy
(6,375 puan) tarafından
Şiddet varsa belki canına kast etmek istyordur hiç muhattap olma derim.
0 oy
(863 puan) tarafından
Bence hiç cevap verme kurtulmuşsun kurban filan kes öyle insanlardan Rabbım herkese korusun gercekten 
0 oy
tarafından
kararimi veridysem hic muhatap olmam basima bela aramam.barismak gibi bi niyetin varsa herhangi bsey yapacagini soyle suraya gitcem gibi.uzaktan.takiple ama görüşme kesinlikle

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,343 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 971 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,101 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Meryemustafa (671 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 678 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde Gulserrr (3 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...