+1 oy
678 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhabalar daha cok yeniyim bu soruyu sormqk için kayit oldum malesef Geçen gece eşimin bı kıza üç nokta(...) Şeklinde mesajini gördüm telefonda ve bilmiyorum cok tuhaf oldum kendimi toparlayamiyorum. Kizi da taniyorum nisanliyken de adı geçmişti ama rahatsz oldgumu belirttim daha d konusu acilmadi. Mesaji gösterdiğimde esim ona o nisankiyken adı gecti dedigim dönemde ona borç vermiş onun için öyle yazdim dedim ama bana cok sacma geldi. Sosyal medyalarinin sifrelerinim hepsinn bnde oldgunu düşünüyo öyle bise yaosam niyr burdan yazayim falan dedi hepsinin sifresi send var dedi buraya gelen mesaj sana da geliyo falan dedi. Ama bilmiyorum esimi cok seviyorum ama aklimi hep kurcaliyo konuşuyorz konuşuyoruz oturtamiyorum. Esime inanmak güvenmek istiyorum lütfen bana yardim edin başına böyle bı iş gelen var m. Kimseye de anlatamıyorum kaldim öyle.

16 Cevaplar

+1 oy
(77 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eşin borç para vermişse neden normal mesaj atıp parasını isteyebilirdi 3 nokta koyması tuhaf geldi bana 
(3 puan) tarafından
Evet işte bana da o tuhaf geldi bnde o kısmı anlayamıyorum hazmedemiyorum
(3 puan) tarafından
Evet işte bana da o tuhaf geldi bnde o kısmı anlayamıyorum hazmedemiyorum  b
(77 puan) tarafından
Sen ni süre takibe al bence eşini canım belli etmeden o zaman anlayabilirsin ancak
(3 puan) tarafından
Ama mesaji gördüğümu faln biliyo Eger öyle bise vars daha dikkatli davranır ama İnsAllh yoktur olmadgini düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eski sevgilisimi yani
(3 puan) tarafından
Yok sevgili degil eşim bı akrabasi için araç bakmaya gitmislerd aracla da bu bayan ilgileniyomus ordan kiz uzatti baya ama eşim nisankiyken anlatt direk saklamadi asla ki bise olmadi zaten eşime inanıyorum bu konuda bise saklamiyo
0 oy
tarafından
Bilemedim şimdi. Yani birşey yapacak olsa hesapları açık olmaz. 3 nokta sanki unutma gibi hatırla gibi birşey. Doğru söylüyordur bence. Borç vermiş borcunu unutma yazcagima nokta koymuş ki karşıdakinin aklına gelsin diye
(3 puan) tarafından
Aklım cok karışık ne yapmaliyim bilmiyorum
0 oy
(683 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum borç verdiğini daha önce de ismi geçti diyorsun belki bişey konuştu belki telefonda konuştu cevap bekliyor bilemezsin ki güvenemezsin burda neler neler duyuyorum 
(3 puan) tarafından
Ya işte öyle şeyler d geliyo ama eşim yalan konuşmadı bana hiç böyle benim rahtsz olucagim bise yapmış olsa d kendi anlatır zaten ama bilmiyorum dediginz gibi neler neler var
0 oy
tarafından
Bence engelledi mi yoksa engellemedi mi diye baktı
(3 puan) tarafından
Hesabina baktim ayni görünüyo engelle olsa görünmez en azindan hicbir yerden engelli değil k zaten ama eklide değil bilmiyorum aklimi oynaticam
tarafından
Çok zekice yediğin içtiğini bizle paylaş belki faydası olur
0 oy
tarafından

Evli bir adamın başka bir kadına mesaj atması tabiki şüphe uyandırıyor :ermm: 

0 oy
(3,738 puan) tarafından
Kuşku. İnsanın içine bi kere düştü mü aklını kalbini kemiriyo. Ve bi türlü bu duygudan kurtulamıyosun. Rabbime dua et sana doğru olanı göstermesi için hakkında hayırlısını dile hep. Hiç bir doğru sonsuza kadar saklı kalamaz canım benimm inşallah bi an önce gerçek neyse onu görürsün. 
(3 puan) tarafından
İnsAllh  teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Parasını istesin o zaman üç nokta ne saçma geldi bana
(3 puan) tarafından
İşte bana da normal bi mesaj atmis olsa parasi için ve bana söylemiş olsa hiç olmicak böyle simd kafam raht olucakti ama
0 oy
(45 puan) tarafından
Benim eşimde bekarken bana 3 nokta koyup mesj atmıştı hesabı kullanıp kullanmadığını teyit etmek için Tai şuan evliyiz yani 3 nokta borç için faln olamaz canım bence
(3 puan) tarafından
Bence de saçma duruyo zatwn borc için üç nokta atmak hakkimda hayırlısı olsun İnsAllh
(45 puan) tarafından
Öyle canım eşinde teyit etmek amaçlı atmış olabilir ama hakkımızda hayırlısı
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Bnce bu uc nokta sifre olabilir  
(3 puan) tarafından
Nasıl bir şifre
(4,152 puan) tarafından
Aralarinda bi sifre gibii. Borcu varsa ne alaka uc nokta anlamsiz geldi
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Babama bile güvenmiyorum
0 oy
(765 puan) tarafından
Malesef böyle bi şüpheye düşünce düzelmiyor ama onunla iyice otur konus yoksa içinde daha büyür 
0 oy
(215 puan) tarafından
Yani anlamadığım araç kiralamaya gördügü kız falan yazmışsın. tanımadığı kıza niye borç para veriyorki. Ve bundan senin niye haberin yok. Ayrıca para isteme şekli 3nokta olamazki canım. Bir çelişki varya hadi hayırlısı 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Eşine inanma ve güvenme ne malum kendine başka hesap açmadığı wpden mesaj attığına göre daha önce konusmuslardir çok sıkıldım bu erkeklerin özelliklerinden 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Hiç normal bir yanı yok kendini hatırlatmak istemiş belli ki. 
0 oy
(13,122 puan) tarafından
Bizim kiracının kızı eşime mesaj atmış iban istemiş eşimde cevap vermiş 

Kıyameti kopardım benden habersiz cevap verdiği için 

Ki böyle ... yazacak ne olur bilmem  normal bir mesaj değil 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 1,102 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Meryemustafa (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 971 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 1,150 göst.
17 Eylül 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,343 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...