0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (138 puan) tarafından
Kaynananın yer dediğini kafanıza takar mısınız, ben takıyorum görüşmüyoruz ama yine de evimde huzursuzluk var sürekli onların hatalarını konuşuyoruz, anneme laf edilmesi ağırıma gidiyor, hatalarını anlayıp da iletişime de geçmiyorlar, bir şey olmamış gibi görüşmek istediler, konuşulmasını söyledi eşim konuların, yine suçlayıp kapatmış telefonu siz ne yapardınız

10 Cevaplar

0 oy
(5,235 puan) tarafından
O konuları sürekli neden açıp huzurunuzu kaçırıyorsunuz. Bizde görüşmüyoruz hiç konuları geçmez benim için önemli olan eşim dir. 
(138 puan) tarafından
Kabullenemiyoruz çok şey yaşandı hak etmedik, eşinin tutumu nasıl peki
(5,235 puan) tarafından
Canım kimse hakettiğini düşünmez zaten bizde hak etmedik diyoruz. Eşim de görüşmüyor konu açmıyoruz ablasıyla görüşüyor sadece oda konu açımca eşim ailenden bahsetmeni konu açmanı istemiyorum demiş o yüzden ablasıda hiç açmaz
(138 puan) tarafından
Peki ailesi sizinle görüşmek istedi mi bir şey olmamış gibi, bizde şöyle bir durum da var annesi babası ağır şeyler yaşattı ve kardeşi bile tavır almış evimize gelmez görüşmüyoruz kaynanamla diye, bir sormadılar bile ne yaşadınız, ya da arayı bulmaya çalışmadı kimse
(5,235 puan) tarafından
Hayır yanımızdan geçince bile yüzyüze bakmayız
-Reklam-
0 oy
(285 puan) tarafından
Demediklerini dahi takarım :) şöyle düşündüğünden böyle yaptı gibi :) böyle düşünüyor gibi söylemese bile 
(138 puan) tarafından
Bir tek ben çok takarım sanıyodum :)
0 oy
(1,606 puan) tarafından
Evet ne yazık ki takıyorum ve her dediği bana batıyor çocukla ilgili. Bu durum çocuktan sonra oldu 
(138 puan) tarafından
Belki daha da hassaslaşmışsınızdır çocuktan sonra
(1,606 puan) tarafından
Çocuktan önce sorunumuz yoktu ama lohusaligimdaki ve sonrasındaki patavatsızliklari, her şeye karışması, benim çocuğa yapma dediklerimi yapması falan beni çok soğuttu kendinden
0 oy
(994 puan) tarafından
Her dediklerini değil ama hassas olduğum bir konu varsa takarım.Sizin olay başka ama anneme hiç kimse laf edemez insanız beynimizde herşeyi kaydediyor herşeyi de üstünü örtüp birşey yok gibi davranamam
0 oy
(247 puan) tarafından
Biz gorusuyoruz ister istemez takiliyor ama esim benden tarf olsaydi oda konusmasaydi o zmn hic isimleri bile gecmezdi kayinpederimle hic bi sikintim yok gorumcelerim de bazen ayarsizliklari oluyor ama cogu zamn iyilerdir kaynanamla kaynimi hic sevmiyorum kaynim asiri tuaf biri kaynanamda ne kadar fazla ilgilenip dediklerini yaptiysam kotu anlamda degisti esim fazla aileci oldugu icin hic bisy denmiyor oda bnm aileme demeye basliyor senin benm oluyor en iyisi bende bn onun kine o bnmkine laf etmesin ben bnmkine geldin gelmedin yapmam bana karismasin da diyorum ama o ben annesine yada abisine gitmek istemedimmi illa bi sorun cikariyor 
0 oy
(12,807 puan) tarafından
Hayır. Cevap verilecek bir şey ise cevap veririm. Cevap verilecek bir şey değilse ve beni rahatsız ediyorsa mesafe koyarım. Bunları yaptıktan sonra neden zihnimi onlarla meşgul edeyim ki kendi hayatıma bakarım o arkamdan beni konuşsun beni kafaya taksın hiç umurumda olmaz 
0 oy
(466 puan) tarafından
Lafımı çekmem söylerim benim kaynanam da çok abuk subuk konuştu ama esim beni hep tuttu cevabını veriyor benden önce biliyor kim haklı kim haksız 
0 oy
(6,825 puan) tarafından

Eskiden çok evet ama artık gram umrumda değil gürültü çıkarıyor işte ses ziyanı :D

0 oy
(1,461 puan) tarafından
Görüşmediğim konuşmadığim adamın adını ağzıma almam konuşulmasına asla müsade etmem gereksizdir artık benim için 
0 oy
tarafından
Kısacık ömür baskalarinin yaptiklarini konusmak icin cok kısa ve evliliğimiz insanlarin hatalarını konusmak icin kurulmus bor muessese degil diye dusunmek lazım.  Kapısını kapatinca herkes dışarıda kaliyor ustelik hatasiyla . Hanımların kayinvalidelerini cok kafaya takmalari basta esleriyle olmak uzere hep mutsuzluk ve gerginlik sebebi bence . Maalesef .oyle yapmasak daha mutlu olacaz da iste ...

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 315 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 377 göst.
0 oy
8 cevap 810 göst.
29 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Mucizemi Bekliyorum (835 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 887 göst.
26 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,420 soru

11,326,961 cevap

34,780 kullanıcı

...