0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Hanımlar cok büyük sorunlar sonucu babamlara geldim. 

2 çocuğum var bezlenen mama içen  

Eşimle konuşmuyorum 3 ay oldu

Kendisi  çocukları da sormuyor ama sorumluluğunu unutmuş cebimde 5 liram yok bez alacak 

Bi şekilde onunla iletişime geçmem gerek kendim yazmaya veya aramaya niyetim yok bi fikir sunabilecek var mi 

8 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Anası babası kardeşi yokmu onlara ulaşmaya çalışsan 
(76 puan) tarafından
Annesi manyağın teki kimseyle konuşmuyorum canm
-Reklam-
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bacım sen yazsan ne degiscek insan olan baba insan olan nene dede zaten 3 aydır o çocukları düşünür arar ihtiyaçlarını karşılardı tabi insan olsalardı 
0 oy
(85 puan) tarafından
Yani bana dusmez belki ama aranizdaki sorun ne olursa olsun ortak olan bir sey var o da cocuklariniz sen annesiysen o da babasi 3 ay olmus o sormuyorsa git yanina sorumluluklarini hatirlat ustune duseni yapsin bi kendinize gelin silkenlenin toparlanin aylarca arayip sormamak sorgulamamk da nedir yazik gunah degil mi bebeklerinize.Bu is sadece bez mama almayla olmaz ki aylarca sormuyorsa sizi ortada buyuk sorun var hadi babasi sormadi ailesi de mi hic sormaz valla sen gt gereken neyse yapmasi gerektigini soyle orta yolu bulun bacim.
(76 puan) tarafından
Aldatıldım üstüne dövüldüm bi de ayaklarına gidemem
(85 puan) tarafından
Allahim sabrini  versin snavini kolay etsin bu durumda oyle bir insandan bisey bekleme ya da ara telefonla soyle yapti yapti yapmadi bir daha ne ara ne sor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Neden ddava açmıyorsun ki 3 ay olmuş hemen nafaka davası aç 3 ay olanıda yatırsın sonra boşanma davası açılır
0 oy
(19 puan) tarafından
Boşanma davasını açtınız mı canım. Eğer acmadiysanız oradan gir istersen konuya.Cocuklar kaç yaşında 
0 oy
tarafından
3 ay olmuş 

Eğer ailenin durumu iyiyse minnet etme derim hemen dava ac çocuklarına  bakmadığını isbatla boule adamlar baba olmasın 

Allah yardımcın olsun canım aynı şeyleri birebir yaşıyorum.inan asla minnet etmedim aylarca tek kat kıyafetle gezdim allah yardım ediyor inşallah 
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Boşanma davası aç nafaka talebinde bulun mecbur verecek. Zaten aldatıldım diyorsun barışma niyetin yoktur diye düşünüyorum.
0 oy
(402 puan) tarafından
18 yaşına kadar anne ve baba çocuklarının bakımından sorunlu en yakın karakola gidip şikayetçi ol bence.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 459 göst.
24 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 587 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 397 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,767 göst.