0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Kizlar merhaba. Eşim ve annem ile halalarimi ziyarete gittik. Halamın eşinin ailevi sorunları var ve babasına miras davası açması gerekiyor ama yurtdışında olduğu için tam olarak ne yapmasi gerektiğini bilmiyor. Eşimin de amcası avukat ve bu konular açıldığında hem halamın eşine destek amaçlı hemde kendi ailesinde böyle problemleri olduğu için yardımcı olmak istedi. Eşimin dedesi de çocuklarından mal kaciriyordu bu eniştemin babası da mal kaçırıyor kısacası. İste konular açıldı falan eşim amcasının avukat olarak yardımcı olabileceğini söyledi. Eniştem biraz çekingen ve ne yapması gerektigini tam bilmiyor. Çoğu işini burda annemler yapıyor yani annem bütün işlerine bakiyor desem yeridir. Eşimin avukat amcası da başka bir il de bürosu var. Annemde bilgi amacli sordu amcan başka şehirde sorun olur mu eşim yok gidip geliyor dedi. Sonra annem tek icraya bakıyor biliyordum amcani dedi.  Çünkü önceden eşim amcasini kotuluyordu baya annemlere. Neyse sonra annem uçak paralarını falan ister mi diye sordu. Eşim orda anneme ne biçim soru anne para konuşulmaz cart curt herşey para mı gibisinden biseler dedi. Annem kötü niyetle sormadı aslında ama eşim çok alındı niye eniştenin yanında onu soruyor diye. Eve dönerken de arabada tartıştılar. Ben çok arada kaldım ama hiçbir şeye karismadim. Ben mi anlamıyorum yoksa bu erkekler mi çok ince düşünüyor veya benim eşim mi ince dusunuyor. Yani annem amcana iş buldun gibisinden bişe demek istemiş güya anladigim kadarıyla ona alındı. Yani siz olsanız napardiniz? Şuan evimize geldik ve eşimle tek kelime konuşmadım. Böyle bişey neden başımıza geldi bilmiyorum ve çok üzülüyorum:(

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Esin net haksız annen en doğal soruları sormuş ve avukat amca adına eşinin konuşmasında ayrı adam babasının hayrına yapmaz o isleri tabiki yol parasını ister. 
-Reklam-
0 oy
(10,922 puan) tarafından
İyice buluttan nem kapmış kocan. Ne var bunlar sorulacak dogal sorular. 
(18 puan) tarafından
Değil mi bende öyle düşünüyorum acaba bende mi sorun var diye kafayı yiyecegim
(10,922 puan) tarafından
Ypk Allah askına ya. Sacmalamış esin
0 oy
(13,866 puan) tarafından
Ikiside gereksiz yere atarlanmiş. Yok amca yok enişte bilmem ne. Sanki eşin avukat annende müvekkil gibi davranmiş. Kim ne yaparsa yapsin onlara neymiş. Başkalari yüzünden tartişip kalp kirmaya değmez. 
(18 puan) tarafından
Aynen öyle oldu yani başkası için gereksiz tartışma oldu ve kalpler kırıldı nasıl düzelecek bilmiyorum
0 oy
tarafından
İkisininde arasını yapardım ortada aslında büyük bir sorun yok 
(18 puan) tarafından
Aynen öyle ama öyle bir tavır var ki ikisi de dolmuş demek ki şimdiye kadar birbirine patlama olmuş
tarafından
Sen ne anneni koru ne eşini ortayı bulursun
0 oy
(48,671 puan) tarafından
mecbur soracak kadin amcada olsa ucak parası yol parası istiyosa tanıdık diye onu tutmak zorunda degil bulunduğu yerden tanimadigini tutar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 645 göst.
29 Ekim 2020 Aile kategorisinde Arse (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 576 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde Gaygqqgyahv 65344 (21 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 539 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 473 göst.