0 oy
663 göst.
Aile kategorisinde (854 puan) tarafından

Sabahin 10 unda kaynanam geldi. Dun gelip camlarimi silmisti. Bugun de Kocamla birlikte dip köşe temizlik yapiyorlar. Ben de öylece oturuyorum elimi biseye surdurmuyolar. Birazcık canım sıkılıyo ama hamilelik ve herkesin seni sakinmasi acayip güzel bişey ya :P en gec 2 hafta sonra bitecek olmasi cok acı :D 

Burda aşırı kaynana postu okuyorum Allah hepinizin yardımcısı olsun ama Allah basimizdan benimkini eksik etmesin herseyime koşar gelir bugünün pozitif kaynana postu olsun o zaman :D 

15 Cevaplar

0 oy
(127 puan) tarafından
Allah kaynanandan ve esinden razi olsun benim kaynanam ben hamileyken kendi camlarini bama sildirdi sil dedi ben dogum yaptim hastandym eve geldim misafrlerime cay verdi dye soylendi bana 
(854 puan) tarafından
Allah islah etsin valla oylelerini canim okuyorum burada hep bu tarz seyler uzuluyorum baya...
(1,186 puan) tarafından
Senin kaynanan yine iyi benim Lohusa dönemimde eşim anne gel bari bugün yardım et misafr gelicek demişti oda gebersin ben onun kölesi değilim demişti herkes çock doğuruyor gibisinden bişey sylemşti :/
(854 puan) tarafından
Ay of ya ne kadar kötü niyetliler inanamiyorum bazen :(
-Reklam-
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Sahalarda görmek istediğimiz hareketler maşallah diyelim nazar değmesin :)))
(854 puan) tarafından
Aynen canim masallah masallah ♡
0 oy
tarafından

Valla aynı benim kaynanam biz beraber yaşıyoruz ama ben zorla yapıyorum alışkın değilim eşim desen yapma iş filan dinlen der :Pbiz şanslı gelinleriz:D

(854 puan) tarafından
Allaha sukurler olsun Allah bozmasin valla ♡
tarafından
Amin amin inşallah canım benim ki ilk torun senin ki kaçıncı
(854 puan) tarafından
Benimki 2. Olacak insallah canim :)
tarafından
Maşallah canım sağlıklı al kucağına inşallah minigini benim eğer ilkim yaşasaydı ikinci torun olucakti
(854 puan) tarafından
Amin canim cumlemizinkileri korusun Rabbim insallah ♡
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Benimki de öyleydi bebek bi doğdu karakter değiştirdi :) 
(854 puan) tarafından
Ay deme deme :) ben 8 senedir taniyorum cok şükür hiç bozmadi kendini. Hamile degilken calisirken de gelin bende yiyin ugrasma yemekle falan derdi. Bozulmaz insallah...
(12,856 puan) tarafından
Bizde 2 sene hep öyleydik ama çocuk bi değişti tırnakları çıktı :) aman maşallah bozulmasın atanız canım ne gerek var yani güzelce anlaşmak varken
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ne guzel adina sevindim
(854 puan) tarafından
Saol canim ♡
0 oy
tarafından
valla ne mutlu sana benim kaynanam.karnim burnumdayken görümcem de bizimle yasamasina rağmen gelirdi kapıma vururdu küfür ederdi hakaret ederdi milletin içinde bizi rezik edecek bu evin hali ne falan baya üstüme gelmişti demir kapıyı hamile halimle belime itti beni dovdurttu evden kovdurttu ama her şeye ragmen evimi ayirdim yaklasik 2 aydir yine de çağırıyorum gel bizde kal falan diye gelmio ama ya dedim gelsene iki dk çocuğun yanında dur ben kapilarimi sileyim diyorum gelmiyor Allah'ından bulsun ne diim
(854 puan) tarafından
Valla Allah islah etsin oylelerini canim ne diyim üzülüyorum boyle seyler okudukça: /
tarafından
amin canim aminm sagol
0 oy
tarafından
Masallah canim cok şanslisin keske benimkide oyle olsa amma yapmaz yapsada her kese soyler boyle yaptim gelin oturdu bence cocuk dogdugundada yardim etcek o zaman bebekten vakit bulup is yapamiycaksin 
(854 puan) tarafından
Eder canim sıkıntı cektirecegini zannetmiyorum cok şükür hic bozmadi kendini...
tarafından
Inşallah hep boyle olur canim
0 oy
tarafından

Bizde o şans yok maalesef 

(854 puan) tarafından
Üzülüyorum valla boyle seylere ya :( Allah yardimciniz olsun canim...
tarafından
Amin amin amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Kaynanam yaptirmazda pek. Kocam yapmaz hala gece suyunu bile ben katarım :D

(854 puan) tarafından
Yok valla koca bakimindan da asiri sansliyim cok sukur. Supurur siler bi tek mutfaga dokunmaz. Ona da can kurban zaten :)
(5,436 puan) tarafından
Değerini bil 1000 de 1 dir heralde oda sana düşmüş:)
0 oy
tarafından
benimkide oturma odasinda oturuyo garibim ben kizi uyuttum basinda bekliyorum :) icim.icimi.yiyor kadina kadina ayip oluyor diye ama biliyor sonucta torununu :)
(854 puan) tarafından
Valla aradaki anlayis onemli canim seni anliyosa sıkıntı olmaz bence :)
tarafından
anliyor canim laf etmez
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ne kadar güzel ben mesala 34+4 günlük hamileyim  ve iki kızım var kasabada oturuyorum ineğim ve yavrusu var hiç yardim etmiyo ayni evde yaşamiyoz ama bir arsada karşi karşiya evlerimiz var ben sabah uyaninca ineği falan sağmaya iniyom kadin pencerede oyle bana bakiyo sanki onu görmiyom gibi:) çocuklarimada hiç bakmiyo oylece bakiyo yeri gelince bana süt ver peynir ver yoğurt ver falan filan velhasıl çok zor ya benim durumum
(854 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun valla canim ne diyim islah etsin onu da :/
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Oh maşallah ne güzel benim kaynanam da çalıştığı için gelip yardım edemiyo eve ama her ihtiyacımızı alır yardım eder sağolsun Allah başımızdan eksik etmesin 
(854 puan) tarafından
Amiin canim ♡♡
0 oy
tarafından
Ooo müthiş bnce xankm Allah daim etsin inşallah ❤️ 
(854 puan) tarafından
Amiin canim insallah ♡
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Vay anasını nerde satiliyo boyle kaynana gidip alsak bizimki birak yardm etmeyi yatark dogurdum da bi iyi misin demedi ben neysede torununa bide ilk ve tek torunu hamileyken hep esime ye oglum ye dedi hamilesn canin ceker yok kaynbabam allh var istedgm varsa alym kizim cann ceker dedi çocuğum dogdu bi yalandn iyi msn dedi kosede oturdu lohusayken esimin zoruyla bakti kendi de 2 tane verecek baklm ellere 
(854 puan) tarafından
Allah islah etsin valla canim tez zamanda duzeltsin hepsini insallah...
(1,151 puan) tarafından
Amin insllh ya
0 oy
tarafından

Benimde kaynanam on numara beş yıldız amma oğlu beş para etmez :(

(854 puan) tarafından
O da fenaymis Allah yardimcin olsun valla...

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,125 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 636 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 382 göst.
29 Mart 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 769 göst.

379,599 soru

11,363,543 cevap

34,840 kullanıcı

...