0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Şimdi kızlar bizim iş artık boşanmaya gidiyor yani ayrılırsam bundan sonra ne yaparım nasıl ederim bilmiyorum sonuçta kimsesizim o ******** yüzünden kendi ailemi de sildim neyse nafaka falan alabilir miyim uzman çavuş eşim 22 milyar geliri var ben avukat falan da tutamam nasıl olacak sizce çocuk yok bu arada hamileyim ama büyük ihtimalle 2 gündür düşük yaptım kanamam kesilmedi çünkü 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen nafakayı davayı bırakıp hastaneye gdier misin düşük yapmanın galibası mı nasıl bu kadar rahat olabiliyorsun 
(23 puan) tarafından
Valla rabbim de biliyor götüren olsa durur muyum hiç ama Bi el uzatanım yok
tarafından
O adamdan medet umup bekleyecek misin kendi imkanlarını mı oluşturacaksın bence git bi elini yüzünü soğuk suyla yıka silkelen kendine gel ne o bebeğe yazık et ne kendine bir adam uğruna
(23 puan) tarafından
Evet valla benim de geçiyor öylr içimden ama peki sonra ne yapayım gidecek Bi yerim yok ki
tarafından
İyi o zaman otur o bebeğide kaybet kanamadan ölmeyide göze al bakarsın belki bu düşük yüzünden bir daha çocuğunda olmaz bunları biliyor musun sen gerçekten yazık böyle adamların eline bakıyorsunuz bebeğimi nasıl kurtarabilirim burdan nasıl çıkabilirim değil ne kadar nafaka alabilirim diye soruyorsunuz
tarafından
Hala "goturen olsa" diyor ya, arkadaşım biz kadınlar o kadar aciz varlıklar değiliz.
-Reklam-
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Bosanma sebebiniz ne acaba doğu damisiniz
(23 puan) tarafından
Yürümüyor kavga ettiğimiz zaman ağır hakaretler var
(1,439 puan) tarafından
Siddet var diye düşünmüştüm de oyuzden sordum uzm cavuslar biraz skintili oluyor
(23 puan) tarafından
Yoo şiddet yok yalan söylemiyim şimdi
tarafından
Meva1 evet ya nerden biliyorsun bu uzman cavuslar cidden sıkıntılı oluyor keşke daha önceden Bende bilseydim
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Aciz sin sen ruh hastası o karnındaki sabiye nasıl kiyabiliyorsun 
(10,042 puan) tarafından
Kiz ben hayatta inanmadim dogru soyledigine verdigi cvplardan belli dalga gectigi :D
(7,300 puan) tarafından
Kız böyle şeyin dalgasını olur ne olursa olsun demiş ya can o ya allha askina
(10,042 puan) tarafından
Oyle bisey bile oldugunu sanmiyorum ya. Baksana ne olursa olsun aman napiyim goturmuyolar falan cvplara bak
(7,300 puan) tarafından
Kadına çok pis ayar oldum dengesiz ruh hastası
0 oy
(473 puan) tarafından
Canım madem kimsen yok , bu kadar çaresizsin , evliliğiniz de bitmiş , sığın kadın sığınma evine , sağlık desteği alırsın , hukuki islemlerini de onlar halleder , altı ay içinde de hayatını kurarsın .Millet çoluk çocuk sığınıyor , bir yerden başlıyor , kimsen yoksa devlete sığınacaksin.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 391 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 391 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 478 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Kelebegnomru (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 354 göst.