0 oy
386 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
Kizlar kaçınılmaz son geldi sürekli post aciyordum sonunda dün gece gerçekten artık asla kabul etmeyeceğim son vuruşu yaptı sabah konuştuk anlaşmalı boşanacagiz babasından para istedi atmasını bekliyoruz özel avukat tutulacak beş bin TL istedi bugün haftasonu ancak özel avukat var bir ev bir arabamız var ben dedim ortaklaşa veirrler yok diyor ben söylerim bunları gazilik tazminatı ile ben aldım senin hakkın yok ben de dedim o zaman çekişmeli sen bilirsin dedi aradım çekişmeli de 8 bin avukat diyor sizden alacağım ücreti ben nerdeb getireyim bu parayı avukat ta diyor özel avukat istiyorsanız hiç param gitmesin diyemezsin ben şimdi ne yapacağım bir diyor tamam anlaşmalı ama devlet ne derse o fazlasını vermem 20 bin maaş alıyor sizce ne kadar verir mahkeme bana şimdi on görüşmeye gidiyoruz o da 500/1000 TL arasiymis bakalım ne diyecekler 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ev ve araba senden önce alınmışsa malesef hak talep edemiyosun ancak maaşından durumunun. İyi olmasından kaynaklı güzel bı nagaka alabilirsin
(410 puan) tarafından
Yoo evliyken aldi
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Maaşı iyiymiş canım sevindim senin adına
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Nerde oturuyosun sen eğer İstanbul'da abim avukat sana yardımcı olmasını soyelyebilriim
0 oy
(775 puan) tarafından
Esin sam seytanligi yapıyor canım sakin onun tuttuğu avukata gitme söylediği herşey saçmalık dava bittikten sonra itiraz edenezsin hakkını al 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
sunu diyim avukat ucreti cok iadel bi rakam.soylemis cekismeli bosanma davasi yeri geliyo 1 yili askin suruyo 8 bin cok normal cuzi bi rakam daha bosaadan ev araba maas mal mulk dusunmek hos degil ortada dagilan bi yuva varken dert ettiginiz sey mal mulk nafaka olmamali
0 oy
(775 puan) tarafından
Canım eski postlaeina baktım bu şartları asla kabul etmiyorum de ve boşanma davası falan açma uzaklaş biraz annenlere falan git yada eşini evden gönder spora başla mide ameliyatı demişsin mümkünse onu ol kendine bak giyin kusan gez cozulemeyecek sorunlar görmedim ben sadece biraz sakinlesmen lazım sonra pişman olursun birde bunu dene olmadı zaten bosanirsin hepsi bir imzaya bakar ve bosansan bile asla onun tuttuğu avukata gitme seni kandiracaklar kendin tut

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 482 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde yekbun63 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 382 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Haticesenyigittt (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 476 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Kelebegnomru (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 390 göst.